SkryBot
przewijanie
przewijanie

Zespół SkryBota wziął udział w konkursie Discovering Start-ups 2011 r.

W tym miesiącu zespół SkryBota wziął udział w drugiej edycji prestiżowego konkursu Discovering Start-ups zorganizowanego przez Cambridge Wireless. Projekt SkryBot spełnił wszystkie wymagania procedury selekcyjnej i został zaprezentowany dużej liczbie wiodących aniołów biznesu, przedstawicieli funduszy VC i liderów rynkowych. Udział w konkursie był wspaniałą okazją do zademonstrowania możliwości SkryBota ważnym potencjalnym inwestorom. SkryBot był jedynym projektem rozpoznawania mowy biorącym udział w konkursie. Źródło: http://www.cabume.co.uk/the-cluster/discovering-startups-2011.html

Skrócony opis rozpoznawania mowy SkryBot na potrzeby konkursu:

„SkryBot

Cambridge/Warszawa

SkryBot opracowuje szeroką gamę produktów do rozpoznawania mowy, w której skład wchodzi między innymi specjalistyczne oprogramowanie do dyktowania dla służby zdrowia, sądownictwa, policji, oprogramowanie do celów ogólnych, zautomatyzowane jednostki typu call center i złożone systemy serwerowe ASR.

Technologia jest obecnie dostosowana do języka polskiego i angielskiego, ale firma planuje w kolejnych etapach rozwoju wejście na rynki innych krajów UE oraz opracowanie technologii rozpoznawania mowy typu open source.”

Więcej informacji:
http://www.cambridgewireless.co.uk/news/article/default.aspx?objid=40626

http://www.cambridgewireless.co.uk/crmapp/DiscoveringStartupsInvolved.aspx

Interesuje Cię rozpoznawanie mowy? Zaprenumeruj informator SkryBot wpisując swój adres mailowy:
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.