SkryBot
przewijanie
przewijanie

SkryBot Rozpoznawanie Mowy nowe wersje. symbol: 17259

SkryBotDoMowy-2.4.8.17259
InstalatorSkryBotPrawo-2.5.8.17259

Zmiany:

Po kilku latach badań udostępniamy zupełnie nową odsłonę SkryBota. Całkowicie przebudowane modele rozpoznawania mowy (język polski)  w SkryBocie.

W SkryBocie obecnie stosujemy hybrydowe modele: DNN (Deep Neural Networks) z GMM (Gausian Mixture Models)

Współpracują one ze zmodyfikowanym dekoderem, który poprzednio był dostosowany do modeli HMM i GMM. Dla tego celu stworzyliśmy zupełnie nową metodykę budowy modeli DNN dostosowanych do dekodera.

 

Na podstawie naszych modeli i dekodera SkryBot można tworzyć dowolne serwerowe i desktopowe  rozwiązania rozpoznające mowę w dowolnym środowisku programistycznym. Tutaj publikujemy instrukcję użycia SkryBota w środowisku .NET http://skrybot.pl/skrybot_RWE/produkty/rozpoznawanie-mowy-dla-programistow/

Świadczymy usługi programistyczne związane z rozpoznawaniem mowy dla instytucji, firm małych i dużych w oparciu o rozpoznawanie mowy – związane z rozpoznawaniem piosenek, reklam, zdarzeń, różnych sytuacji, które należy analizować masowo w oparciu o multimedia i są przydatne do analizy lub oceny call center, rozmów sprzedawców, pozycjonowania reklam w mediach itp.

 

Jako jedyni w Polsce udostępniamy nasze rozwiązania na licencji open source na skrybotdomowy.sf.net .

Zapraszamy do współpracy i zakupów SkryBota do swoich celów: http://skrybot.pl/skrybot_RWE/sklep

Interesuje Cię rozpoznawanie mowy? Zaprenumeruj informator SkryBot wpisując swój adres mailowy:
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.