SkryBot
przewijanie
przewijanie

SkryBot.pl prezentuje pierwszą odsłonę prototypowego portalu www.SkryBot.tv do wyszukiwania informacji tekstowej w plikach audio oraz video. Jest to unikalny na skalę światową projekt, mający swój jedyny odpowiednik w niedawno przedstawionym przez Google projekcie Gaudi.
Polska firma pokazała, że potrafi dorównywać w rozwiązaniach technologicznych największemu potentatowi informatycznemu w dziedzinie wyszukiwania.

Projekt ten jest na razie zalążkiem znacznie większego przedsięwzięcia, którego celem będzie nie tylko automatyczne tworzenie napisów do szeregu sekwencji wideo dostępnych na portalach społecznościowych oraz wiadomościach radiowo telewizyjnych w kooperacji z nadawcami, SkryBot.tv będzie rozszerzany o dalsze funkcjonalności i nowe moduły dla większości języków europejskich.

Przedsięwzięcie to zostało całkowicie sfinansowane przez polską firmę www.SkryBot.pl bez inwestycji z zewnątrz, udowadniając,  że nowoczesne technologie nie zawsze wymagają milionowych inwestycji. Mogą one być rozwijane również przez mniejsze zespoły ekspertów i pasjonatów w danej dziedzinie.

SkryBot.tv to rozwiązanie:

  1. Unikatowe, (Google w YouTube ma podobne rozwiązanie w angielskiej językowej).
  2. Udostępniające treści audio osobom niesłyszącym w postaci tekstu.
  3. Pozwalające łatwo wyszukiwać materiały multimedialne tekstem.
  4. Kompatybilne z wieloma formatami napisów filmowych: divx, srt, sub, oraz używanymi na YouTube

Zapraszamy po więcej informacji do SkryBot.tv .

Interesuje Cię rozpoznawanie mowy? Zaprenumeruj informator SkryBot wpisując swój adres mailowy:
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.