SkryBot
przewijanie
przewijanie

Inwestorzy ocenili SkryBota rozpoznawanie mowy polskiej.

Fragmenty artykułu:

Jestem pod wrażeniem tego bardzo innowacyjnego produktu. Jeśli z czasem potwierdzi się skuteczność działania tego programu możemy mówić o małej rewolucji. (…) Olbrzymi potencjał produktu a zatem i szansa na zarabianie pieniędzy. Brawo!

Wojciech Przyłęcki, prezes inkubatora technologicznego InQbe.

Projekt niesamowicie interesujący i zaawansowany technologicznie. Wersja darmowa, pomimo pewnych błędów, robi wrażenie skutecznością rozpoznawania mowy. W przeciwieństwie do wyrastających jak grzyby po deszczu start-upów społecznościowych, Skrybot odróżnia się poziomem innowacyjności.

Stanisław Rogoziński, Manager Inwestycyjny inkubatora technologicznego Trinity Adventure.

Na stronie skrybot.tv można znaleźć funkcjonujący automat rozpoznający tekst z plików wav. Prawdę mówiąc na razie dokładność rozpoznawania mowy pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o dłuższe wypowiedzi, ale i tak robi to spore wrażenie. Technologie rozpoznawania głosu mogą mieć wiele zastosowań.

Jarosław Obara, Prezes Zarządu inkubatora technologicznego Ventures Hub.

Cieszę się, że mamy już rodzime systemy, które radzą sobie dobrze z językiem polskim. Skrybot rozwinął całą gamę produktów dedykowanych służbie zdrowia, policji, telekomunikacji czy też rozpoznawaniu mowy przez internet.

Stanisław Tomczak, Menedżer inwestycyjny funduszu zalążkowego SpeedUp Group.

Ciekawy startup, zresztą już chyba nagradzany i wyróżniany (z tego, co pamiętam to chyba polska edycja seedcamp), jedna z bardziej przyszłościowych technologii. Ciekawe produkty, osobiście bardzo wierzę w tę technologię.

Zbigniew Krzewiński, firma consultingowa CoWinners

Link pełnej treści w mamybiznes.pl

Interesuje Cię rozpoznawanie mowy? Zaprenumeruj informator SkryBot wpisując swój adres mailowy:
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.