Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

zielono-mi-kryptowaluty-i-airdropy-launchpad-na-bitget-zrobil-x200-jak-wziac-udzial-dao-maker-sho-degen-zoo-i-cryptogpt

Zielono Mi - Kryptowaluty i Airdropy

LAUNCHPAD NA BITGET ZROBIŁ X200! JAK WZIĄĆ UDZIAŁ? DAO MAKER SHO DEGEN ZOO I CRYPTOGPT!

Opis wygenerowany przez Skrybot

Czy wiesz, jak zainwestować swoje środki w kryptowaluty? W tym filmie Dejan pokazuje, jak to zrobić! Zaczynając od 3 marca do 17 marca, możesz wypełnić wniosek i wziąć udział w zbiórce. Dzięki temu możesz wygrać alokację. Dejan pokazuje również, jak zrobić razy dwa i razy dwadzieścia, ale nie wiadomo, jakie giełdy będą listowane. Ta wiedza na pewno Ci się przyda, więc trzymaj się!"

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Siemano, witam was ponownie na moim kanale. Dzisiaj zajmiemy się projektami launchpadowymi, gdzie mamy okazję coś zainwestować, oczywiście wszystkie ryzyka i tak dalej będę wam mówił, bo jak wiecie, albo nie wiecie, w launchpadach nie ma jakiegoś gwarantowanego zysku, ale jest bardzo prawdopodobny. Ale mamy ryzyko tak czy siak, więc tutaj ostrożnie na loty będę mówił przy każdym projekcie jak jest ryzyko i tak dalej. Też poczyniłem tweety, pewnie wielu z was już przeczytało, ale czasem lepiej też posłuchać, może coś więcej dodam, bo na tweeterze wiecie, tam jest ograniczonych znaków i tak dalej, i tak dalej. Także na początek zostawcie łapkę, suba z dzwonkiem, kto nie ma, jakiś komentarz później po filmie i zaczynamy.

I na początek padł mi tutaj launchpad od Bit, nie wiem czy to BitJet albo BitGet, różnie to można czytać. I sprawa jest tutaj taka, i od razu też na początek mówię, nie jest to materiał sponsorowany, po prostu widzę tutaj okazję, więc będę tutaj z tego korzystał. I tak, mamy tutaj BitJet i ostatnio mieli tutaj launchpad, on tutaj tam 20 lutego się skończył. Sprawa wyglądała tak, i od razu też mówię, że nie wiem czy dalej będą takie same zasady w kolejnych, czy coś zmienią podwyższą, zniszczą, bądź zmienią, więc mówię tylko jak tutaj było ostatnio.

Tych tutaj nie wierzę pod oko w ogóle, bo to już było dawno temu, zobaczcie, ponad pół roku temu i w ogóle już całkowicie inne zasady były, więc na to nie patrzę, patrzę na ten który był dosłownie kilka dni temu. Tutaj było tak, jakby wygranych losów było 2,5 tysiąca, ale też na początek powiem, że jeśli tutaj nie chcecie po angielsku, wolicie polski, to możecie sobie zmienić tutaj na polski, tu nie ma żadnego z tym problemu, ja wolę tutaj po angielsku, więc tak zostawiam. I każdy tiket to było 400 BBO tych tokenów i mniej więcej to z tego co wiem wychodziło około 500 dolarowych i mieliśmy tego jakby 20 dolarów alokacji za każdy tiket.

I teraz tak, kliknijmy sobie tutaj, tu się tam to odbywało, tu podobnie coś jak na Bybitie, że jakieś tam snap-shoty robią, trzeba trzymać ich tokeny, bo trochę do tego będą potrzebne, ale zaraz do tego przejdziemy też. Zobaczcie, tutaj mamy tiery i tak w tym momencie nagrywania filmu token BGB warty jest 40 centów, czyli na pierwszy tier, by mieć jeden tiket potrzebujemy około 40 dolarów, czyli myślę, że jest to kwota, którą każdy kto inwestuje w krypto ma.

Nie chce mi się aż wierzyć, że ktoś wchodził w krypto ma mniej, ciężko mi to sobie wyobrazić, także to jest pierwszy tier i wiadomo, czym niższy tier to mamy niższą szansę i tylko jeden tutaj tiket, tak? Ale ten projekt, jak widzicie na miniaturce i w nazwie filmu zrobił razy 200, nawet liczmy, że realnie do sprzedaży było razy 150, razy 100, bo tam widziałem osobę, która za razy 100 sprzedała, więc za 20 dolarów, jeżeli Was wylosowało jeden tiket, mieliśmy 2000 dolarów, także grubo nadrabiacie te 40 dolarów tutaj, tylko tak jak mówię, ciągle to zaznaczam, trzeba zostać wylosowanym. To nie tak, że kupicie sobie te 40 dolarów i macie jeden tiket gwarantowany.

Wszędzie trzeba to być wylosowanym. Od 501, czyli na oko tam 200 dolarów, mamy tutaj 2 tikety do wylosowania.

Tutaj od 2000 mamy 5 tiketów, tak? Czyli tutaj jest około w tym momencie 800 dolarów i największy tier 10 000 i jest to tutaj 10 tiketów, czyli w przypadku gdybyśmy tutaj mieli jakieś szczęście świata, wylosowali 10 tiketów, ten tier jest teraz warty do około 4000 dolarów, to mielibyśmy 200 dolarów alokacji, co przy samym szczycie dawałoby nam 40 000 dolarów, czyli jakąś małą kawalerkę w małym mieście, można by było to kupić, ale to wiadomo, to jest taki ekstremalny przypadek, że pewnie nawet takiego nie było, ale nawet jak 2 bilety powiedzmy siadły, to w szczycie mieliśmy ile? 8 000 dolarów, a tak realnie powiedzmy 4000 dolarów, czyli cały tak naprawdę zysk, co nam się by zwrócił przy 2 tylko tiketach.

I też trzeba znać, że kolejne launchpady nie wiadomo czy tyle dadzą, moim zdaniem to było też tak troszeczkę wypompowane przez samą giełdę, żeby właśnie ściągnąć nas, żeby zwrócić uwagę na ich launchpad, żeby bardzo ładnie daje i tak dalej, no i moją uwagę zwrócił i ja tutaj będę próbował swoich sił i tak dalej w tym wszystkim.

Też nie wiemy kiedy kolejny będzie ten launchpad, więc to może być za miesiąc, może być za tydzień, może być za 2 miesiące albo i za pół roku, także my tego nie wiemy, ale coś tak mi się wydaje, że jeżeli projekty zobaczyły jak tutaj się mocno wylistował ten projekt, jaki zrobił tutaj mnożniki, to myślę, że dużo projektów do nich się zgłosiło, że będą chcieli u nich robić launchpad, więc ja tutaj zakupiłem najwyższy tier za pieniążki, które mam tam w tym z airdropów od zera, czyli dałem około tutaj 4000 dolarów, też jeszcze liczę, że ta giełda się mocno będzie rozwijać, a wiem, że się mocno rozwija, bo też pisali do mnie z tutaj marketingowym jakby propozycją, żeby tam nagrać film za wiadomo kasę, coś tam, coś tam, ja to odrzuciłem, ale po czasie widzę, że może i to był błąd, może nie, bo tak jak mówię ten film jest z mojej tylko inicjatywy i ta mocno się po prostu rozwijają, też tutaj ostatnio były mocne wzrosty, ale widzę potencjał, że jeżeli tutaj w hostie będą tak dalej się rozwijać i tak dalej, to jakieś nawet jeszcze na tym dokonie myślę, że razy 5 do 10 jest jakieś tam szanse, jak nic się oczywiście po drodze nie stanie, ale to też pamiętajcie, że to nie jest żadna porada finansowa i zróbcie swój research i tak dalej, bo wy rezygujecie swoimi pieniędzmi, ja rezyguje swoimi, no i kupiłem i to jest fajna sprawa, bo też od początku szukałem takiej strony, patrzyłem na chłopi, tylko tam dużo wiecie, dużo jakichś tam nieścisłości, wcześniej FTX patrzyłem, no to wiem, co się ze FTX stało, BNB już jest wiecie, duża konkurencja, no i tutaj wpadło mi te BGB, gdzie fajnie się giełda rozwija i widzę tutaj swoje miejsce, i zobaczcie, jeśli to wzrosłoby na przykład razy 5, czyli dzisiaj jest 4000 dolarów, to mam już 20 000 dolarów gdzieś tam powiedzmy w hostie za dwa lata kiedyś tam i międzyczasie jeszcze zarabiamy z tutaj jakby tych lądszpadów, które będą po drodze i jeśli ktoś w hostie powiedzmy wyrychł, to jest to, co się stanie, jeżeli ktoś się powiedzmy wyrychł i chciał tutaj dołączyć, to on już będzie musiał za ten tier zapłacić 20 000 dolarów, oczywiście to jest wszystko szacunkowo i wiecie, nie musi być tak, może być razy 2, może być mniej, bo giełda coś odwali, no to tu jest nie wiadome, tylko ja mówię oczywiście takie kalkulacyjne rzeczy, dodatkowo jeśli nie ma tutaj w danym momencie lądszpada, który tutaj był, to mamy opcję czasem, nie zawsze też to jest, ale w tym momencie jest np.

lundspool, czyli te tokeny, które macie zakupione, możemy sobie wrzucić w lundspool, to np. trwa 5 dni i potem jest np. jakiś następny i tutaj 46% oczywiście to jest w skali roku, ale tutaj tylko 5 dni, te tokeny nam farmią DPX w tym momencie, które możemy później oczywiście zrzucić i tyle tak, także one też nie leżą, tutaj też obniżają jakieś opłaty na giełdzie, jak ktoś będzie chciał tutaj np.

działać, no i tego typu, tam jeszcze można poczekać co robi, w każdym razie ja tutaj, jak mówię, to już ją tu widzicie, nawet mam 40, boże 40, 4136 dolarów wrzucone BGB i one sobie czekają, jeśli cena spadnie gdzieś niżej, ja to będę dokupował może na drugie konto czy coś pomyślę, także tak wygląda sytuacja, sami po prostu zdecydujcie czy chcecie czy nie, giełda jest też fajna do tradingu, też tutaj zacząłem coś tam kupować, bo czasem na Ethereum wiecie już ten gaz tak rośnie, już tak się dzieje, że po 50, po 100 dolarów czasem za słopa trzeba płacić, no trochę to jest, co by nie było.

Dobra, co ja tu jeszcze przygotowałem, a tu właśnie ten launchpad był, tutaj mamy to, tutaj jeszcze ludzie, którzy brali w tym pierwszym jakby launchpadzie, jakąś tam promocję będą mieli, tylko nie wiem gdzie to było dokładnie, o tutaj, jakieś tam 10% kolejnych nagród dostaną w kolejnym launchpadzie, więc na pewno tu jest wiecie przygotowane, że już tutaj zaznaczyli, więc warto brać udział, bo jakieś tutaj szykują też widzicie bonuski dla tych ludzi. Dobra, także ten projekt po prostu z 5 centów poszedł tam chyba na 10 w szczycie, a realnie myślę, że razy 100 można było sprzedawać i przechodzimy sobie dalej.

Dalej mamy tutaj jeszcze promocję, zobaczyłem, że w tym momencie jest, tu jest do 28 lutego, ja wam te linki wrzucę w opis, musicie tutaj wejść w udział, zapisać się z mojego linku i tutaj macie jakieś różne rzeczy, które możecie zrobić, czyli dokonaj wpłaty powyżej 100 dolarów, dostajesz jedną tajemniczą skrzynkę, dokonaj transakcji, przynajmniej 1000 dolców na spocie Boots Futures i dostajesz kolejną tajemniczą skrzynkę i tutaj macie, jakie nagrody tam w skrzynkach są, czyli to może być w BTC od 5 do 1000 od dolarów, no i tak dalej, różne tam takie nagrody, jakieś nowe popularne notowania, czyli znowu jakieś tam projekty macie dostać, także to jest przy okazji, jeśli jakbyście się rejestrowali i chcieli coś tutaj działać i zrobić takie obroty, kupując chociażby BGB, jeśli chcecie, to można też tajemnicze skrzynki tutaj podostawać, ale musicie się spieszyć, no bo mamy, zostało nam mniej więcej 2 dni tutaj tej promocji, ale też jest jeszcze jedna promocja, jeżeli tutaj polecimy to, no to jeśli zrobicie transakcję o wartości 1000, nie wiem czy musi być cała czy nie, jednorazowa jakby, nie wiem, tak wygląda jakby piecząc o wartości 1000 dolców, to będzie mogli otrzymać równowartość od 5 do 200 USDT, czyli dodatkowy taki NMBGB, tak naprawdę maksymalnie do 200 dolarów, to jest słowa klucz, do 200, nie 200, tylko do 200, od 5 do 200 dolarów, także tutaj musicie też zostawić link, tu jest do 3 marca, więc też się trzeba troszkę spieszyć, klikacie weź udział, ojejoj, weź udział i tutaj już po prostu bierzecie udział i potem wam wylosuje, także chyba o bitgecie chyba wszystko już, a jeszcze w sumie najważniejsza rzecz, o której bym zapomniał, by brać udział w launchpadach, potrzebujecie zrobić KYC, także to też miejcie na uwadze, bo to jest bardzo ważne, bo niektórzy nie chcą robić KYC, więc to nie jest jakby dla was, to jest dla tych, którzy chcą zrobić KYC, bo inaczej i tak nie weźmiecie udziału w launchpadie, także to powinien na początku powiedzieć, ale teraz mi się przypomniało, dobrze, że mi się przypomniało i przechodzimy już teraz do DaoMaker'a, umówimy tamte dwa projekty, tamte umówienie trochę trwało, ponad 10 minut albo okolice, ale chciałem wszystko mam to mówić dokładnie, jak to widzę, jak to wygląda i tak dalej, także teraz przechodzimy sobie do DaoMaker'a i tutaj mamy dwa projekty, które zbierają, na razie to tak naprawdę są zapisy, potem będzie losowanie, a na koniec, kiedy każdy z was dowie się, czy w ogóle został wylosowany, a jak został wylosowany, to jaką alokację dostał i będzie wtedy zbiórka.

I tak, pierwszym projektem jest Dejenzo i drugim mamy CryptoGPT, które opisywałem w Twitterze, tak już wcześniej o tym mówiłem, tutaj też potrzebujecie mieć konto, jeśli nie macie i potrzebujecie mieć przynajmniej 500$ na waszym po prostu wallecie, nigdzie nie musicie tego wysyłać i tak dalej, po prostu to wszystko, co widzicie na debanku, czyli debank.

com, wchodzicie tam i to wszystko, co tam widzicie, musi być powyżej 500$, bo oni stamtąd strzegają, dane, czym więcej tym lepiej, czym bliżej 500$ tym mniejsza szansa na wylosowanie, potem możecie też polecać to, dostać za to jakieś tam punkty, zaobserwować Twitter, zaraz wam zresztą to pokażę, ale pierwsze przejdźmy sobie tutaj do Dejenzo, tutaj pamiętajcie, że przy Dejen, zbiórka cała będzie w Dao, tak, czyli pewnie w DnU zbiórki gdzieś tam ustalony jakiś kurs Dao i w Dao będzie zebrane i te Dao trzeba mieć na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na BSC, tak, czyli tam na Binance Smart Chain przy Krypto Kpt, jedna zbiórka jest w BUSD, druga jest w Dao, tu nawet macie w nawiasie, tak, także to trzeba mieć to na uwadze, co do czego, no i tak, przejdźmy sobie tutaj, tu jest private, przejdźmy sobie tu już nie wiem czy to ma znaczenie, przejdźmy sobie tutaj i tak, to jest projekt, który tworzy tak naprawdę Dao Maker, tutaj CEO tego Degen Zou to jest jakby też CEO Dao Makera, też tam jest były pracownik Dao Makera, deweloper, no i tak to będzie polegało na tutaj jakby teorii gier, wszystko, taki Degen tylko ja to mówię Degen legitny, no bo wypuszczany przez w cudzysłowie poważnego gościa, który stoi za dość dużym projektem, jaki jest Dao Maker, więc tutaj macie pewność, że nie być żadnego Rookpula jak to jest w różnych Degenach, no ale jestem też ciekawy jak to pójdzie, ja tutaj na pewno biorę w tym udział, wy musicie sami zdecydować, to też nie jest tak jak mówię porada inwestycyjna, bo każdy decyduje ze swojej pieniądze, jeżeli ja stracę to ja straciłem swoje, a jeśli wy stracicie no to wy stracicie swoje, tak, tutaj każdy rozlicza siebie, Team to jest tak śmieszne jak to w Degenach pokazane, nie ma tu nazwiska, no ale macie podpisane kto kim jest, że ten Chris to jest właśnie CEO Dao Makera, były tutaj Dao Maker, deweloper, tu jeszcze jest CTO Dao i tak dalej, także tu jest, podłączyli się jakby po ten taki Degencki projekt i w ten sposób to zrobili, co jest mega ważne w tych wszystkich zbiórkach to właśnie tokenomia, pamiętajcie, że tutaj z tej zbiórki też 30% płacimy jakby fee za to, że nie musimy posiadać tokenów Dao, żeby brać tutaj udział, czyli powiedzmy sobie, jak jest nie wiem, mamy odblokowanych 10% tokenów na start, no to my dostajemy jakby 7%, tak, bo zapłaciliśmy 30% tego jakby podatku, czyli nie wiem, dostajemy alokację 500$, to płacimy 500$, tylko z tych 500$ 30% będzie jakby tokenów zabrane na takiej zasadzie, a nie, że musimy dopłacać więcej i w przypadku tutaj Degen Zo, mamy tutaj tutaj, 35% ETG, minus oczywiście ten podatek, czyli ja tam liczyłem, że na oko, tam licząc jakoś mega dokładnie, potrzebujemy zrobić razy 4, by wyjść tutaj na 0 już na samym listingu, potem mamy miesiąc przerwy jakby, nie dostajemy żadnych tokenów przez miesiąc i po tym miesiącu, przez dwa lata dostajemy liniowo, czyli to znaczy, że prawdopodobnie co blok dostajemy jakiś tam token i tutaj mamy w Dao Maker mamy taki przygotowany panel, gdzie możemy odbierać swoje tokeny, kiedy tylko chcemy, klikamy tylko prosto Climb, no i nam jakby odbierać i możemy to zrzucać i tak dalej, nie, czyli moim takim zawsze celem przy różnych lanszpadach, czy inwestycjach wczesnych jest takie coś, żeby wyciągnąć wkład, przynajmniej wyciągnąć wkład, jeśli się da, oczywiście, no bo to nie ma nam to wpływu żadnego i potem już co tutaj zostaje, czyli cała reszta, te całe powiedzmy tam 60%, czy ileś, czy 50%, to jest już taka moja pasywka, ile by nie było, no to nawet niech będzie miesięcznie 100$, nie być tak, no to mamy te 400 złotych na okrągło, tak, więc dla mnie to jest spoko, ja biorę udział, biorę na klatę, ewentualną stratę tutaj, jestem w stanie tutaj poświęcić, to czy to, o projektu oczywiście tam troszkę napisałem, jeśli chcecie, wy sobie możecie tutaj na spokojnie wszystko poczytać, to jest projekt też inspirowany tym, co się działo z Loganem Paulem, który zebrał pieniądze ich, z tego co wiem, chyba nie zrobił projektu, miałoby coś bardzo podobnego do tego i oni na tym na tym projekcie, co miałbyś zrobione, zrobili swój jakby i tutaj ulica może tutaj mocno pójść w tę stronę, ja tu chciałbym bardzo, też tam wrzuciłem wam w tym tweetie, o którym tu pisałem o tym, film, gdzie ta cała drama jest ukazana jakby i ona ma 8 milionów wyświetleń chyba 2 miesiące temu film rzucony, także to jest bardzo tutaj ludzi interesuje to co się działo, zobaczcie sobie jeszcze tutaj na twitter, ich i zobaczcie jakie tutaj są kosmiczne liczby, widać, że tu nie jest kupione, 126 chyba, że kupują na każdy tweet jakby liczby, w sensie lajki i tak dalej, zobaczcie 126 tysięcy followersów, zobaczcie jakie tu są zasięgi, 133 tysięcy, 64 tysiące i tu praktycznie na każdym, na każdym i tu jest 13, akurat mniej, ale patrzcie 56, tu są jakieś takie poboczne, gdzieś tam idźmy dalej, tu są jakby w wątku, tak, te takie, zobaczcie 43, 66 tysięcy, 62 tysiące, 69, 190 tysięcy, 13 tysięcy, 71 tysięcy, 100 tysięcy, 70 tysięcy, także zobaczcie jakie tutaj są zasięgi i jakieś tam zainteresowanie, no ale tutaj ogólnie maksymalną alokacją jakby na konto może być to 500 dolarów, z czego każdy tiket to jest 50 dolarów, czyli jak wygracie 2 tikety, no to to jest 100 dolarów jakby alokacji, jeśli wygracie 10, to jest 500 dolców alokacji, tu możecie zobaczyć to u mnie, w tym momencie mam 33 jakby punkty, mam jakby na 5 tiketów w tym momencie mam szansę 65%, ale pamiętajcie i to jest 250 dolarów, ale pamiętajcie, że tutaj ciągle przybywa ludzi, więc to będzie spadało, jeśli oczywiście dalej trzymał tyle punktów, jeśli tu nie nabije nic więcej, czyli nie dołoży na przykład kasy do portfela, nie polece tego nikomu i tak dalej, no to będę spadał a na przykład na 10 tiketów mam 4% szans w tym momencie, na jeden tiket mam 99, tutaj prawdopodobnie w tym momencie jest to niemal pewne, na dwa też, trzy też prawie że pewne, cztery już zobaczcie spada i tutaj można sobie po prostu patrzeć jak to wygląda, tutaj jak klikniecie no to dostajecie po prostu linka, żeby komuś polecić tą zbiórkę, tutaj będziecie mieli takie przyciski, żeby połączyć swój twitter i zaobserwować Dao Makera i Dejan Zou i za to dostajecie po 5 punktów, tutaj za wallet dostajecie punkty tak samo i Dao Power, tutaj można dostawać za stajkowane, Dao ja akurat jak widzicie tutaj nie mam żadnych Dao za stajkowanych, no i za to mam też 0 punktów, także tak tu wygląda sytuacja jeśli chodzi o Dejan Zou, jak macie jakieś pytania to piszcie w komentarzu.

W Crypto GPT trochę inaczej to wygląda, bo są dwie zbiórki tak jak wam też na początku mówiłem i możemy na te dwie się zapisać, także tu nie jest, także wybieramy jedno czy coś tylko te dwie, więc jeżeli was interesuje żeby dostać jak największą alokację na to, to zapisujecie się na dwie, jeśli was tylko interesuje żeby dostać jakąś tam jedną z tego alokacji bo nie chcecie więcej, no to zapiszcie się na jedną, ja proponuję na dwie bo nie musicie jeśli was wylosuje itd to i tak nie musicie tego kupić, nie jesteście zmuszani, po prostu was nie musisz kupić, więc jak was wylosuje, na tym dostaniecie alokację 500$ a na tym 100$, no to powiedzmy sobie to odrzucam te 100$ a biorę te 500$ albo na odwrót, także tutaj możecie po prostu potem odrzucić, więc warto się po prostu zapisać a potem zdecydować którą wybieracie a może dwie a może w ogóle, no bo to już wyno, każdy tam sam wybiera jakby, więc tak to wygląda, też podrzucę wam tutaj dwa linki do tego w opisie, klikamy sobie w to, to jest projekt tutaj który będzie blockchainem z EK Layer 2, łączy też AI, tu można zarabiać, niby będzie można zarabiać na gdzieś tam danych AI itd, ja tu się w te projekty też często jakoś tam mega nie wczytuję, bo jeśli jest hype na coś, jeśli listuje to na przykład, jeśli DAO to wypuszcza, jeśli tam będą dobre giełdy, jeśli jest w miarę sensowna tokenomia, to często po prostu nie trzeba za bardzo się tu wczytywać, tylko patrzeć kto zainwestował, co się dzieje, czy jest ruch, to jest bardzo ważne, czy jest dobra tokenomia, tu będzie większe ryzyko, bo mamy mniej tokenów na start, tam mamy 35% minus fee, a tu mamy 10% minus fee, także tu jest większe ryzyko na przykład nieodzyskania na początku jakby wkładu, sorry za te, ale ok, dobra, także tu macie roadmapy, tu ogólnie też parę słów napisane na twitterze, możecie poczytać, jeśli sami chcecie to na spokojnie też tutaj wejść i sobie poczytać, jak nie rozumiecie angielskiego, co oni tutaj o czym dyskutują i co piszą i tak dalej, na pewno projekt tutaj wchodzi w te trendy ostatnie, które były AI, tutaj macie team, o team możecie poczytać, tu już jest normalnie imię, nazwisko, zdjęcie i co tam robili, kim są i tak dalej, i jedna z najważniejszych spraw to naprawdę metryka tego wszystkiego, no i tutaj zobaczcie, tu nie ma też żadnej innej zbiórki na innych launchpadach, czy jakichś wczesnych imię, czy jakichś inwestorów, jak wiecie czasem Vsiki jakieś wchodzą na rok przed projektem i mają dużo niższą cenę, czasem też gorsze, na przykład tutaj lockupy, a tutaj w tym przypadku mamy tylko z downmakera public i nic więcej nie ma, i tutaj mamy taką cenę i 10% TG minus 30%, w których ciągle mówię Fi, czyli tak naprawdę mamy 7%, co daje nam na okrągło też razy 14, razy 14 musimy zrobić, żeby odzyskać tutaj wkład, co daje nam, czekajcie musimy to policzyć, bo już nie pamiętam jak to dokładnie było, tu mamy sapli jakie będzie przy listingu, już damy sobie tutaj kalkulator, na żywo policzymy, razy 0,5 chyba, więc po naszej cenie jest to 300 market cap, tylko że na początek będzie uwolnione, czekajcie na metrykę wejdźmy, na początek będzie więcej uwolnione, bo jeszcze będzie tutaj liquidity i data mining coś tam, więc będzie trochę do tego 195 milionów, więc wejdźmy też jeszcze raz na ten kalkulator, 195, razy 0,5, tak i to jest market cap, który jest tak naprawdę na początek, nie wiem czy tam nie było tego dodanego, ale powiedzmy około miliona, czyli 14 milionów musi być market cap, by wyjść na 0 i wszystko cała reszta, czyli 90 dni, czyli 3 miesiące będziemy mieli przerwy, nic nie dostaniemy i potem miesięcznie 4,5% to by była nasza pasywka, jeśli z tego wyślibyśmy już przynajmniej na 0, ja tak jak mówię biorę tutaj w tym udział, ryzykuję, wy decydujcie za siebie, bo powtórzę to jeszcze raz, nie ma żadnej gwarancji, że tutaj odzyskamy cały wkład, może być tak, że nie zarobimy nawet jak to wszystko się uwolni, nie zarobimy nic, a może być tak, że zarobimy już na tym i jeszcze z nawiązką, a to co będzie tutaj to będzie tylko dodatek, pamiętajcie, że BTC też może zrobić się różne rzeczy, może spać poniżej 20 tysięcy i zacznie się znowu strach mega na rynku, taki, że tutaj nikt nie będzie chciał tych projektów, także tu miejcie to wszystko po prostu na uwadze i decydujcie czy to chcecie czy nie, ja tak jak mówię w dwóch biorę udział, jakie alokacje dostanę, takie dostanę i takie wezmę i tu też działa to tak samo, że tam musicie połączyć się z twiterem, pofollowować te projekty i na takich samych zasadach na walletie przynajmniej 500 dolarów, najlepiej jak najwięcej, nigdzie tego nie musicie wysyłać, trzeba podpisać wallet, ja podpisuję, nic mi się jeszcze nigdy nie stało, także też decydujcie czy chcecie czy nie, ja od kilku lat działałem na Dowmakerze i nic nigdy tu się nie stało, poza tym, że oni mieli jakieś tam hacka, ale to nie jakby moje kasy na moim walletzie, tylko gdzieś tam ze swoich, także też decydujcie to co wy wybieracie, mniejszy ryzyko jest niby na Dejan's o, tu jest niby większe, no ale zobaczymy jak w praktyce w plece się okaże, że Dejan's o zrobiło razy 2, a to zrobiło razy 20 i się okaże, że to był lepszy, no ale to jest nie wiadomo po prostu, bo nie wiemy na jakich giełdach będą się listować i tak dalej i tak dalej, więc to by było na tyle, bardzo długi dzisiaj film, nie wiem czy ktoś dotrwał tutaj do końca, dzięki wielkie, do następnego, trzymajcie się.

Napisy stworzone przez społeczność Amara. org.


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.