Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

zbigniew-prochowski-webinar-streakk-2023-02-23-okazja-biznesowa-zwroty-na-poziomie-minimum-300-skorzystaj

Zbigniew Prochowski

Webinar Streakk 2023 02 23 - okazja biznesowa, zwroty na poziomie minimum 300% - skorzystaj!

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Dzień dobry, dzień dobry. Moi drodzy, nazywam się Zbigniew Prochowski, zapraszam Was po raz kolejny na spotkanie z firmą Strik. Dla osób, które są po raz pierwszy, powiem, że jest to jedna z ciekawszych oper, które są na rynku. Dla osób, które mnie znają po raz pierwszy, no to na się widzą mnie po raz pierwszy, no to powiem tylko tyle o sobie, że zajmuję się tymi rzeczami od wielu lat już, zarobiłem sporo pieniędzy, poznałem wiele różnych firm, wiele różnych innowacji, jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu i tak dalej. I osobiście uważam, że Strik jest jedną z najciekawszych, które miałem okazję poznać. Zresztą w moim portforiu inwestycyjnym jest na praktycznie samej górze, ponieważ daje takie niesamowite możliwości zarabiania i to zupełnie pasywnego, że to musi być to coś.

Dobrze, zanim zaczniemy prawdziwą prezentację, pozwólcie, że odczytam, bo coś, co muszę odczytać. Na pewno dajcie mi sekundkę, zaraz do Was wracam. Prezentacja ta nie powinna być traktowana jako oferta w myśl prawa handlowego czy jakakolwiek inna forma skłaniająca do inwestycji finansowej. Prezentacja ta jest wyłącznie informacją o firmie Strik i jej produktach. Każdy uczestnik musi mieć świadomość, że jakakolwiek inwestycja w rynki finansowej oraz kryto może wiązać się z ryzykiem utraty części lub całości swoich środków, które zostały przeznaczone na takie działania. Wszystkie informacje, jakie będą przekazywane podczas tej prezentacji pochodzą z oficjalnych źródeł, na przykład strona WWW, White Paper i tym podobne, oraz oficjalnych webinarów, portali stocznościowych i komunikatorów, na których odbywa się wymiana informacji pomiędzy firmą i uczestnikami oraz samimi uczestnikami.

Prowadzący nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek zmiany opóźnienia lub inne niekorzystne działania związane z funkcjonalnością firmy. Nie jest też odpowiedzialny za skutki związane z decyzjami finansowymi, jakie prowadzone są przez firmę, a które mogą występować zarówno czasowo jak i permanentnie. Prowadzący nie jest doradcą finansowym, proszę o tym pamiętać. Każdy uczestnik tej prezentacji podejmuje samodzielne decyzje, biorąc całkowitą odpowiedzialność za swoje działania i ich konsekwencje. Każda osoba decydując na uczestnictwo w dalszej części tej prezentacji automatycznie wyraża całkowitą akceptację powyższych punktów. I jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to jest moment, w którym możemy się pożegnać, a dla całej reszty zapraszam serdecznie. Moi drodzy, dla osób, które spotykają się z firmą Strik po raz pierwszy, krótkie podsumowanie tego, co było, jest i mam nadzieję, będzie.

Więc po kolei. Powstanie firmy to jest rok 2019, w którym rząd singapurski zgłasza się do pana Sukhichena, który jest singapurczykiem, który jest uważany za jeden z trzech najważniejszych osób w świecie krypto i zgłasza się do pana Sukhichena z informacją, czy zrobi dla nich blockchain. Blockchain nowoczesnej generacji, blockchain, który jest ogromnym wyzwaniem, o którym więcej mówię w poniedziałek na pełnej wersji tej prezentacji. Tak czy inaczej, pan Sukhichena się zgadza.

Do tego celu zatrudnia aż 56 bardzo znanych, bardzo cenionych developerów, bo tak duże przedsięwzięcie nie mogą robić ludzi, którzy się na tym nie znają, tylko muszą być ludzie z doświadczeniem i to ogromnym, bo są to ludzie zarówno z firmy Apple, Google, Microsoft, czyli z tych takich najważniejszych, ale również tych, których my możemy nie znać, a którzy tworzą różnego rodzaju rozwiązania kryptograficzne. Tak czy inaczej, 56 osób współpracuje z panem Sukhichenem w ramach firmy Strik i w ramach tworzenia największego projektu, który stamtąd ma wypłynąć, jeżeli chodzi o krypto.

Ponieważ sam blockchain to jest ogromne dzieło oczywiście, ale sam blockchain bez społeczności, bez osób, które będą z tego korzystały, to niewiele będzie znaczył, więc pan Sukhichena postanowił wykorzystać czas pomiędzy startem prac, czyli 2019 rok, a ich planowanym ukończeniem, czyli 3 kwartał 2024 roku, zbudować w tym okresie również społeczność. I do tego celu powstały na ten moment dwa produkty, o których się będę mówił, których wam pokażę i teraz nie są to takie produkty wymyślone, żeby tylko społeczność zdobyć, tylko jest to coś, na czym możemy zarabiać naprawdę ogromne pieniądze. Mam nadzieję, że ta prezentacja, to co będę mówił, co wam pokażę, wam to uzmysłowi. Dalej, lecimy dalej z prezentacją.

Kolejny punkt, 16 czerwca 2022 roku, czyli już kilka miesięcy wcześniej start tokenu STKK na giełdzie Elbank z ceną 10 centów i jednocześnie kilka miesięcy później, już w listopadzie 2022 roku, osiągnięcie ATH na poziomie prawie 400 dolarów za sztukę. Czyli jak widzicie, ogromny wzrost wartości tokena, związane jest to właśnie z tym, czym firma Strik jest obecnie, jakie ma plany na przyszłość, jak dobrze to działa, jak dobrze to wszystko tutaj funkcjonuje, to sprawia, że bardzo wiele osób nabywa te tokeny, zarówno w celach czysto spekulacyjnych, czyli kupić tanią, sprzedaj drożej, jak i ci, którzy chcą tzw. hodl, jak i ci, którzy chcą robić staking, o którym będzie dzisiaj o wiele więcej.

Dalej, na ten moment firma Strik ma dwa biura, jedno technologiczne, które znajduje się w Singapurze, tam nie ma wstępu nikt, ponieważ tam są wszystkie tajemnice związane z tworzeniem tego blockchainu, tworzenie całego ekosystemu itd. , wszystko z tym tam tylko osoby pracujące tam suficznie i pewnie jakaś tam garstka osób, które muszą tam być, nikt poza tym.

Natomiast mamy drugie biuro, gdzie każdy z nas może przyjechać, każdy z nas może to zobaczyć, mieć to szczęście, bo czasem się zdarza, że jest tam Pan suficzny, więc przybić z nim piątkę przysłowiową, dopytać się o szczegóły, zrobić sobie zdjęcia, tudzież poprowadzić różne seminaria, warsztaty, zoomy czy inne jakieś transmisje samego biura, samego biura Strika w Dubaju, ponieważ jest tam specjalne miejsce przystosowane do takich właśnie działań i on jest otwarty dla każdego, zaczęły zadzwonić, zarezerować sobie czas w danym dniu i proszę bardzo, można działać.

Wspomniałem wcześniej, że Pan suficzny chce zbudować ogromną społeczność, chce być generalnie numer jeden w i to, w czym to za chwilę będzie w dalszej części prezentacji, natomiast do tego się zabrał bardzo dobrze, co zresztą wskazują na to różne wyniki, które są podawane przez firmę i wyglądają w ten sposób. Słuchajcie, były ogromne eventy w Azji, w Europie, w Afryce, w Turcji, w Dubaju, na ten moment jest to ponad milion, dwieście tysięcy kont, jest to informacja z listopada, mamy gluty, więc tych kont będzie pewnie o wiele, wiele więcej, ale oficjalnie jest ponad milion, dwieście tysięcy, pomyślcie milion, dwieście tysięcy kont, to jest ogrom, ogrom w tak bardzo krótkim okresie czasu.

Dalej, coś, co dla nas wszystkich może mieć ogromne znaczenie, to jest to, że token STKK, a w przyszłości coin STKK, który będzie już widniał na swoim własnym natywnym blockchainie, to jest niecałe 10 milionów sztuk, na ten moment to 9 milionów tam z kawałkiem i to się tak utrzymuje, ponieważ takie założenie, żeby nigdy nie było powyżej 10, zawsze było raczej mniej, dlatego, że to ma być przede wszystkim najważniejszy element, który sprawi, że wartość jednego STKK będzie albo w pobliżu bitcoina, wartości bitcoina, albo wręcz wyższa.

Myślicie, że to jest niemożliwe, to poszukajcie, zobaczycie, że było już kilka coinów, które miały wartość o wiele wyższą niż bitcoin, to się naprawdę da zrobić, naprawdę takie rzeczy się dzieją i tutaj jest pewien potencjał w tym, o którym też dzisiaj trochę opowiem, żeby to się stało. Natomiast tak, z tych niecałych 10 milionów, 6 milionów sztuk jest dostępny w tej firma giełdzie, czyli można je handlować, kupować, wymieniać. Znaczy dostępny jest ogólnie dla społeczności na giełdzie jest o wiele mniej, bo wiele osób sobie już skupiło te tokeny i trzyma je w różnych miejscu, więc tego ubywa po prostu, tego ubywa, czy warto, to już ocenicie sami, czy warto sobie takie tokeny nabyć, ja sobie nabyłem, ja sobie je trzymam, sobie je stakeuję.

Dobrze i teraz tak, moi drodzy, sercem całego systemu jest system nodów. O tym mówię więcej w poniedziałek, więc nie będę się rozwodził na dzisiejszej prezentacji, natomiast to właśnie to generuje nam ogromne, ogromne korzyści finansowe. Jak to wygląda? Spójrzcie, w swoim back-office, tutaj po lewej stronie jest menu, natomiast macie takie okienko, w którym widać, ile już zarobiliście ogólnie, ile macie dostępne w tzw. dolarach, czyli w USDT oraz ile jest dostępnych w tzw. stricach, czyli STKK.

I teraz tak, jeżeli sobie chcecie wejść w ten system i chcecie na nim zacząć zarabiać, to trzeba nabyć jeden z kilku różnych nodów o różnej wartości, one mają swoje cechy, natomiast ważne jest to, że na ten moment oczywiście prezentacji ważne jest to, że za każdym razem, gdy kupujemy sobie noda, bez względu na to, jaką wartość tego noda weźmiemy, otrzymujemy w zamian dokładnie tyle samo tokenów lub tokena, bo jeżeli jest to menu, to nie będzie niecały jeden, STKK. I teraz te właśnie tokeny, które stanowią dokładnie równowartość tego, za co kupujemy noda, one są w tzw. stwardym stakingu, czyli one są nie do wyciągnięcia przez 100 tygodni, ale dzięki temu, że one są w stakingu, to pracują dla nas każdego dnia, dając nam zyski.

Jakie to są zyski? Otóż spójrzcie, to jest przykład takiego tokenu, nie tylko noda z najwyższej półki, tego pierwszego za 25 tysięcy dolarów. Jest to chyba jeden z najbardziej popularnych nodów, jeżeli chodzi o kupno na świecie. I on generuje nam, oczywiście możemy kupić jakikolwiek, to nie jest jakby sugerowanie Wam, że on należy takiej kupić, nie, nie, można kupić nawet za 100. Mówię tylko, że ten jest jeden z najbardziej popularnych, dlatego że jest to pierwszy z najwyższej półki, który daje najlepsze, najbardziej korzystne warunki, które jeszcze się z nim wiążą, o których będzie w dalszej części prezentacji.

Na wstępie, kupując sobie takiego noda, wiemy już, że otrzymujemy dokładnie tyle samo tokena STKK i teraz te tokeny nam pracują w przypadku tego konkretnego noda 71 dolarów 25 centów każdego dnia przez 100 równych tygodni. Także jest tutaj potencjał. A i teraz tak, skoro to pracuje przez 100 tygodni na dwa roczne, czyli mamy 200% zwrotu z tej naszej, nazwijmy to, inwestycji, czyli kupując sobie takiego noda za 25 tysięcy, mamy zwrot 50 tysięcy samych naliczeń, ponieważ to jeszcze nie jest wszystko.

Otóż te naliczenia to jest tylko to, co daje nam ten staking, natomiast w momencie, gdy 100 tygodni się kończy, to te tokeny, które nam pracowały, czyli te, które były o tutaj w tym miejscu zastejkowane, zostają nam zwrócone i mamy nie dość, że o to zarobiło nam 200%, czyli z 25 zrobiło się 50 tysięcy czystego zysku, który możemy sobie w każdej chwili wypłacić, bo te naliczenia możemy każdego dnia sobie wyciągać, ale można zostawić tam do końca, to już kwestia indywidualna, jak komu się podoba, a na sam koniec te tokeny zostają nam zwrócone, otrzymujemy jeszcze, pamiętacie, w momencie zakupu one były warte 25 tysięcy dolarów, natomiast w momencie po tych 100 tygodniach tego wykupu, czy też zwrotu, bo to nie jest wykup, nic z tym nie musimy wykupować, tego zwrotu, jaka będzie tego wartość, czy będzie wyższa, jeżeli będzie wyższa, to zarobimy dodatkowe jeszcze pieniądze, jakie to będą pieniądze, tego nie wiem, bo mówimy o przyszłości, która się jeszcze nie wydarzyła, ja osobiście myślę, że może być to co najmniej kilkaset procent więcej, ale ile będzie naprawdę, to dopiero przed nami, więc nie trzmijcie mnie za słowo, proszę, każdy sobie sam przemyśli i zobaczy, jak to ma wyglądać, natomiast ja tutaj inwestuję duże pieniądze i jak to idę, bo na mnie to robi wrażenie i ja jestem całkowicie tutaj zakochanym w striku, tak czy inaczej, widzicie, mamy z naliczeń 200%, czyli 25,50 plus zwrot, no przynajmniej tych 25 w postaci tych tokenów stkk, gdyby się wydarzyło, że cena jest dokładnie taka sama, ale nawet gdyby była niższa, to te 200% tak czy inaczej mamy zarobiony, więc tak czy inaczej wygrywamy.

I to mi się w striku podoba, że tutaj, no wydaje mi się, że nie ma możliwości straty, zresztą zaraz pokażę wam za szczęście prezentacji, że to jest naprawdę solidnie postawiony biznes na mocnych, solidnych nogach. Dobrze, lecimy dalej.

A tu jest jeszcze informacja, gdy chcemy sobie te pieniądze, które tutaj są wypłacać, bo to, co jest wystekowane, tak, to co tutaj nam się nalicza każdego dnia, trafia właśnie w to miejsce, w to pole i gdy chcemy sobie to wypłacić, to firma nie wypłaca nam tego w dolarach, tylko za tą sumę, która się nasbierała, firma kupuje striki i wypłaca nam w tokenach STKK, więc mamy tokeny STKK, OK? I teraz tak, tutaj jest takie podsumowanie, więc naliczenia są każdego dnia przez 100 tygodni, więc matematyczny zwrot po tych 100 tygodniach, no bo 100 tygodni po 2% w każdym tygodniu, nie inaczej, mamy 200% zwrotu, a więc każdego tygodnia jest 2% zwrotu w miesiącu, już wychodzi i to ponad 8%, pomyślcie, macie zwrot ponad 8% w każdym miesiącu ze swojej wpłaty, to jest bardzo duży zwrot, zwłaszcza, że jest on stały, OK? Dalej, do tego po 100 tygodniach mamy zwrot wcześniej zamrożonych tokenów STKK, czyli sobie podsumujemy informacje, które mówiłem przed chwilą, OK? Czyli można powiedzieć i ja jestem, ja osobiście, ale proszę znów nie trzymajcie mnie za słowo, bo to mówimy o przyszłości, ale ja osobiście myślę, że mamy co najmniej 300% zwrotu, dlaczego mówię co najmniej, ponieważ wartość tych tokenów raczej będzie wyższa, pamiętacie, jak mówiłem na początku prezentacji, że jest ich bardzo mała ograniczona ilość? Teraz pomyślcie, że coraz więcej osób będzie te tokeny kupowało, w związku z tym ich wartość będzie rosła na zasadzie podaży i popytu.

No więc to ma sens. Jak zacząć, w jaki sposób rozpocząć? Słuchajcie, każdy z nas, kto jest zarejestrowany w stricu ma po lewej stronie oczywiście menu, a w tym menu trzecią opcję node infra, czyli cała infrastruktura nodowa. Mamy tutaj kilka różnych opcji, jak klikniemy w ten link, on się rozwija i mamy pierwszą zakładkę load i usb, czyli tutaj w tej zakładce musimy zasilić, na przykład nie wiem z jakiegoś portfela z giełdy, skąd tam chcecie, zasilić sobie konto w striku, tam zasilamy tokenem USDT, po blockchainie TRC20, czyli truna, albo po blockchainie B20, czyli Binance Smart Chain. To już jest do wyboru, gdzie tam akurat macie środki i po którym blockchainie, dany z wygodniej to wysłać, to możemy sobie tutaj zasilić.

Gdy już środki są na miejscu, to wtedy klikamy w drugą zakładkę buy node, czyli zakup noda i mamy tak jak wspomniałem trzy opcje do wyboru. Mamy pierwszą od 100 dolarów aż po 2500 dolarów, drugą pomiędzy 5000 a 15 i trzecią pomiędzy 25 a 200 tysięcy dolarów. I teraz wybierając którąś z nich mamy dodatkowe jeszcze korzyści. I już o nich mówię. Otóż drugim produktem, bo wspomniałem na samym początku, że firma daje nam dwa produkty na ten moment. Pierwszy jest to ten system notów, czyli ten cały serce systemu, o którym mówiłem do tej pory, a drugi jest to aplikacja na telefon, którą możemy sobie zupełnie za darmo ściągnąć i korzystać ze stakingu.

Wystarczy tylko ją połączyć z naszym backoffice'em i z tą strukturą nodową, która jest tutaj sercem całego systemu, która zapewne ma staking. I teraz spójrzcie jak to wygląda. Na aplikacji mamy trzy takie zakładki. Pierwsza zakładka po lewej stronie jest to wallet i multiwallet. Tam jest mnóstwo różnych coinów, praktycznie wszystkie te, które znacie lub tych których nie znacie, wszystkie tam są oraz druga zakładka, która nas bardzo interesuje jest to zakładka node i to jest zakładka, na której mamy u staking. I teraz, gdy klikamy tutaj na staking, widzimy listę tokenów lub coinów, które obecnie są możliwe do stakowania na aplikacji Strik.

I teraz one są tutaj wyszczególnione, z tym, że niektóre z nich, na przykład token USDT występuje na kilku blockchainach, więc tak naprawdę lista jest dłuższa, tylko że czasem token występuje powiedzmy po blockchainie ERC, czyli Ethereum, po blockchainie B20, czyli Binance, po blockchainach Gminaj, czy innym, więc mamy tego troszkę tutaj do dyspozycji. I teraz powiedziałem wam, że te node, te które kupujemy, mają dodatkowe możliwości. Jak widzicie są trzy półki cenowe. Pierwsza półka, druga trzecia i teraz mamy do tych podstawowych wartości, które daje nam staking na aplikacji, jak widzicie, plus dwa, plus pięć lub plus osiem procent w zależności od tego, którego node kupimy, z której półki cenowe.

One są tutaj po lewej stronie wyszczególnione, tak, czyli te pomiędzy sto dolarów a dwa i pół tysiąca dolarów dają nam plus dwa procent do tych podstawowych wartości stakingowych w aplikacji. Analogicznie te pomiędzy pięć tysięcy a piętnaście pięć procent no i te najwyższe pomiędzy dwadzieścia pięć a dwieście tysięcy aż osiem procent dodatkowego stakingu. I teraz chwileczkę o stakingu. Czym w ogóle staking jest, bo to jest również istotne, czym on się różni od handlu na giełdzie i tak dalej.

Otóż, słuchajcie, na stakingu stracić się nie da, nie ma takiej możliwości, dlatego że staking nie podlega wachaniom rynkowym, czyli nie ma znaczenia, czy cena idzie do góry, czy cena idzie na dół, czy cokolwiek innego się dzieje z tokenem, szaleje takim shake'iem, prawda, raz tu, raz tu, albo idzie tylko w bok, bo jest cisza, w ogóle nikt nic nie robi. Nie ma żadnego znaczenia, ponieważ staking polega na dodawaniu ilości coinów, a nie ich wartości.

Co to oznacza? Jeżeli pierwszego stycznia, na przykład na aplikację przelejemy sobie 100 tokenów STKK, równe 101 stycznia, to 12 miesięcy później, ostatniego grudnia, jeżeli byśmy mieli kupionego tego nota za 25 000 lub te wyższe, czyli daje nam plus 8 jeszcze, to mamy 28 procent w stakingu, czyli z tych 100 tokenów, które były w styczniu robi nam się 128 tokenów w grudniu.

Pomyślicie, że to może jest niewiele, no tak, gdy token kosztuje nie wiem, dolar, dwa, trzy, to to nie ma większego znaczenia, ale gdy token kosztuje na przykład 1000 dolarów i nagle macie 28 takich tokenów więcej, czyli w Waszym portfelu zrobiło się nagle 28 tysięcy dolarów, to już ma znaczenie, a gdy token kosztuje 10 tysięcy dolarów i macie 28 tokenów więcej, to to już robi, prawda, bo to już mamy każdy, każdy ten token, który w ciągu tego roku jest warty, jakąś tam, jakąś wartość w tym przypadku naszą z przykładów 10 tysięcy, czyli robi się nagle ogromny pieniądz.

Dlatego ci, którzy rozumieją, czym jest staking, ci, którzy mają pieniądze i rozumieją, czym jest streek oferujący tak niesamowite możliwości, bo mamy staking najwyższy na rynku, po prostu pakują bardzo duże pieniądze i znów to nie jest porada inwestycyjna. To są informacje z rynku, które się dzieją na temat to, czy Ty włożysz tutaj 100 dolarów, czy nie włożysz nic, to już zależy wyłącznie od Ciebie, bo to są Twoje pieniądze, Ty nimi dysponujesz i Ty powiesz, czy tak wchodzę albo nie, to nie dla mnie, więc proszę bierz odpowiedzialność ze swoich działanek. Dobrze, przejdźmy dalej.

Gdybyś chciał, bo do tej pory mówiliśmy o zarobkach, zaobrażyłeś pewnie, że to były zarobki naprawdę spore, bo tu mówiliśmy o przynajmniej 300% zwrotu, mówię przynajmniej, a moim zdaniem będzie tego o wiele więcej, będzie to wyciągnięte w tysiącach procent zwrotu, ale przynajmniej 300, natomiast gdybyś chciał to polecić komuś, pokazać to jakiejś osobie, to firma daje jeszcze trzy możliwości dodatkowe. Otóż jak to wygląda, pierwszy z nich to jest bonus bezpośredni, czyli polecasz komuś, ktoś kupuje noda, bo świadzisz, że to jest świetne i co z tego masz? Otóż z pierwszego poziomu, czyli zaraz gdy Ty polecisz, z Twojego bezpośredniego replinku masz 15% z tego, czyli z każdego, z każdych 100 dolarów 15 dolarów jest dla Ciebie, z każdego 1150, z każdych 10 tysięcy, 1500 jest Twoja.

I analogicznie, jeżeli ta osoba, którą poleciłeś, też poleci, czyli dla Ciebie będzie to drugi poziom, to masz z tego 10% i potem analogicznie, tak 7, 5, 5, dwa ostatnie poziomy z 15, to są po 2%. Wyobraź sobie, że zapraszasz ileś tam osób, x, nie wiem, 10, 15, 20, wszyscy są w Twojej pierwszej linii, czyli bezpośrednio przy Tobie i od każdej z tych osób masz 15 poziomów w głąb. Wyobrażasz sobie te ogromne ilości prowizji, które są tutaj potencjalnie możliwe do zarobienia z tym, że jest jeden haczyk, o którym musisz wiedzieć, jeżeli chcesz się w ten sposób pozająć i robić biznes ze striciem.

Otóż stric mówi tak, chcesz sięgać w głąb? Proszę bardzo, masz możliwość aż do 15 poziomu, ale idź również wszerz, czyli za każdą osobę, którą zaprosisz bezpośrednio i ta osoba kupi noda choćby za 100 dolarów, nie ma znaczenia. Ty masz jeden poziom odblokowany. I teraz biorąc to na logikę, skoro mamy możliwość czepania z 15 poziomów w głąb, to warto mieć przynajmniej 15 osób wszerz, czyli w pierwszej linii i tak, żeby każda z tych osób miała przynajmniej noda kupionego za 100 dolarów, bo dzięki temu masz pełny plan marketingowy tego pierwszego rodzaju zarabiania otwarty. Wszystkie pieniądze, które się wydarzą w ramach tych 15 poziomów w głąb i wszerz w dowolną ilość jest twoje.

Czyli wyobraż sobie, jak ogromne pieniądze są tutaj do wzięcia, a to nie jest trudne, to nie jest trudne. Dobrze, drugi rodzaj zarabiania. Tutaj nie ma ograniczeń, słuchaj, to nie ma ograniczeń, czy jest 15 poziom, 50 czy 100. Nie ma znaczenia. Do zgarnięcia jest łącznie 4 miliony dolarów i znam osobiście człowieka, który niedawno dostał się na poziom wiceprezydenta, czyli zgarnął to wszystko, co jest poniżej do zgarnięcia, te 200, 400 tysięcy i tak dalej, aż po 400 tysięcy dolarów. Takich ludzi oczywiście na świecie jest więcej, tylko ja chciałem się pochwalić, że znam przynajmniej jednego takiego, który to osiągnął. Mało tego, i temu gratulowałem. On mówi sobie, Zbyszek, to jest tylko przystanek na drodze.

Ja już idę o wiele, wiele wyżej. Nie wiem, w którym miejscu jest, ale za chwilę będzie pewnie starszy wiceprezes i zarobi 1 milion, 200 dolarów. O tak. Dobrze, co trzeba zrobić, żeby tyle zarobić? Otóż słuchaj, liczy się łączna wartość zespołu. Co to oznacza? Będę czytał po kolei te dane i linie omawiał. Liczy się łączna wartość zespołu, czyli spójrz, na tych prostokątach tutaj niebieskich na samym dole mamy wypisane różne wartości, tak? 2500, 10, 25 i tak dalej. A więc co trzeba zrobić, jeżeli pod Tobą, nie Twoje konto, bo Ty możesz mieć kupiony za milion dolarów, ale on niestety nie wchodzi tutaj w te rozliczenia. Natomiast wszystko, co jest pod Tobą, z Twojego replinku i niżej się liczy.

Czyli jeżeli ludzie, których zaprosisz i oni będą zapraszać, czyli cały Twój zespół, zrobi 2000 dolarów, osiągasz pierwszą rangę, tu co prawda nie ma pieniędzy, a szkoda, bo mogły być chociaż 10 dolarów, mogły być, trzeba mówić, nie, no ale nie ma niestety ich piaskownica, ich zabawki. W każdym razie masz już te 2000 dolarów, osiągasz rangę, czyli liczy się łączna wartość całego zespołu.

Nieważne, czy tam jest kilka nodów po 100, czy tam jest jeden nod, jeden nie może być, muszą być co najmniej na trzech różnych nogach, ale powiedzmy, że tam jeden za 500, drugi za 500 i trzeci za 1000, tak? Trzech różnych nogach, czyli trzech różnych, trzy różne osoby, które zaprosiłeś, bo tak jest minimum, po prostu muszą być przynajmniej trzy osoby, możesz być więcej, ale przynajmniej trzy muszą być minimum z Twojego linku, takie są zasady. OK? I teraz tak, osiągnąłeś z Tobie rangę super ekstra. Dalej, wartość nigdy nie spada gwałtownie w dół, czyli, że jeżeli osiągnąłeś jakąś rangę już, choćby tą pierwszą, najmniejszą, to już nigdy z niej nie spadniesz.

Mało tego, jeżeli do tych dwóch tysięcy zrobisz jeszcze trzy, to razem masz pięć, czyli wchodzisz na wyższą rangę i w tym momencie masz rangę perłową, należy Ci się 20 dolarów, czyli pierwsze pieniądze dodatkowe, oprócz tego, co zgarniesz z całej drużyny, z tych prowizjów, o których mówiłem przed chwilą. OK? I to samo oczywiście wyżej. Do tych pięciu wystarczy, że pojawi się kolejne pięć i masz 10 tysięcy, masz kolejną rangę, kolejne pieniądze, kolejne 400 dolarów. Tu jest, jak widzisz, brak ograniczeń czasowych, czyli nie ma znaczenia, czy zrobisz to w ciągu jednego dnia, bo i tacy ludzie są. Ten mój znajomy, który osiągnął ten wiceprezesa, on w ciągu jednego dnia zrobił diamenta.

Po prostu ma tylu znajomych, tylu fajnych znajomych, którzy to zrozumieli, prawda, weszli do niego, on zrobił pozycję diamentową w ciągu jednego dnia. No, nie powiem, błysnął. Nawet pan Sofii Czerny, czyli właściciel firmy, też zauważył, mówi, no, są tacy ludzie, którzy potrafią to zrobić. OK, dalej. Uzyskaj tam firmy w ciągu czterech miesięcy.

Co to oznacza? Że każda ta wygrana traktowana jest oczywiście osobno, bo to jest osobna wypłata za konkretną rangę, czyli w danym miesiącu, dniu, tygodniu możesz zrobić ich kilka, natomiast każda traktowana jest osobno i każda będzie wypłacana w czterech transzach, czyli, że na przykład jesteś na tej pierwszej randze perłowej, należy ci się 200 dolarów i teraz to 200 dolarów jest podzielone na cztery części po 50, no bo 4 razy 50 i 200. I teraz pierwsze 50 dolarów dostaniesz dokładnie w dniu, w którym to osiągasz, czyli jeżeli osiągasz to dzisiaj, to 50 dolarów wpada ci dzisiaj.

Kolejne 50 dokładnie tego samego dnia, tylko że za miesiąc, czyli na przykład jeżeli dzisiaj jest 23, to dokładnie 23 kolejnego miesiąca masz, masz kolejny 50 dolarów, 23 następnego miesiąca kolejne i tak dalej, aż się wyczerpie. Więc tak to należy rozumieć. Ok, to jest druga, drugi rodzaj zarabiania. Trzeci rodzaj zarabiania. Bazuje niejako na tym poprzednim, ale działa trochę inaczej, ponieważ tym poprzednim po pierwsze nie było ograniczeń czasowych, tutaj są.

Ten rodzaj zarabiania nie będę ukrywał, jest dla liderów, czyli jeżeli uda ci się jakimś sposobem wejść, powiedzmy na tą pierwszą rangę, na szafie 25 i dostać się do pierwszej z czterech pól, które firma przeznacza, zaraz o tym powiem więcej, to super, dostaniesz za to wynagrodzenie, ale jeżeli w kolejnym miesiącu już nic się nie wydarzy pod tobą, no to nie masz wynagrodzenia z tego, mimo iż jesteś na tym poziomie, mimo iż jesteś zakwalifikowaną osobą do tej puli, to jeżeli nie ma pod tobą obrotu, to nie masz jakby udziałów do korzystania z tej puli. Czym są udziały? Otóż udział to jest obrót w wysokości 500 dolarów.

Jeżeli masz w ciągu miesiąca od pierwszego do ostatniego, bo tak jest zawsze liczone miesiąc, po prostu kalendarzowy miesiąc, tak, od pierwszego do ostatniego, więc czasem jest to 30, czasem 31, czasem 28, tak, więc jeżeli w ciągu tego miesiąca masz 500 dolarów obrotu ogólnie, no to należy ci się jeden udział w tej puli. Jeżeli masz dwie pięćsetki, czyli no zrobiłeś obrót na tysiąc, to masz dwa udziały i masz dwa udziały w tej puli. I analogicznie oczywiście każda kolejna pięćsetka, bo możesz mieć nawet milion obrotu, bo tutaj dzielimy to na pięćsetki i tyle i lepiej co tak wychodzi, tyle masz udziałów w danej puli, w danym miesiącu.

Potem przychodzi pierwszy dzień kolejnego miesiąca i jest wszystko resetowane, masz znów zero, znów robisz obrót, OK? W ten sposób to funkcjonuje. Teraz skąd się biorą puly? Otóż firma stwierdziła, że ze swojego własnego zysku przeznaczy 10%, 10% na to, aby dać jeszcze liderom dodatkowy pieniądz, takim naprawdę liderom wyróżniającym się, którzy pracują, którzy rzeczywiście jakby sprawiają, że tej społeczności stricowe jest coraz więcej. I podzieliła tą pulę 10% na cztery równe ćwiartki po dwa i pół procent. Dzięki temu taka jedna ćwiartka trafiła tutaj, druga tutaj, potem trzecia i czwarta.

No i wchodząc coraz wyżej, osiągając kolejne te pulę, tutaj masz 2,5%, czyli jedną ćwiartkę, tutaj masz 5%, czyli dwie ćwiartki, tak? Bo ta wcześniejsza i ta nowa to już jest razem 5%, potem dochodząc, tutaj masz już trzy ćwiartki, tak? Czyli dwie poprzednie i ta, która jest tutaj 7,5%, z tej puli, z tych 10%, no i na samym końcu masz pełne 10%, czyli z wszystkich tych czterech pul tyle, ile udziałów masz, tyle kasy zgarniasz dla siebie. No czasem są to pieniądze nawet i kilkadziesiąt tysięcy dolarów, więc i jest o co powalczyć. Dobrze i teraz tak, jeżeli chodzi o samą prezentację, to miałbym na tyle, natomiast obiecałem Wam, że pokażę Wam jeszcze inne rzeczy, więc spójrzcie.

Chcę Wam pewne rzeczy podsumować, może zrobię trochę większy ten, hop hop hop. Jak wiecie, firma Strik przeszła audyt jakiś czas temu, o nim oczywiście zapomnieliśmy już, bo nim nie żyjemy, więc wydarzyły się inne rzeczy i tak dalej, natomiast chcę Wam pokazać pewien ciąg wydarzeń, który sprawił, że Strik dzisiaj jest na takim poziomie, jakim jest, a jest to bardzo wysoki poziom, jest to bardzo oceniony, o czym też za chwilkę Wam powiem.

Spójrzcie, ich wartość jest 90 punktów na 100, pomyślicie, no a co z tym dziesięcioma, ale ale kicha, nie? Tak, tylko że jak wejdziemy sobie na nie tutaj, wejdziemy sobie tutaj i wy na przykład weźmiemy PancakeSwap, czyli jedna z tych zwiększych giełd, mamy 86% na 100, więc jak widzicie, 90% jest naprawdę bardzo, bardzo dużo, dlatego że Cetik sprawdza, bada wszystko, dosłownie wszystko. I właśnie od 90 punktów to są już top of the top. To nie jest, że to jest 90 na 100, mógł mieć więcej, no pewnie, że mógł mieć więcej, ale zaliczył się do tych top of the top, tak, czyli tych najlepszych z najlepszych.

Wiadomo, że te wartości będą się potem podwyższały w ramach rozwoju całego, całego biznesu, w ramach rozwoju wszystkiego, ale właśnie pokazać wam chciałem, że nawet taki PancakeSwap, który jest o wiele starszy od Strica, który jest o wiele większy, który jest finansowany przez Binance, czyli największą giełdę na świecie, bo to jest przecież ich dzieło, ich dziecko ma 86, więc chcę wam pokazać, jak to wygląda a propos Strica, OK? No i tak dalej. Co my tutaj mamy? TrustPilot. No tutaj mamy akurat to, niepotrzebnie tutaj to damy, w każdym razie tak. Bitcoins, mamy tutaj Strig. Prawdziwie zdecentralizowana platforma odblokowująca potencjał twojego krypto, więc jak widzicie, takie portale jak Bitcoins o tym piszą. Dalej mamy NewsBTC. Dlaczego Strig jest przyszłością finansów, więc widzicie, to się naprawdę dzieje.

Poczytne portale, takie opiniotwórcze portale piszą i pisały o Stricu, a ostatnie to mamy informacje tutaj z portalu Business for Home, mamy Strig, to jest oczywiście przetłumaczone, dlatego tu się będą pojawiały takie śmieci. Strig osiąga 100 milionów przychodów w 2022 roku. Przypomnę, że start Strica był w czerwcu, czyli przez pół roku, przez 6 miesięcy, że to jest napisane, osiągnął 100 milionów dolarów przychodów. Warto sobie ten artykuł przeczytać w tym Business for Home. Ja go mogę wam tutaj, jak chcecie dać i możecie sobie go otworzyć, tylko sobie go przetłumaczcie. Już go tutaj dam. Ja wam może udostępnić. No dobra, więc sobie to zróbcie.

Widzicie, warto go sobie przeczytać, bo on pokazuje punktem ludzi, którzy tam pracują, ludzi, którzy znają się na rzeczy, jak oni oceniają firmę Strig. To są naprawdę bardzo pozytywne, bardzo fajne wiadomości. Tutaj jest po prostu kilka takich cytatów, które aż budują serce, bo to w jakiś sposób firma jest oceniana, pokazuje ogromny potencjał, a to jest młodziutka firma, to jest początek jej ekspansji na świat, a zobaczcie, co się już w tej chwili dzieje. Więc pomyślcie, czy warto się nią zainteresować, czy nie. I znów, nie jest to porada, ale nie bądźcie ślepi na to, co się dzieje, bo może okazać się, że omija was bardzo fajna i lukratywna opcja zarobkowa, a może nie, może uznacie, że to jednak nie jest dobre.

Cokolwiek zdecydujecie, warto Striga obserwować, bo jest to firma, która już w tej chwili zmieniła bardzo dużo, a za chwilę zmieni jeszcze więcej. Także ja wam za ten czas serdecznie dziękuję, wygaszam nagrywanie dla osób, które nas tylko. . . .


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.