Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

rce-games-zmiany-w-genopets-nowa-roadmapa-dla-sweat-hero-zagladamy-do-polskich-projektow

RCE GAMES

Zmiany w Genopets, nowa roadmapa dla Sweat Hero, zaglądamy do polskich projektów

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Okej, z ważnych rzeczy macie informację o Krajowar, który robi takie mopki. Ja sobie popykałem przy ostatniej okazji, jeżeli chodzi o Krajowar. Gra mi siadła, powiem szczerze. Byłem zaskoczony, że troszeczkę tak krótko dali do pogrania, ale okej. Nadal to jest wszystko w testach. Także tutaj zachęcam, jeżeli ktoś by chciał, to trzeba się po prostu zarejestrować i wtedy będzie taka możliwość, żeby sobie pograć jak po raz kolejny odpalał. Także tutaj wykonać to, o co proszą i wtedy zostaniecie przyporządkowani, żeby znowu można było sobie pograć. Jeżeli chodzi o Genopets, mam nadzieję, że więcej osób tutaj ogląda ten i bawi się w ten projekt.

Jeżeli nie, to jest nawet taki gamingowy jakby skrót, w którym troszeczkę wyjaśniam ten projekt. Postaram się któregoś razu po prostu większy poradnik Wam nagrać tutaj, jeżeli chodzi o Genopetsa. Natomiast na ten moment wydaje mi się, że jeszcze może dogami bardzo fajnie to wygląda. Moje dziewczyny bardzo za tym szaleją. Ostatnio się dopytywało, co się dzieje ze Sporkiem, czy dalej się tam rozwija, czy kroki mi się w ogóle bankują. Już trochę potłumaczyłem. No i generalnie jeżeli chodzi o tutaj wprowadzenie nowych rzeczy, no to te są zabawki i jest jedzenie, gdzie można się rzucać do zabawy dla tego Sporka i do karmienia. No i wcześniej musieliśmy to, co uzbieraliśmy.

Teraz są już takie do testowania, czyli na ten moment ich liczba jest nieskończona, więc możemy już bez traty tych rzeczy, które uzbieramy, po prostu podrzucać do jedzenia i trenować. Bo to nie jest takie proste, jakby się wydawało. Tutaj macie przykład, w jaki sposób się to odbywa. Karmienie oraz rzucanie z zabawek, więc trzeba to przycelować w odpowiedni sposób wykonać, więc to polega też na naszych umiejętnościach, co mnie bardzo mocno cieszy. No bo gry powinny być oparte właśnie na nasze umiejętności, a nie o jakieś czynniki losowe. No i tutaj w tym kierunku idzie, żeby troszeczkę ułatwić, bo stwierdzili, że na samym początku dali to dosyć. . . No w hardkorowy sposób.

Ja powiem w momencie, stwierdzimy, bo to na razie jest testowe, że jeżeli to nie ma wpływu na mojego stworka, no to po prostu nie będę wykonywać tych rzeczy, no bo marnuje. Lepiej to było zbierać na cięższe czasy w momencie, kiedy to już naprawdę odpalał i każał się tym stworkiem zajmować, bawić, go pilengdować. Na razie go trzeba tylko głaskać, okazywać mu miłość, więc to też jest dosyć ciekawa rzecz. I po prostu bankujemy kroki. A kroki są bankowane w sposób też logarytmiczny.

To nie polega tak, że możemy nadstrzaskać tych kroków ile chcemy, ale im więcej tych kroków nadstrzaskamy, tym mniej tej energii dostaniemy, a energia tam się zamienia na doświadczenie, żeby rozwijać i levelować naszego stwora. Tutaj pokazane w jaki sposób przechodzimy pomiędzy skorowaniem, pomiędzy jedzeniem. No i też informacja, że te mini gry z naszymi stworami będą cały czas rozwijane. Dodatkowo są różne ciekawe challenge teraz wprowadzone. Czyli na przykład kilka dni trzeba poprzechodzić i wykonać jakieś kroki. I tym się chwalimy na Discordzie. No i wtedy są różne nagrody. Tutaj jest pokazane w jaki sposób będzie ciało się rozwijało potwora na siódmym poziomie.

Tych poziomów naprawdę jest sporo jeżeli chodzi o taki progres tego stwora, więc warto tutaj zaangażować się i spojrzeć. No i z ciekawszych rzeczy to tutaj macie takie dodatkowe rzeczy, które mogą z Mysterious Cap, które były dostępne na Magic Arena, wyskoczyć. Czyli tak jak marchewka lub kaczka. Też jest pokazane w jaki sposób będzie zmiana koloru. Będzie można dokonać zmiany koloru jeżeli chodzi o naszego stworka oraz habitaty. Jeżeli nie uda wam się znaleźć jakiegoś kodu, ja na tym moment nie posiadam. Nie wiem za co są przyznawane tak naprawdę te kody. Być może jeżeli będę posiadał habitat to będzie taka szansa żebym złapał sobie kod.

Natomiast jeżeli ktoś nie posiada to trzeba posiadać zakupionego stworu na Magic Arena, bo teraz tylko tam można dostać albo po prostu mieć habitat żebym mógł zagrać w tą grę. Więc dodali języki. No i też można sobie taki dystans ustawić, czyli troszeczkę zastępuje nam taką aplikację Google Fit. Mogliby to rozbudować i wtedy rzeczywiście pewnie wielu z nas by zapomniało o takich zwykłych aplikacjach, które mamy domyślnie przyporządkowane. To właśnie jest ten minus w większości aplikacji Move to Air, że nie mają tych funkcji, które właśnie te nasze aplikacje czy w telefonie czy w zegarkach posiadają. No i zobaczymy. Zobaczymy.

Ja będę na pewno wam komunikować w każdym poranym białym rądzie jeżeli jakieś zmiany dojdą, no bo nam bieżąco kilka tych Move to Air tutaj sobie trzaskam. Jeżeli chodzi o kolejne Move to Air, no to Sweetcoin. Mam nadzieję, że tego używacie. Jeżeli nie kumacie jeszcze o co tutaj chodzi, to przypominam, że na moim kanale są takie poradniki, gdzie można zobaczyć jak się posługiwać, a w zasadzie samo posługiwanie jest proste, bo no musimy tylko chodzić. I tutaj już jest tak, że im więcej chodzimy, tym więcej tego tokena zbieramy. Natomiast będzie wprowadzane SweetHero, czyli wejdą już tutaj NFT. Siemanko Ignatic, pozdrawiam. Które obecnie nie były użytkowane.

Po prostu na ten moment była aplikacja. Chodziliśmy i zbieraliśmy ten token do pewnego poziomu. No i macie taką Roadmapę. Na pierwszy rzut 1500 osób dostanie możliwość wejścia w zamknięte fazy beta. W Q2, czyli no tutaj już zaraz za rogiem, ma się pojawić możliwość otwartej fazy beta. W Q3 będziemy mogli upgradować, czyli to co znamy, jeżeli chodzi tutaj o projekt, o projekty Move to Air, czyli levelujemy. Tutaj akurat będzie można zamienić na NFT, osiągając level 5, czyli coś co znamy z Wokena. No i Lexbox Season Q4, czyli takie różne konkurencje, w których będziemy mogli dodatkowe NFT, w których w boxach będą dostępne NFT o poziomie Common, Rare i Epic.

Na bieżąco będę wam mówić, myślę że to dosyć ciekawe zastosowanie dla Sweet Hero. Tak, widziałem. Match Day w wolnej chwili, jeżeli w tym tygodniu taką znajdę to postaram się przejrzeć. Wydaje mi się, że kiedyś mogłem się zapisywać do tego projektu, ale to bym musiał sobie ogarnąć. Tutaj jeszcze w Sorara chciałem wam pokazać, że jest taki panel Price Pool, jeżeli chodzi o możliwość spojrzenia ile tych różnych nagród będzie rozdysponowany. Tutaj widzicie o poziomie tego rozdawnictwa. Tak mi się to wydaje, przynajmniej tak z tego co. . . Jakie nagrody, ile tokenów przyporządkowanych, za jakie miejsca, jakie karty. Siemano Marecki, widzę mojego kolejnego kciukowego oprawcy, także kciukowi oprawcy w komplecie.

No i 12 osób jest 7, tylko kciuków w górę, także zachęcam pozostałe osoby do oddania swoich kciuków. Jeżeli chodzi o tutaj moje wyniki, to zapraszam dzisiaj o godzinie 20 na Kryptofutbol, gdzie pokażę wam jak tutaj prognozy są moich wyników. Bo w piłce nożnej to powiem już prognozy. Zobaczycie jak Sorara za 100 złotych, na razie blado, na razie jest można powiedzieć tragedia, natomiast mnie to jakby rąk mi nie załamuje. No sytuacje czasami się takie zdarzają, no dwóch zawodników w kontuzji pozostali, dwaj troszeczkę słabiej wypadli. Bramkarz spisał się tak jak miał się spisać, no to zrobił to swoje minimum, mógł lepiej, a mogło to wyglądać gorzej.

Także będziemy musieli z kolejnego miesiąca ukraść troszeczkę drobnych i podrzucić tutaj na zakupy, ale te zakupy już będę wam pokazywać w czwartek, już nie będę popełniać takich błędów, że znowu level up mi wskoczy i okaże się, że skład, który sobie ustawiłem i chciałem wam pokazać nie był możliwy. Chciałem było na szybko dobierać bramkarza, który nam się pasuje w ten skład. Siema, z FUG pozdrawiam.

Jeżeli chodzi o Ultimate Champions to również będziemy sprawdzać, również wam pokażę jakie tutaj nagrody, już nawet widzę, że za koszykówkę jakaś nagroda chyba poszła za ukończony tydzień gry, bo od 10 to wszystko ruszyło, także zobaczymy jakie tutaj wyniki są, nawet jakieś nie najgorsze, być może sobie zrobimy taką prywatną ligę. Ja pewnie spekulacyjnie będę grać tutaj bez jakiegoś nastawienia na nagrody, być może dzięki temu będę zbierać dodatkowe tokeny niebieskie, które potem na jumbo paki będę zamieniać, taka jest moja strategia.

Nie wiem czy będę w 100% postawien na Ultimate Champions, chciałbym się też skupić na Saurare Mega, bo od tym projekcie cały czas zapominam, a powiem szczerze tam też można dostać fajne nagrody w postaci kart z Saurare. Ok, lecimy dalej, teraz przechodzimy do polskich projektów i macie informacje od Pirates of Araland, tutaj zostawiam dla wszystkich miłośników piratów, że między 14 a 15 od 14 do 15 odbędzie się turniej i w prize poolu jest 100 tokenów ARTS, także zachęcam wszystkich, wszystkie osoby, które posiadają tutaj możliwość wejścia i uczestnictwa w takich turniejach.

Kolejna bardzo ważna informacja na temat informacji, że Alaska Gold Rush pojawi się w rozmowach branżowych w G2A, no to w mojej opinii kozacko to brzmi. Pozdrawiam Pielusi, ściema, także sam portal tutaj ich G2A ma ponad 500 tysięcy osób na Twitterze, więc no mam nadzieję, że to również mocno się przełoży na zainteresowanie. I też macie tutaj, porzucam na Twitterze, jeżeli chodzi o giveawaya, mamy 14 osób a lajków ile? 9, 16 jest nawet to osób a lajków 9, 7 osób straci kciuki. No i możecie te osoby, które nie zdążyły załapać się na minta, no to zachęcam do udziału tutaj w eventach, na pewno tych giveawayów jeszcze trochę będzie.

No i tak jak zapowiadają, że faza alfa demo już wkrótce te osoby, które będą posiadały te killofy będą mogły po prostu się poławić, poszalić w fazie alfa no i potestować grę, zobaczyć jak to będzie wszystko wyglądało. Ok, spoglądamy dalej, tutaj macie takie podsumowanie od Legendowe Elysium, jak pierwszy tydzień, jeżeli chodzi o krótsze, jak im wypadł. No i widzicie, ponad 5,5 tysiąca osób się zarejestrowało, także bardzo dobry wynik, ponad 60 tysięcy wykonanych. Nowych followers są na Twitterze ponad 3 tysiące, 4 tysiące na Discordzie. Mam nadzieję, że te wyniki jeszcze bardziej będą rosły i tutaj się wyższe cyfry zakręcą.

Ja zachęcam, jeżeli ktoś jeszcze nie im wykonuje, to zakręcam do wykonywania, bo jak pokazywałem w jednym tutaj takich cykrów gamingowych, że jest dla każdego jakiś token spadnie, to będzie przyznawane w zależności od zdobytych wszystkich punktów i rozdzielone na te osoby, które takie punkty zdobywały. No i ostatnia rzecz, którą na dzisiaj Wam przygotowałem, to pokazywałem Wam już ten projekt od Tripa Hawkinsa, byłego założyciela Electronic Arts, gdzie założyli gaming studio z tokenem Giffal. I tylko chciałem poinformować, że tam już z tego co widziałem, to już się odbyły IGO na Sydify, Engine Starter i Beat2Me. Te Beat2Me będę musiał sprawdzić.

No i jeżeli chodzi o projekty, które tutaj stworzyli, to Elemental Rider jest idea Diamond Dreams, także tego Giffala warto obserwować, no bo rzadko się dzieje, że twórca tak potężnej firmy z gamingu tradycyjnego samemu tworzy kolejny projekt, tym razem gamingu blockchainowym. Także zachęcamy, o, widzę, że Monika już tutaj pewnie jakimś replinkami podrzuca, także zachęcam do wbijania, jeżeli chodzi o krótszy, odlegać to w Elysium. No i zachęcam też do przyglądania się, ja będę mocno się przyglądał temu projektowi, jeżeli chodzi o Giffal Studios, no i jak ten token, już jest informacja, że będą na GateAO, Bitmar i Punkay Swapie.

Jeżeli chodzi o dzisiejsze informacje gamingowe to by było na tyle, jeżeli chodzi o te informacje kryptowalutowe, to powiem szczerze, że aż tak mocno mnie to nie ruszyło. Nawet w weekend fajną rzecz od Gosia, który robi te wykresy rysuje, usłyszałem, że jeżeli są naprawdę złe informacje to zazwyczaj one są już po takim dołku, czyli te wszelkie spadki mogły być tak naprawdę ostatnim tym dołkiem. Natomiast czy tak będzie, czy jeszcze coś nas zaskoczy, no to pewnie ten tydzień i przyszły tydzień nam pokaże, bo jeszcze czekamy na te podwyżeszki 100% w Stanach Zjednoczonych i to tak naprawdę nam pokaże w jakim kierunku to wszystko idzie.

Okej, z mojej strony na dzisiaj to by było na tyle, ja pamiętajcie cały czas was zapraszam, wszelkich miłośników i fanów futbolu i nie tylko, bo o koszykówce też rozmawiamy na kryptofutbol. Dziś godzina 20, będziemy sobie przeglądać, podsumowywać, no i zobaczymy, tak naprawdę we wtorek wszystko się jeżeli chodzi o futbolu rozstrzygnie, mam nadzieję, że tym razem mi punktów jakiś ujemnych nie dodadzą. Natomiast chyba mam już taki zapas, że raczej nic mnie nie ruszy, ale są rary, nigdy nic nie wiadomo. Zapraszam do zostawiania tych łapek w górę, pamiętajcie kciukowi, oprawcy czuwają, zachęcam do zostawiania komentarzy, pamiętajcie hashtag RCAgames.

No i co, nowe osoby zachęcam do subskrypcji, bo na razie to idzie jak krem z nosa, a pamiętajcie, warto być na bieżąco z tymi rzeczami, bo jak już gaming wystrzeli, to będzie pozamiatane. Uczelnię się w momencie, kiedy rynek pędzi, to naprawdę nie jest prosta rzecz, lepiej teraz wykorzystać te momenty na takie spokojne obserwowanie projektów i przyglądanie się temu, co ciekawego się dzieje na rynku gamingowym. Z mojej strony do dzisiaj życzę wam super udanego piątku, trzymajcie się, miłego dzionka, na razie, heja. .


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.