Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

rce-games-jak-rozpoczac-przygode-z-sorare-za-100zl-miesiecznie

RCE GAMES

Jak rozpocząć przygodę z Sorare za 100zł miesięcznie

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Sourare za 100 złotych to nowy cykl na moim kanale, w którym będę chciał wam pokazać od samego początku, w jaki sposób, inwestując miesięcznie 100 złotych, można progresować w Sourare. Jaki zawodników wybierać, jakie ligi, w zależności od tych zawodników. Także krok po kroku będziecie wspólnie razem ze mną podążać. No i zobaczymy, co nam z tego wyjdzie. W pierwszym odcinku ustalimy sobie przede wszystkim, jakie tutaj mamy zasady, jakich zawodników wybieramy, no i na jakiej lidze skoncentrujemy się. Także zapraszam. Ok, macie tutaj teraz podgląd pod mojego Excela i na nim będziemy się skupiać w każdym odcinku, bo on będzie trzymać nasze ryzy finansowe. Jak widzicie, mamy do wydania, tutaj przeliczyłem sobie tą stówkę na 21 euro.

No i co miesiąc te 21 euro, czyli tak zwane oczko diabelskie, będziemy sobie wpłacać na Sourare i wydawać na poszczególnych zawodników. Wydaje mi się, że ta kwota jest najbardziej rozsądną kwotą, na którą każdy z was będzie mógł sobie pozwolić. Niezależnie, czy ktoś, kto dostaje kieszonkowe, czy też osoba, która pracuje i posiada własne zaskórniaki. Tutaj, jak już widzicie, został rozpisany pierwszy budżet i na kogo to wydałem. Macie tutaj podgląd pod zawodników i jak widzicie, część wspólna to są gracze z MLS. Na ten moment najwygodniej było mi tam zawodników wyszukać, ponieważ jest to liga, którą w ostatnim czasie najmocniej śledza.

Jak widzicie, największa kasa została wydana na napastnika Heber, zawodnik Seattle Sanders i wydaje mi się, że z tego, co widziałem w poprzednim sezonie, jakimi umiejętnościami dysponuje, będzie to idealne dopełnienie tego zespołu. I też tutaj będziemy mogli liczyć na wyższy próg punktowy niż wynosi jego średnia. Kolejnym zawodnikiem, na którym bym się skupił i drugim pod względem naszych wydatków, to jest Brandon Bay. W tamtym roku widziałem go w kilku meczach New England Revolution. Bardzo fajnie śmiga po prawej stronie, nie tylko dostarcza asyst, ale też co jakiś czas zdobywa bramki. Jeżeli chodzi o pozostałych dwóch zawodników, Andy Nadjar i Jackson Yue, to są to tacy zawodnicy, którzy przede wszystkim mają trzymać nasze ryzy punktowe.

Liczę tutaj, że zawsze w okolicach tych 50 punktów, niezależnie jak ich drużyny się spiszą w lidze, to od nich otrzymamy. Ale też od czasu do czasu będą robili ten dużo wyższy wynik. Jak widzicie, wśród tych czterech zawodników nie ma żadnego bramkarza. W naszym wypadku będziemy grali w lidze limited 220. Tam sobie tego bramkarza dobierzemy z naszych komonów. Dokładnie będziemy zespoły komonowe ustawiać w taki sposób, żeby narpie wybrać sobie dopełnienie jako tego bramkarza. W momencie, kiedy już będzie nas stać na bramkarza, w 220 zrobimy rotację i wtedy dorzucimy tam czy Tommasiego Mbappe, czy jakiegoś takiego zawodnika, który nam bardzo dużą liczbę punktów da w danej kolejce.

Oczywiście, jeżeli ktoś z was będzie chciał od razu progresować i wskoczyć do ligi All-Star, czyli ligi limited 240, żeby tutaj zdobywać threshold, to również takich bramkarzy będziecie mieli wymienionych tutaj w tym linku. Tam również zobaczycie dodatkowe składy, bo oczywiście wiem, że nie wszyscy załapiecie się na tych zawodników i nie wszyscy będziecie mogli kupić w podobnych cenach. Myślę, że maksymalna kwota, jaką wydacie, to jest około 25 euro. Natomiast jeżeli pierwszy raz się stykasz z O'Rare i kompletnie nie wiesz, o co tutaj chodzi, to na zakończenie tego materiału będzie odnośnik do filmu, gdzie krok po kroku wyjaśniam, jak tutaj się bawimy. Jeżeli chodzi o tą całą zabawę, to bawimy się od tego momentu aż do końca roku.

Na koniec roku zrobimy sobie takie krótkie podsumowanie, gdzie udało nam się dotrzeć, ile kasy wydaliśmy, ile zarobiliśmy i czy w ogóle taka zabawa nam się opłaciła. Dodatkowo zapraszam też was wszystkich do mojej Ligi Prywatnej. No i oczywiście napiszcie w komentarzach, jakich zawodników w ostateczności wybraliście oraz jeżeli dołączyliście do Ligi Prywatnej, to podajcie swoją ksewa. Kolejne filmy będą zawsze pojawiały się w czwartek przed kolejką weekendową, bo głównie w te kolejki będziemy celować. Oczywiście również zapraszam na magazyn KryptoFutbol. W każdy poniedziałek o godzinie 20, gdzie również te rzeczy będziemy sobie tutaj rozwijać i poruszać. No i co? Życzę nam wszystkich samych sukcesów. Jeżeli jesteście pierwszy raz tutaj na kanale, to zostawcie suba i podajcie dalej, jeżeli uważacie ten materiał zawartościowy.

Trzymajcie się i do zobaczyszka. Heja!.


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.