Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

rce-games-czy-gry-na-solanie-jeszcze-zyja-sprawdzam-co-sie-dzieje-w-star-atlas-i-genopets-bonusy

RCE GAMES

Czy gry na Solanie jeszcze żyją? Sprawdzam co się dzieje w Star Atlas i Genopets + bonusy

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Dzisiejszy przegląd gamingowych newsów zaczynamy od projektu, który na pewno bardzo dobrze znacie, ponieważ, jakby to niektórzy powiedzieli, Diablo trochę shilluje ten projekt. Dla mnie go nie shilluje na. . . ale bardzo mi się podoba, bo uważam, że w tym kierunku pójdą projekty Play-to-Air, czyli do wirtualnego świata, w którym będziemy mogli pokazać swoje umiejętności i również tworzyć produkty. I na tym przede wszystkim będziemy zarabiać, a takim projektem jest MMO RPG tworzony na Tolanie, czyli Star Atlas, świat, w którym istnieją trzy frakcje, czyli ludzie, roboty i kosmici. No i jak wiecie albo nie wiecie, projekt już jest grywalny na Epic Games Store, gdzie możecie wejść do showroomu. Oczywiście trzeba znaleźć i zgarnąć taki bilet.

Do tego polecam śledzenie Star Atlas Discorda lub Twittera, gdzie czasami partnerzy rozdają takie tikety. Natomiast mamy informację, że są grywalne dwie minigry. Jedna się nazywa Dogfight, gdzie gracze mogą rywalizować z falami przeciwników, kontrolowanych przez komputer w różnych statkach i o różnych prędkościach z różnymi broniami. Następnie po takiej rozgrywce otrzymujecie tablicę wyników, gdzie możecie zobaczyć i porównać się w stosunku do innych graczy oraz racing, gdzie możecie na torach wyścigowych oczwiczyć lobstatkami. Zobaczycie jak cała rozgrywka wygląda. Oczywiście mamy też zabawę w multiplayerze. Dodatkowo pokazuję wam jak wyglądają parametry, które musi zawierać nasz komputer, żebyśmy przynajmniej na minimalnych osiągach mogli tutaj skorzystać z gry Star Atlas.

Więc jak widzicie nie ma takich kosmosów jak w innych projektach tego typu. Widać, że gra powoli jest optymalizowana. No i wystarczy nam procesor i5, RAM 8GB, jakiś GeForce np. GTX 1080 z 8GB, no i miejsca na desku 30GB. Więc w porównaniu do tego wszystkiego co jest stworzone obecnie, jeżeli chodzi o gaming na blockchainie, to naprawdę można powiedzieć, że to są przyzwoite minimalne parametry. Oczywiście te większe, które pozwolą nam cieszyć się tym co stworzyli dla nas deweloperzy w grafice, Unreal Engine A5, no to już dużo, dużo większe wymagania. Kolejnym projektem, który na dzisiaj wam przygotowałem to jest Genopet. Ja ten projekt obserwuję od dłuższego czasu.

I teraz miałem okazję już chyba od tygodnia zagłębić się, po używać go, bo jest to metawers połączony z aplikacją MoveToAir. Na ten moment właśnie możemy korzystać sobie z tej aplikacji MoveToAir. Co wyróżnia Genopet na tle innych MoveToAir to sytuacja, w której nie jest wymagane jak największe chodzenie. Mało tego, im dużo więcej chodzi, z tym coraz mniej jest współczynnik przeliczenia na naszą energię. Dlaczego tak deweloperzy prowadzili, że waha się to między przedziale od 1 do 0, ponieważ zauważono, że sporo osób nadużywa takie aplikacje i wykorzystuje różne systemy tutaj do oszukiwania do GPS-a czy samego telefonu i takich aplikacji. Po drugie, często też jest niebezpieczne dla zdrowia ludzi, żeby nabić i zarobić jakiekolwiek pieniądze.

Czasami po dnie, po pierdzielają po mieście. Trzeba pamiętać, żeby codziennie bankować te kroki, bo jeżeli nie dokonamy tego, to niestety całe naliczenie nam przypadną. No i jeden dzień będziemy musieli poczekać dłużej, żeby rozwinąć naszego sporka. Dodatkowo tego sporka trzeba głaskać, wiem, że to jest dosyć dziwne, natomiast postaram się wam pokazać. Mam powoli przygotowywany film odnośnie tej aplikacji, w jaki sposób się to wykonuje. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że gra jest również dla młodszych dzieci, ponieważ nie wymaga od tego, żeby nie wiadomo ile czasu spędzać przy niej. Dodatkowo wymaga też jakiegoś wysiłku fizycznego, czyli trzeba codziennie przejść ileś kroków, np. droga z domu do szkoły.

A w najbliższym czasie również o tego sporka będzie trzeba konkretnie dbać, bo już czeka nowa aktualizacja nasz Google i firmy Apple, by mogła zostać prowadzona na nasze aplikacje i wtedy dodatkowo tego stworza trzeba będzie dokarmiać oraz się z nim bawić. Jeżeli chcecie tutaj skorzystać w genopets i zobaczyć jak wygląda ten projekt Move2Ware na Solanie, to musicie polować na kody. Ja na razie miałem taki jeden kod, więc już niestety odleciał. Starajcie się wchodzić na nasze grupy telegramowe, starajcie się wchodzić na grupę discordową, wszystko to macie u dołu pod filmem.

I być może kolejni uczestnicy podarują wam te kody, a jeżeli nie uda wam się zdobyć koda, to niestety jedyny sposób, żeby wejść do gry, to jest zakup albo kora lub jajka, albo habitatu, czyli miejsca, w którym te stworki żyją. Scena jak widzicie w okolicach 10 Solan, także ewentualnie można troszeczkę przecierpieć i poczekać. Jeśli nie będziecie w stanie, to możecie się z tym zakupem skorzystać. Tym razem informacja prosto z Księżyca, MoonMiningH3 wchodzi w współpracę z TACO. I tym razem starykując TACO, możecie zbierać HELL. Oraz kolejna para to jest VAX do HELL, gdzie pozyskacie również tokeny HELL.

Nie wiem czy ktoś z was jeszcze pamiętał o takim projekcie CryptoBlades, jeżeli byliście na początku rozwoju mojego kanału, to być może kojarzycie CryptoMata, który zajmował się gierkami na BSC. I on właśnie tutaj pokazywał, jak się rozwijał ten znany klikacz, który niektórym osobom dał naprawdę pokaźnie zarobić. Jeżeli chodzi o ten projekt gamingowy, to nie umarł, ten klikacz istnieje. Nawet token skill można powiedzieć, że całkiem dobrze się trzyma, bo w momencie kiedy CryptoMat pokazywał, że można dokonać takiego zakupu, to mogliśmy kupić go za 50 centów. Wtedy nie jest warty ponad 1 dolara. Jak widzicie, w tym wypadku CryptoBlades integrują się z Matter Network. Dodatkowo jest tutaj również wydarzenie w tym związane, w którym będziecie mogli pozyskać 2000 skill.

Być może warto odświeżyć ten projekt i zobaczyć co tam się dzieje. Ja pamiętam, że ileś tych rycerzy pozostawiłem. Być może jest to ten moment, w którym sobie odświeżę ten projekt i zobaczę, czy jeszcze nie można sprzedać tych rycerzy, lub ewentualnie w jaki sposób pomnażać sobie te tokeny skill. Na sam koniec pokazuję wam projekt J-Core Battle of Gods. Jest to pierwszy projekt na blockchainie Elrond. Na razie tutaj w naszych newsach jako ciekawostka. Zapraszam na piątkowego live'a na godzinę 22, kiedy sobie dokładnie przyjrzymy się temu projektowi i czego możemy się spodziewać właśnie na tym blockchainie po projektach gamingowych. Z mojej strony to wszystko.

Dajcie znać czy takie krótkie newsy gamingowe, które będę się ukazywać codziennie, wam się podobają. Zostawcie łapkę w górę. Pamiętajcie o zostawieniu subskrypcji. Na razie kochaj ja!.


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.