Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

nobilites-nobilites-video

nobilites

Nobilites video

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Cześć, nazywam się Tomasz Kozioł, jestem założycielem i jednym z nauczycieli w Szkole Nobilitech. A ja nazywam się Tobiasz Glazar i prowadzę zajęcia stworzenia aplikacji internetowych. Oddajemy w Twoje ręce kurs przygotowany specjalnie dla osób, które chcą bezpiecznie zacząć karierę w IT i zapewnić sobie zawód przyszłości. Wraz z innymi nauczycielami będziemy Ci towarzyszyć w wyborze najlepszej dla Ciebie ścieżki rozwoju w IT i wspierać Cię w stawianiu kolejnych kroków podczas zajęć. Zaczynamy od rzetelnego poznania predyspozycji naszych przyszłych studentów, poprzez specjalnie opracowany test psychologiczny. Następnie, jeżeli nie jesteś pewny, czy będziesz dobrym frontend-developerem, backend-developerem, testerem, bazodanowcem, a może jeszcze jakimś innym, wybierasz kurs podstawowy, gdzie podczas kolejnych modułów przekonujesz się, które stanowisko będzie dla Ciebie najlepsze oraz poznajesz podstawy niezbędne w dalszej nauce.

Kiedy jesteś już absolwentem kursu podstawowego i wiesz, które stanowisko jest dla Ciebie najlepsze lub masz lepsze rozeznanie w IT, bo wcześniej miałeś z tym do czynienia, wybierasz kurs rozszerzony, który przygotowuje Cię już do pracy na wybranym stanowisku w roli juniora. Naszym celem jest zapewnienie Ci bezpiecznego środowiska do nauki i rozwoju. Nie musisz przy tym podejmować radykalnych decyzji dotyczących zmiany pracy, czy zapisywać się w ciemno na drogie kilkuset godzinne kursy specjalistyczne, kiedy nawet jeszcze nie wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze. Bez względu na to, czy spotykamy się na kursie stacji antywizyjnej, czy online, podstawą na zajęciach jest interakcja i wspólne rozwiązywanie pojawiających się problemów.

Moduły kursu podstawowego zorganizowaliśmy w taki sposób, aby krok po kroku pokazać Ci proces powstawania profesjonalnych aplikacji IT, od projektu po testy. Zobacz jedną z tych aplikacji, które realizowaliśmy wspólnie z naszymi studentami. Od pierwszych godzin pomagamy Ci zrozumieć działania podstawowych mechanizmów i obsługę narzędzi stosowanych przez profesjonalistów w swoich dziedzinach. Coś nie zadziałało albo nie wiesz, co dalej? Wspólnie rozwiążemy te zagadki. Szczegóły oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej nobilites. pl, a jeżeli miałbyś pytania lub nie wiesz, czy te kursy są dla Ciebie, zadzwoń, napisz lub zapisz w komentarzach. Kliknij w link znajdujący się pod filmem, by już teraz dowiedzieć się więcej o nadchodzących edycjach naszych kursów. Do zobaczenia na zajęciach!.


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.