Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

mama-po-chrzescijansku-mama-po-chrzescijansku-o-nas

Mama po chrześcijańsku

Mama po chrześcijańsku - o nas

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Zanim ukształtowałem Cię w łonie Matki, znałem Cię Zastanawiałaś się kiedyś jak to jest być kobietą świadomą swojej kobiecości? Kochać tak bardzo, że chwilami to aż boli, ale równocześnie ta miłość otwiera w tobie nowe miejsce w sercu i nagle poznajesz, jak to jest być dla kogoś całym światem Oczywiście nie na zawsze Jak to jest, kiedy nie wystarcza Ci pozostawać na płciźnie, bo wiesz, że jest więcej i więcej, głębiej i głębiej? Jak to jest być dla innych, codziennie uczyć się żonglować godzeniem ról? Jak to jest próbować zmieścić w sobie całą skalę emocji, czuć radość, euforię, po to, aby za chwilę ukoić, pocieszyć, przeżywać smutki i rozczarowania? No właśnie, jak to jest? Zdjęcia i montaż Kobiece emocje, czym są dla nas? Czy nasze wnętrza są różne, a może jednak takie same? Magda i Paulina, kobiety, matki, żony, przechowujące swój skarb w glinianych naczyniach Paulina, psycholog, psychoterapeuta, prowadzi terapię osób dorosłych.

Magda, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Jesteśmy tu dla Ciebie, dla siebie, dla nas, gdyż z wielkości i piękna stworzeń poznaje się po prostu przez podobieństwo ich stwórcy A gdzie Ty? chowasz swój skarb.


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.