Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

macgozdzik-tetno-pulsu-czy-bic-dzieci

MacGoździk

"Tętno pulsu" - Czy bić dzieci?

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Witam państwa w nowym programie publicystyki Tętno Pulsu. Tętno Pulsu, czyli szybkość. Tętno Pulsu, czyli reakcja natychmiastowa. Proszę bardzo. Przepraszam, czemu ten własny przesłon. Proszę bardzo, proszę siadać. Nie mogę w ogóle siadać. Przepraszam, ale wszystko jest na żywo, na gorąco, nieudawane. Jako jedyni mamy gościa w studiu, trzech dziennikarzy. Będzie pana teraz przepytywało. Nasz gość, psycholog będzie odpowiadał, czy bić dzieci, czy nie bić. Tętno Pulsu. Witamy pana. Proszę bardzo, czy bić dzieci, czy nie bić. Mamy tylko trzy minuty. Sprawa jest jasna. Bić. A jak to bić? Jak to bić? Właśnie, jak. Ręką, przedmiotem twardym, linką. Proszę pana, to skandaliczne rzeczy, które pan tu opowiada. Z myczą, pasem ze spodni, łańcuszkiem.

Dobrze, ja zadam pytanie, dlaczego? Dlaczego? Dla mnie wydaje, że bez tego dziecko nam rośnie na cholera wie co. A jeżeli jest odpowiednio prowadzone. . . Przepraszam, pan w wywiadzie ze sobą powiedział zupełnie coś innego. Nie bić, cytuję pana. Nie bić, nie bić i jeszcze raz nie bić. Jak pan z tego wybrnie? Pytanie, pytanie redaktorze było przybić dorosłych. Także ta odpowiedź się sama przez Cię rozwijała. A jeżeli dziecko jest silniejsze od biancego? No więc jeżeli jest silniejsze, z czym się już zetknąłem, trzeba bić w dwie osoby. Jedna trzyma, a druga leje. Kto będzie drugą osobą? No, mocniejsza trzyma, a słabsza leje. Słabsza bije, to jaki sens bicia? Słabsza bije właśnie. No panowie, ale przecież ja miałem ostatnio taką sytuację, że stłokłem. .

. O, i to powinien pan pójść do więzienia. Takiego jesteśmy zdania. Stłokłem wazon. . . A to ja cofam to, co powiedziałeś. Na dwunastoletnim chłopczyku. A to ja cofam to, co cofnąłem przed chwilą. I on teraz wchodzi jak Szwajcar. No kapcie przynosi punktualnie z garretą. Przepraszam, bo ja może tak zrobię. Ten tnopulsz. Przepraszam, czy ja mogę skorzystać z aparatu? Nie, ale ja chciałem zapytać właśnie, co pan czuł. Nasz program jest na żywo. Co pan czuł w tym momencie? Kiedy ja tak może jeszcze raz pokażę. Teraz nic, ale jak ja to robię, to czuję taką radość. Proszę uważać tą ręką, bo mnie tak palni. Taką przyjemność czuję i wiem, że to skutkuje, rozumie pan? Proszę pana, proszę pana.

Bo każdy tego typu gestie jest korygujący. Proszę pana, niech pan się nie unosi. Proszę pana. Proszę pana. Proszę państwa, ten tnopuls na żywo. Jako jedyni mamy kamery zainstalowane tam, gdzie jest najgoręcej. Przepraszam, proszę o film. .


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.