Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

kanga-exchange-wieloryby-dokupuja-btc-kwadrans-z-kanga-105

Kanga Exchange

Wieloryby dokupują BTC | Kwadrans z Kangą #105

Opis wygenerowany przez Skrybot

Jeśli jesteś ciekawy świata kryptowalut, ten film jest dla Ciebie! Omawiamy w nim zalety używania bitcoina do płacenia za towary i usługi, takie jak łatwość użycia i możliwość zarabiania pieniędzy na giełdach kryptowalut. Omawiamy również potencjalne zagrożenia związane z kryptowalutami i potrzebę bycia ich świadomym. Na koniec przedstawiamy przegląd aktualnego stanu rynku i potencjału dalszych wzrostów. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o ekscytującym świecie kryptowalut, ten film jest obowiązkowy!

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Kanga Exchange Witam bardzo serdecznie. Dzisiaj mamy wtorek 12. 07. 2022. Imininy obchodzą Epifania i Marcjanna. Oczywiście bardzo serdecznie je pozdrawiamy. W Gdańsku mamy 22 stopnie Celsjusza i jakieś zachmurzenie. Blok BTC numer 74 46 72 cena KNG 1,38 USDT cena cash 360 KNG. A to oznacza, że jeden cash jest warty prawie 2,5 tysiąca złotych, a to znowu już oznacza, że kanga wyceniana jest na dzisiaj na około 60 milionów złotych. To jest kwadrans z Kangą numer 105. Proszę dajcie znać jak nas widać jak nas słychać. Czołem Łukasz. Cześć Sławku. Łukasz jak nazywa się Adrianna, która chodzi w pomarańczowej sukience? Pozdrawiam Adę. Tak nie wiem. Oranżada. Dobrze najważniejsza część już za nami.

A teraz proszę powiedz co takiego się dzieje w świecie Bitcoin i Ethereum. Przepraszam. Udało się. Tak. Ojej dzieje się. Dzieje się dużo. Jak co tydzień. Bo w Bitcoinie czy z Bitcoinem i w ogóle w świecie krypto nudzić się nie można. Mamy prawdziwy roller coaster 21 19 21 19. No więc po prostu cały czas coś się dzieje. Bardzo ciekawą analizę czytałem którą podało Glassnode czyli firma, która śledzi stany kont. Patrzę to co się dzieje z kontami na blockchainie. Oni mówią chyba jesteśmy już blisko dołka będą może spadki ale jeszcze niewielkie i zaczyna zaczynają się już wzrosty a mówią to dlatego że takie ciekawe określenie bo krewetek jest znowu najwięcej. Pobity został rekord z 2017 roku.

Krewetka to takie konto, które ma mniej niż jeden Bitcoin i oni mówią w 2017 roku też przed wielkim rajdem do góry była rekordowa ilość tych kont. No i w tej chwili również jesteśmy świadkami tego typu sytuacji. Ja nie wiem czy powinno być tak, że ten stan konta nie powinien być brany pod uwagę pod kątem wartości w dolarach, czyli bo jeden Bitcoin teraz a w 2017 to była trochę inna wartość. No ale tak, generalnie mamy sytuację taką że Bitcoin cały czas tutaj się jak to mówią magicy od kresek trójkątów i fraktali w trendzie bocznym. Tutaj jest jakiś trójkąt wsparcia i tak dalej.

Ja tam nie wiem co do końca co o tym myśleć ale generalnie to jest tak, że generalnie faktycznie napięcie na rynku, w sumie myślałem tydzień temu że ono jest duże nie ono teraz jest jeszcze większe. Oczekiwania są olbrzymie. Mówi się o tym, że tak, te 18 17 musi być. Musi musimy dotknąć tych kwot, żeby być znowu świadkami jakichś spektakularnych wzrostów. Z drugiej strony spotykam się z ludźmi którzy może nie są analitykami ale mają dobre wyczucie rynku. Oni mówią - Łukasz to teraz mamy rok może nawet dwa bez większych większych wzrostów.

Nawet możemy ujawnić że wczoraj spotkaliśmy się dość z kimś tam kto siedzi w temacie krypto i swoje piętno w pozytywnym tego słowo znaczeniu na polskiej przestrzeni krypto czy tam światowej nawet odbił i on powiedział takie zdanie które mi bardzo zaskoczyło. Pamiętasz on powiedział że już nie wierzy w krypto. Pamiętasz że 90 procent tego majątku jest krypto to znaczy mówi, że gdzieś tam szykuje się według niego koniec, co jest zaskakujące bardzo. Tak my nie podzielamy nie podzielamy tego tego punktu widzenia. Jesteśmy raczej zwolennikami tego, że krypto panuje świat. Dopiero jesteśmy na początku rewolucji i będziemy świadkami naprawdę spektakularnych jeszcze wydarzeń.

22 23 tysiące jak to przybije 23 tysiące w tej chwili to mowa jest o tym o zmianie trendu, 24 pokazuje już definitywnie, że będziemy w rynku byczym na Ethereum spodziewane spadki przez magików mówią że znowu spadnie poniżej tysiąca czy 990, 800 nawet niektórzy wieszczą, ale takich widzę już coraz mniej. Co więcej zaskakuje mnie to że coraz więcej osób zaczyna mówić o tym, że Ethereum pobije Bitcoina. Tak to jest taka ciekawa ciekawa sytuacja znowu znowu się o tym mówi a ja mam jeszcze jedną teorię dlaczego zbliża się znowu rynek takiego wzrostu super mega imponującego.

Otóż znowu się mówi o tym że będzie zbanowane kopanie Bitcoin a przed każdym takim wzrostem były tego typu plotki i pojawia się jeszcze jedna moim zdaniem kluczowa, otóż już pojawia się znowu hasło MT GOX, jak się zaczyna mówić MT GOX za każdym razem jak była mowa o tym że coś MT GOX tu zaleje będzie koniec Bitcoin na 150 tysięcy Bitcoinów wpadnie na rynek to zaraz potem się okazywało że Bitcoin osiągał swoje szczyty. Oczywiście z MT GOX nic się nie działo, ale może przypomnijmy tylko dla tych, którzy nie wiedzą chociaż pewnie wszyscy wiedzą, że MT GOX to jest japońska giełda czy koreańska w każdym razie azjatycka, która upadła z hukiem bodajże w 2013 roku 14 a to dlatego że zawsze liczy od zera.

W 2014 roku natomiast to była o tyle ciekawa upadłość że tam bardzo istotna część majątku się zachowała przejął prokurator 150 tysięcy Bitcoinów. No właśnie i teraz ci ludzie którzy wtedy stracili swoje majątki mają częściowo je odzyskać co będzie wiązało się po prostu z nieskończeniem wielką stopą zwrotu. Bo tego się już chyba nie da policzyć. Znaczy da się ale to są już takie liczby że nie jest tak strasznie bo w 2014 roku Bitcoin kosztował przyjmijmy między 600 a 1000 dolarów. No to jest to jest tylko dwudziestokrotny - 30 krotny zysk. No, ale czyli każdy będzie go realizował, no na pewno, tak to będzie wyglądało.

Raczej konstrukcja pewnie tych ludzi którzy stracili wtedy majątki była taka że oni się obrazili na kryptowaluty. Tak zakładam, więc teraz tylko dostaną to będą to . . . Natomiast ja wiem, że ty chyba nie wierzę że kiedykolwiek dojdzie do uwolnienia tego kapitału tak myślę że dojdzie do uwolnienia ale jeszcze jeszcze chyba nie teraz to jeszcze jest nie ten moment tym bardziej że myślę że ludzie którzy zarządzają w tej chwili tym majątkiem poniekąd też sobie zdają sprawę że uwolnienie jednorazowe takiej kwoty to będzie złe dla tych ludzi. I mam takie. Tak oczywiście. Nie wierzę w to że oni są wolnościowcami. Myślę że to są raczej ludzie którzy będą chcieli być, opiekować się tymi biednymi ludźmi którzy stracili środki.

Czyli są zwykłymi urzędnikami bo urzędnik zawsze myśli że wie lepiej. No i to też tam będzie jakoś opóźniany. Poza tym pamiętaj że jak ten zarządca wypłaci te środki to zamyka i gasi światło zamyka drzwi i gasi światło. Przypomnę że spółka ArtB czyli Bagsik Gąsierowski słynny oscylator to spółka do dzisiaj jest likwidowana. Poważnie tak cały czas chyba że rok temu coś się zmieniło ale jest likwidowana. Likwidator po prostu czerpie z tego tytułu korzyści. I powiedzmy jednak jak byłaby konsekwencja. Jeżeli faktycznie te środki kiedyś zostaną wypłacone to no to będziemy mieli z rynku krypto duży wyciek co może być dużą weryfikacją 150 bitcoinów, 150 tysięcy. To jest całkiem spora ilość.

Z drugiej strony muszę powiedzieć że to wcale nie jest aż tak strasznie dużo. Właśnie szukam tutaj informacji bo sprawdzałem to. Tylko myślę, wile ile górnicy sprzedali w czerwcu bitcoinów. Nie wiem. 66 tysięcy. I na co to zamienili. Sprzedali na dolary ale na USDT czy na prawdziwe dolary. Wiadomo, wiadomo że sprzedali urobek a górnicy raczej sprzedają urobek w momencie gdy muszą zapłacić rachunki. Swoją drogą to też jest ciekawe. Przed każdym wielkim bull runnem, przed zarówno tym 2015 czy 2017 było tak że mieliśmy, wyprzedaż górników. Górnicy wyprzedawali się a potem był po prostu petarda w górę. W 2019 roku to trwało 4 miesiące. W 2020 przed tym wzrostem też trwało około 4 miesięcy.

Teraz mamy dwa miesiące wyprzedaży górników. No rozumiem że to jest w ogóle bardzo ciekawe że próbujemy za wszelką cenę znaleźć jakieś skojarzenia z tą sytuacją kiedy był przed bull runnem. Ja tylko powiem coś takiego że jeżeli górnicy wyprzedają 60 tysięcy bitcoinów miesięcznie i nagle dorzucimy do tego te 150 to to będzie po prostu weryfikacja która oczywiście wszyscy potrzebujemy ale to był wyjątkowy miesiąc czerwiec czyli tak dużo sprzedali tak dużo sprzedali normalnie nie sprzedają czyli za 60 tysięcy to 150 tysięcy to wcale nie jest jakaś taka nierealna liczba. Rynek to wchłonie. Cena spadnie na pewno ale ale myślę że rynek to wchłonie. Potrzebujemy weryfikacji. Powiedz jeszcze co w Eterze się dzieje.

W Eterze zbliża się znowu jakieś kolejne tam kamienie milowe zostały wykonane w związku z przejściem na ten proof of stake. Zmiana konsensusu. Także faktycznie możemy powiedzieć że nie sądzę żeby to było w tym roku ale zaczyna to być już realne tak tak naprawdę te daty zaczynają być coraz bardziej realne. Myślę że. Za rok już będziemy po czyli to jest takie moje moje zdanie będziemy po zmianie to będzie spektakularne wydarzenie nigdy jeszcze czegoś takiego nie mieliśmy jak zmiana algorytmu w tak popularnej sieci. Jedni mówią bitek zostanie pobity Eter stanie się nowym złotem. Drudzy mówią wręcz przeciwnie. Cena teraz spadnie czyli ktoś na pewno ma rację.

Michael Saylor powiedział na przestrzeni ostatnich dni podczas jednego z wywiadów że Bitcoin z jego perspektywy to jest produkt z kolei Ethereum to jest papier wartościowy i uzasadnia to w ten sposób że Ethereum miało swoje ICO, tam jest jakaś grupa zarządcza pracuje nad tym bardzo bardzo wiele osób z kolei Bitcoin, teraz nie zrozum mnie źle na pewno zrozumiesz mnie dobrze jest jak gdyby pozostawiony samemu sobie i to jest jak złoto tak jak właśnie złoto i w tym względzie uważam że z Bitcoin po prostu będzie tym cyfrowym złotem bo taka jest jak gdyby jego natura. I co ciekawe czytałem wywiad też ostatnio z jednym z analityków EY zaangażowany właśnie w tematy blockchain nowej.

On mówi że największą tragedią świata byłoby to gdyby Bitcoin stał się tym standardem monetarnym gdyby zastąpił złoto. O dlaczego? No bo zresztą mówił dalej ten sam analityk że oczywiście wielką tragedią było to że złoto było kiedyś zabezpieczeniem walut fiducjarnych takim 100 procentowym. Bo teraz jest najlepiej jak może być. Oczywiście nie zgadzam się z nim ale ciekawe jakby to uzasadnienie które jest takie. Łukasz sam dobrze wiesz że nie lubisz sprzedawać Bitcoina. Tak wiem.

No i teraz jakby problem który dostrzega ten analityk jest taki że jeżeli dochodzi do stanów deflacyjnych to ty nie masz ochoty wydawać pieniędzy bo masz przekonanie że jutro albo za rok te środki które będą więcej warte a jeżeli nie masz ochoty wydawać tych pieniędzy no to gospodarka zwalnia. No więc ja powiem to jest taki pogląd szkoły tej nawet nie wiem jakie to Keynesa czy nie austriacki nie austriacki która mówi o tym że deflacja jest zła że to jest najgorsza rzecz jaka może się wydarzyć. A ja uważam że deflacja nie jest zła. Wydawanie ostrożne pieniędzy nie jest złe. Wydawanie za szybko pieniędzy jest złe. Wydawanie zbyt lekką ręką pieniędzy jest złe bo to oznacza że część decyzji tych zakupowych była niewłaściwa.

Ludzie dokonują niewłaściwych decyzji. Jeżeli mamy sytuację taką że każdy ogląda złotówkę cztery razy zanim wyda no to wtedy te decyzje zakupowe są maksymalnie poprawne. Tak ale to ja bym powiedział że my wolnorynkowcy uważamy że każda decyzja każda decyzja jest dobra byleby tylko przyszły za nią konsekwencje. To znaczy jeżeli ktoś bankrutuje a ktoś inny przychodzi i go wyciąga z tego bankructwa i to jeszcze pieniędzmi zebranymi na przykład podatnikom to to jest tak to jest złe wrzucam bo ja myślę że jednak są decyzje dobre i są złe ale każdy ma prawo do podejmowania decyzji samodzielnej.

Ja tłumaczę sobie to w ten sposób że Bitcoin po prostu nie będzie o czym już wiemy nie będzie środkiem płatniczym natomiast pod zastaw Bitcoina będą po prostu generowane z stable coiny i to będzie jak gdyby napędzało gospodarkę te z tej blkoiny z resztą świadkami byliśmy i zaraz też będziemy prawdopodobnie które okazały się że miały nieodpowiedzialną gospodarkę monetarną tak to nazwijmy po prostu poniosły tego konsekwencje i tutaj ciekawostkę chcę ci powiedzieć że a propos Kanga Paya że przeprowadzono ostatnio jakby szerokie badanie czy duzi sprzedawcy ekomersowi akceptowaliby płatności w kryptowalutach i okazuje się że 85 procent z nich powiedziało że tak podają dwa powody. Pierwszy powód jest zaskakujący to znaczy uważałem że to jest tańsze.

Jest takie przekonanie że to jest tańsze w Polsce pewnie ciężko bo tak w Polsce akurat my jesteśmy bardzo dojrzali jeżeli chodzi o płatności elektroniczne. Nie wiem ile pobiera coś tam wiem. Visa MasterCard czy procesorzy płatności ale to są niewielkie kwoty. Jak się płaci krypto pewnie jeszcze trochę więcej ale generalnie postrzegają że może być to tańsze i uwaga druga rzecz duzi sprzedawcy dostrzegają że jest to bardzo fany kanał dystrybucji czy dotarcia do nowych klientów i to jest dla nich bardzo motywacyjna rzecz. Visa podjęła decyzję że na jednym z kontynentów będzie można płacić bezpośrednio już kryptowalutą. Przełamane kolejne bariery ale na jakim kontynencie. Australii. Ameryka Południowa. O. OK. Rozumiem. Tam jest największa potrzeba bo tam te gospodarki potrzebują krypto.

Tak słuchaj. Dobra spójrzmy na komentarze czy wyniki czy są wyniki konkursu BTC. Tak powiedz Sławku kto wygrał. Szanowni Państwo. Oskar idzie do Brilliant 4. O gratulacje. Gratulujemy. To była spektakularna wygrana a nagroda wynosi ile. 10 KNG. Nie zdobyliśmy 300 lajków więc nagrody nie podnosimy. Przypominam że oczywiście konkurs trwa. Robimy konkurs na za tydzień. Jaka cena będzie. Podajcie z odpowiednim hasztagiem wasz typ w dolarach. To 5 cyfr nie podajemy centów. Ten kto będzie najbliżej ceny z godziny dziewiątej polskiego czasu za tydzień we wtorek to będzie będzie nagrodzony dziesięcioma KNG a jeżeli ten film osiągnie 300 lajków na YouTube czy polubień łapy w górę to będzie tych kang aż 20. Tak jest.

Tutaj negocjuje z nami społeczność i mówi żeby nie było 300 lajków ale 150. No nie. Możemy się zgodzić na 200. 200 krakowskim targiem. Dobra. Słuchaj ja chciałem ci coś powiedzieć. Czy znasz historię rynków niedźwiedzi na Bitcoin. Ile ich było. No chyba z 5. Dobrze to wiem. Pięć dokładnie 5. Można można tak można tak mówić. To jest bardzo ciekawe ciekawe historie bo słuchaj pierwszy taki zanotowany niedźwiedzi rynek to był gdy Bitcoin spadł w 2011 roku z dolara z 32 do 1 centa. Taka taka była historia spadł przynajmniej tak to widać na wykresach jak ktoś poszuka twity i wpisy to może zobaczyć była taka pika w dół. Straszna sytuacja.

No można powiedzieć że, wielki spadek Bitcoin na koniec kryptowalut tak ile czasu trzeba było czekać żeby podnieść się znowu podniosła się cena do 32 dolarów. No pamiętasz zasadę dwóch lat. Ona taka powiązyła 20 miesięcy po 20 miesiącach mieliśmy znowu 32 dolary ale prawdziwa kolejna taka wielka, wielki spadek miał miejsce w 2015 roku kiedy z 1000 spadliśmy do 200 tak znowu. I tutaj zasada dwóch lat się nie spełniła bo 37 miesięcy trzeba było czekać na powrót ceny i kolejny spadek 2017. Dwa tysiące z trzech tysięcy znaczy do trzech tysięcy 200 z dwudziestu tysięcy. I znowu 36 miesięcy czekamy i mamy powrót na 20 tysięcy. No i teraz można powiedzieć że z 63 spadliśmy do 29.

I potem można powiedzieć że z 68 bo skoczyliśmy znowu spadliśmy poniżej 20 teraz tak teraz jest tam 19 z kawałkiem. Zobaczymy jak jak będzie ile miesięcy trzeba będzie poczekać teraz. Czy będziemy świadkami tego co kilku analityków wieszczy, bo takich też czytam bo trzeba czytać tych niedźwiedzi ale tych wyczych też czasami warto poczytać. Szalone prognozy 250 tysięcy dolarów w tym roku. Rozumiem przepraszam. Przepraszam. To tak słuchaj. Myślę że to wynika z tego że halving odbywa się mniej więcej co cztery lata. To on pewnie reguluje w sensie ten cykl który czytałeś. One były pomiędzy 20 36 miesięcy. Tak wiadomo że od halvingu do halvingu jest 48 miesięcy ale tam zawsze jest. Musi wzrost wzrost.

Znaczy to jest nie tak. Nie ma. No dobra. Chciałem powiedzieć o kolejnej upadłości która miała miejsce. Jeden z serwisów pożyczkowych który pożyczał pod zastaw krypto. Voyager Digital ogłosił ogłosił znowu już upadłość. Ciekawe dyrektor generalny tego serwisu twierdzi że spółka zależna pożyczyła od nich 680 milionów dolarów, nie ważne ile i po prostu sytuacja tam jest niekorzystna, wiedzą że już tych pieniędzy prawdopodobnie nie dostaną z powrotem w związku z czym muszą ogłosić upadłość. Ile jeszcze takich opadłości nas czeka. No jest jedna bardzo ciekawa która może stać przed nami.

Właśnie próbuję to znaleźć żeby nie pokłamać bo firma która zajmowała się doradztwem Voyagerowi firma prawnicza to jest firma, Kirkland & Ellis, firma prawnicza która mówi o tym że świadczy usługi już od waga 1909 roku także ma pewną tradycję. Ta firma doradza Voyagerowi i pomogła złożyć mu wniosek o upadłość i zgłoszenie bankructwa. Stała się główną firmą doradczą innej firmy lendingowej. Czy zgadniesz jakiej która nie ogłosiła jeszcze upadłości. No Celsius dokładnie. Celsjusz nie Celsjusz. Wczoraj chyba to było ogłoszone. Celsjusz powiedział że zmienia firmę prawniczą na tą właśnie Kirkland and Ellis.

No i to wywołało pewne poruszenie chociaż cały czas oficjalnie Celsjusz mówi że nie będziemy zgłaszali wniosku o upadłość ale przypomnę że od od 14 czerwca czy wypłaty z Celsjusza są wstrzymane i wygląda na to że mają poważne poważne problemy chociaż ostatnio udało im się uwolnić całkiem spore spore środki tam chyba było zapegowanych. Nie chcę w tej chwili zgadywać ale chyba mieli zapakowane w takim wrapped bitcoinie 500 milionów dolarów czyli udało im się to odblokować. No ale bo to co jakby można było zrozumieć z twojej wypowiedzi to to że Celsjusz poprzez jakieś tam tylne kanały wykorzystując dużą kancelarię prawniczą mógł wpłynąć na swoją konkurencję żeby ta ogłosiła upadłość. Rozumiesz że nie chciałeś tego powiedzieć.

Po prostu raczej chodzi o to że jest firma która dobrze robi zgłoszenie upadłości i ludzie się boją że Celsjusz chce zrobić to samo. Ciekawe każdy coś innego tutaj usłyszał zrozumiał. No właśnie no i więc jakby myślę sobie że teraz ten dołek który którego wszyscy doświadczamy to jest dołek weryfikacyjny i on musi mieć miejsce więc w tym względzie powinniśmy jeszcze liczyć na spadki. To jest moja opinia i uważam że te spadki są potrzebne. Nie do końca rozumiem ten mechanizm że firmy lendingowe wysypują się w momencie kiedy wartość kryptowaluty spada. Przecież zgodnie z kontraktem one, ta kryptowaluta powinna być w odpowiednim momencie sprzedawane.

No tylko że okazuje się że mają tak dużo pożyczonych musieliby zlikwidować tak dużo pozycji co zaczyna wpływać na rynek. To znaczy oni nagle muszą sprzedać tysiąc bitcoinów co powoduje że cena bitcoina spada a to powoduje że oni muszą uwolnić kolejne 2000 bitcoinów i wtedy cena spada i wtedy kolejne dwa i tak dalej. To jest takie taka lawina więc oni starają się nie mają tego automatycznego mechanizmu sprzedawania tak to znaczy bitcoin jest za mało płynnym rynkiem żeby utrzymać tak dużo firm pożyczkowych. No i to kolejne odkrycie ale dobra pogadajmy o czymś jeszcze pozytywnym, zostało nam kilka minut. Łukasz patrzy na komentarze. Padło pytanie o KNG czy to już jest dołek czy zejdziemy jednak do pół dolara. Takie nie sądzę.

To nie jest prawda inwestycyjna. Oczywiście ale jakby wyraźnie było widać że po 90 centów chyba były transakcje takie najniższe. Teraz jest $1,30. Więc można powiedzieć że 40 prawie 50 procentowy zysk ktoś mógł zrealizować już nie to nie jest nie jest mało tym bardziej że mówimy o bardzo takim niedźwiedzim rynku wokół. Nie ma za dużo kryptowalut które notują takie takie wzrosty. Od razu powiem że jakby rynek KNG jest bardzo mało płynnym rynkiem. Więc jeżeli pojawia się ktoś kto ma dużo tokenów KNG i ma potrzebę finansową musi je sprzedać to właśnie może powodować zaburzenia zaburzenia rynku i nie wiemy jeszcze tego ale czy takie osoby są. Nie ujawniamy takich informacji ale wyraźnie widać że token KNG się odbił. Czy znowu spadnie.

Nie wiem. Wiem że jest bardzo dużo chętnych żeby kupić po dolarze. To wiem na pewno i to za bardzo duże kwoty. Zobaczymy czy im się uda. Myślę że warto obejrzeć ostatnią AMA, którą z Łukaszem prowadziliśmy tam dużo rzeczy powiedzieliśmy. Dobra patrzę tutaj jeszcze na pytania czy jeżeli kiedykolwiek stworzymy własny blockchain Łukasz to czy KNG będzie głównym tokenem tego ekosystemu. No pamiętaj tak nie mamy jeszcze niczego ustalonego. Natomiast myśleliśmy o tym żeby w naszych głowach cały czas jest taka myśl żeby stworzyć własny blockchain który będzie dedykowany pod transakcje giełdowe. Który umożliwi pełną transparentność. Ale szczegółów nie mamy jeszcze nie podjęliśmy żadnych decyzji. Dobra mamy dwa konkursy jeszcze do ogłoszenia oprócz tego klasycznego. Zerknij to notatek.

Ja tylko powiem że na Kandze niektóre osoby już zauważyły od piątku mamy nowy widok pos można zobaczyć wszystkie swoje posy w jednej zakładce. Nie trzeba poszukiwać ich wśród tych które są na liście. Także żaden pos nam nie zniknie. Jeżeli wam się to podoba to dajcie znać. Jak widzicie zmiany które wprowadzamy czasami są bardzo duże i widoczne a czasami są malutkie drobne ale praktycznie co może nie codziennie ale kilka razy w tygodniu jakieś zmiany w widoku są są wprowadzane. Pierwszy konkurs czy tam właściwie drugi który jest organizowany jest organizowany przez podmiot który organizuje ICO czy też tokenizację na naszej platformie. Konkurs nazywa się AI Tech Kanga. Zasada jest taka. Uwaga że trzeba napisać wypracowanie.

Zadanie polega na tym żeby opisać jak sztuczna inteligencja wpłynie w przyszłości na naszą codzienność i dodać trzeba hashtag AI Tech Kanga. Ukażmy ten hashtag na kolorowych odbiornikach naszych telewidzów. Ważne jest to żeby napisać to w komentarzu pod tym nagraniem. Czy tak. Spoglądam tutaj na miliony naszych kompanów. Bardzo dziękuję. Nagrody są oszałamiające. Za pierwsze miejsce będzie to 100 dolarach. 100 dolarów reszort. Każdy wie o co chodzi z reszortem. 100 dolarów w tokenach AI Tech. Drugie miejsce 60 dolarów i trzecie 40 dolarów. Pamiętajcie że zwycięzcy będą wybrani a nie wylosowani. Dla wszystkich urzędników którzy nas w tej chwili oglądają. No i drugi konkurs Kanga Travel.

Może to skrótce w tej chwili opis. Gdziekolwiek będziecie teraz na wakacjach wstawiajcie zdjęcia z logiem Kangi. Możecie być ubrani w bluzę Kangi. Możecie po prostu mieć maskotkę Kangi. Możecie naklejkę gdzieś nakleić. Albo narysować palcem na piasku. Dokładnie i wysyłajcie do nas te zdjęcia. My będziemy oczywiście publikować je w naszych social mediach. I też pod koniec konkursu czyli 31 sierpnia wybierzemy zwycięzców. O tych konkursach jeszcze będziemy opowiadać. Brilliant 4 w jaki sposób możesz odebrać Kangi. Słuchaj skontaktuj się z nami przez YouTube z naszym kanałem napisz do nas i tam będziemy nasz support pokieruje ciebie co musisz zrobić żeby otrzymać te tokeny KNG.

Ostatni news który ja mam dla ciebie Łukasz jest taki że amerykańscy urzędnicy którzy pracują nad regulacjami kryptowalutowymi dostali taką wytyczną od komisji jakieś tam etyki. Ważna jest etyka ale zaskakuje mnie to. Jeżeli chciałbyś jako amerykański urzędnik pracować nad regulacjami nie możesz mieć kryptowalut. Żadnych. Też tak zareagowałem jak ty właśnie. Powiedziałbym można to odebrać na dwa sposoby. Pierwszy sposób pozytywny to znaczy nie możesz być sędzią w swojej sprawie. To jest pierwsze ale drugie to jest takie że to jest tak jak ci co nie mają dzieci będą ci mówić jak je wychować. Dokładnie albo ci co nie mieszkają w mojej dzielnicy będą mówili jak ona ma wyglądać. To jest to coś czego nie lubię.

Nie lubię jak ktoś decyduje o tym czy mogę mieć drzewo na swoim podwórku czy nie. I jeżeli jeszcze na dodatek nie mieszka w ogóle blisko mnie tylko gdzieś daleko i przyjeżdża tylko na dwa tygodnie na wakacje. Przypominam ciekawą rozmowę z jednym z krakowskich policjantów które opowiadał mi taką historię że policjanci mają obowiązek składania oświadczeń majątkowych. Które są oczywiście niepubliczne one są dostępne do wiedzy na przykład komendanta. I wiadomo że ma to charakter antykorupcyjny i właśnie ten policjant opowiedział mi że zaczął się robić problem kiedy niektórzy policjanci zaczęli ujawniać że mają kryptowaluty. I to kryptowaluty które znacznie urosły wielokrotnie przekraczyło ich dorobek i nie można było tego w żaden sposób podważyć.

W sensie wiadomo było że oni po prostu w dobrym momencie zainwestowali i generalnie generowało to problemy. Ale o tym opowiemy pewnie w jakimś kolejnym odcinku. Co Łukasz chyba dwa kwadranse za nami, tak dokładnie to co wszystkiego dobrego i do zobaczenia w kolejnym odcinku. Do zobaczenia za tydzień. Cześć. .


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.