Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

jaroslaw-rozanowski-wirusowe-zapalenie-dobroci

Jarosław Różanowski

Wirusowe zapalenie dobroci !!!

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Cześć, ja mam na imię Jarek. Ja jestem Waldek. Raz z naszą siostrą marzeną, chrujemy na tanich mięśni. Nagrywamy ten filmik, bo chcemy Was postrzec przed osobami takimi jak my, które od początku stycznia do końca kwietnia żerują na Waszych dobrych sercach. Zaczyna się niewinnie przekazanie 1% podatku, ale w skrajnych przypadkach może skończyć się przekazaniem Waszych ciężko zarobionych pieniędzy. Np. takie osoby jak my można trafić wszędzie. Dlatego apelujemy, abyście nie wykupili z domu, nie oglądali telewizji, oraz nie korzystali z Facebooka. Gdy jedno udostępnienie takiego postu może zagadzić Was z dobrze czynnością do końca życia. .


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.