Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

it-tech-pl-jak-dziala-copy-trading-na-gieldzie-bitget

IT Tech PL

Jak działa copy trading na giełdzie Bitget?

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

W dzisiejszym odcinku kopii trading na giełdzie BitGed. Co to jest kopii trading? Jak wybrać tradera? Jak zacząć? Warto tego używać? Uprowadzimy testy strategii i na końcu sprawdzimy uzyskane rezultaty. Teraz zapraszam na intro. Na początek pamiętajcie proszę, że inwestowanie w kryptowaluty obarczone jest wysokim ryzykiem utraty kapitału. Pamiętajcie o zarządzaniu ryzykiem. Pamiętajcie o tym, że nie jestem doradcą inwestycyjnym. Jeżeli takiego poszukujecie, to zgłoscie się do certyfikowanych dorad. Przypominam, że nie jest to w żaden sposób nakreślone ani wytyczone. Przejdźmy do testów i giełdy. Dzień dobry, witam na nas Lionel Messi, jeden z najlepszych piłkarzy w historii, który jest również partnerem giełdy BitGed. Także na pewno jest to spore plus.

Co do giełdy jeszcze dwa słowa. To można tradować w SkyWayC. Także jeżeli chcecie to wpłacać krypto i wypłacać krypto, to możecie to jak najbardziej robić. Tam limity są dosyć wysokie. Także sobie to możecie oczywiście sprawdzić w zakładce. Ja dzisiaj nie będę się na tym skupiał. Zacznę od tego, od pokazania co to jest w ogóle ten copy trading. No i na początek chciałem was jeszcze prosić o zostawienie łapki w górę. Jeżeli wam się film podobał, lubicie suba, jeżeli jeszcze nie subskrybujecie kanału. No i oczywiście zostawcie komentarz. Dajcie znać pod spodem czy korzystaliście kiedyś z copy tradingu i co sądzicie w ogóle o tej strategii. No i jeszcze pamiętajcie, że granie na dźwigni jest bardzo ryzykowne.

To nie jest tak jak zakupy na giełdzie spot, gdzie kupujecie sobie dane aktywo i możecie trzymać. No tutaj jednak ponosicie to ryzyko utraty całkowitego kapitału, więc to musicie pamiętać i unikać raczej dźwigni wysokiej, gdyż większe wachnięcie ceny i może wam zekwidować pozycję i stracicie kapitałów. Dobra, kliknijmy sobie tam zakładkę copy trading i zobaczmy co tutaj mamy. Jako pierwszy mamy copy trading contractami futures. Potem mamy strategiczny copy trading. Wszystkie strategie i specjaliści do spraw strategii. Możemy utworzyć własną strategię. No i na koniec mamy ranking top 500 traderów na całym świecie. Zobaczmy sobie jak wygląda ten ranking. No tutaj jakieś kosmiczne roi, więc trzeba oczywiście to zweryfikować.

No i zobaczmy sobie tutaj są w tym tygodniu, jak widzicie pod spodem to są lokalni jakby, a zobaczmy globalnie jak to wygląda, kto jest najlepszy. No i możemy sobie zobaczyć na przykład w ostatnie 7 dni sobie zyski. A i możemy sobie zmienić jak widzicie na profit and loss, czyli jakie zyski przyniosły te osoby. No i tutaj możemy sobie śledzić te osoby, możemy obserwować. No i jak widzicie w momencie jak wyjdzie się w zakładkę obserwuj, przenosi nas do tego tradera, ten akurat się nazywa Neo Trading. No i zobaczmy jak wygląda tutaj jego tradowanie. No i tutaj zobaczmy sobie. Tutaj mamy między innymi na jakich parach traduje ta osoba.

Preferencje użytkownika, najbardziej procentowo na jakich walutach gra, przez trwania pozycji, wolumen obrotu jaki robi ten trader, także sporo tego jest. Zobaczymy sobie jakie ma zlecenia tutaj jeszcze aktywne. A tutaj na fantomie widzicie gra sobie shorta razy 20 na przykład. No i tutaj zobaczcie short, jakie rezultaty. Niezbyt ciekawe jak widzicie. Dobra ja sobie zmienię na język angielski, będzie łatwiej. Mam nadzieję też. Dobra no zobaczmy sobie widzicie to jest copy now, a nie obserwuj, czyli to troszeczkę przetłumaczane na język polski. Może tego tradera nie będziemy brali, spróbujemy sobie poszukać jeszcze jakiegoś innego. Zobaczymy sobie globalnie za ostatnie 7 dni. I tutaj mamy na przykład, może z drugiej strony sobie weźmiemy.

No mamy takiego użytkownika na przykład jak dajmy sobie na to polstar. Dajmy sobie obserwuj. No i widzicie jego już obserwuje sporo ludzi. 487 osób na 500 możliwych, czyli ma wolne sloty. No i on praktycznie traduje tylko na bitcoinie i na eth. No i zobaczmy sobie jaką ma skuteczność. No tutaj Roy miał ponad, czyli stopę zwrotu ponad 200%. Profit jak widzicie ponad 10 tysięcy. No i on głównie handluje w 78% na eth i w 21% na bitcoinie. Oczywiście tutaj możecie sobie przejrzeć jak to wygląda jeżeli chodzi o pary. I wybrać sobie takiego tradera, który by wam odpowiadał. Dajmy sobie na to, że chcielibyśmy na bitcoinie skopiować jego.

Tutaj oczywiście jest taka klauzula, gdzie musicie potwierdzić regulamin, że macie 18 lat i inne takie rzeczy, że to się wiąże oczywiście z bardzo dużym ryzykiem. Pamiętajcie, że możecie utracić kapitał tutaj całkowicie. Więc proponuję zacząć od małych kwot i ja również ten test rozpocznę od bardzo małej kwoty. Ok, klikamy sobie, czytamy, zatwierdzamy, że przeczytaliśmy i potwierdzamy confirm. No i teraz tutaj sobie wybieramy oczywiście pary. Ale żeby sobie wybrać parę, to musimy sobie przetransferować pieniądze ze spotu do rynku USDT futures. Powiedzmy sobie, że tutaj damy np. 20$ i spróbujemy za 20$ zagrać ten copy trading, żeby przetestować to. Dobra, i tutaj sobie ustawiamy deposy zabezpieczające, czyli za ile chcemy grać.

I tutaj dajmy sobie za te dosłownie 20$, które sobie ustaliliśmy. No i tutaj dalej zarządzanie ryzykiem mamy. Stop lossy opcjonalnie, take profit i maximum profit amount. Tutaj też możemy sobie przejść. No i stop and loss ratio opcjonalnie sobie można ustawić. Na przykład ustawimy sobie tutaj stop lossa na poziomie straty np. 10%. No i take profit dajmy na to, że chcemy ustawić mniej więcej np. na poziomie, nie wiem, jesteśmy zainteresowani zarobić tam 25%. Ok, zatwierdzamy sobie. Tutaj sobie wpiszmy, że chcemy tylko tyle śledzić generalnie i tyle taką kwotą zagrać. Dajmy sobie confirm, dajmy sobie next. No i tutaj jest podsumowanie naszego copy tradingu, czyli leverage mode jest follow the trader.

Stawiamy za 20$, stop lossa mamy na 10% straty, take profit mamy po 25%, jak nam zrobi. Zatwierdzamy sobie. No i tutaj mamy taką opcję, zobaczcie. Jeżeli ten ktoś nie otworzy po pozycji, no to możemy ustawić automatycznie, żeby w tym momencie go przestano śledzić. To nie jest tak, że on ma już otwarte pozycje. To w zasadzie tutaj ten automat czeka, kiedy tę pozycję otworzy. Więc w tym momencie możemy sobie zaznaczyć tę opcję, jeżeli on nie otworzy. No i mamy pierwszego tradera jakby wybranego. Na razie nie otworzył żadnej pozycji. Więc ja proponuję sobie po prostu wejść jeszcze i poszukać innych traderów. Zobaczymy sobie może lokalnie teraz, bo wcześniej braliśmy z rizdy globalnej.

Weźmiemy na przykład z trzeciej strony, albo nawet z czwartej. No i dajmy sobie takiego, który ma na przykład win rate na poziomie 68%. Mamy tutaj taki się nazywa CIN9. Chodźmy sobie dalej. CIN9 go śledzi. Agresywnie gra, krótkoterminowo jak widzicie. Tutaj jakie pary, tutaj jakie miał wyniki i rezultaty z ostatnich siedmiu dni. No i głównie na czym gra. Widzicie, że sporo jest tych walut. Także zobaczmy sobie co on tutaj obecnie czy coś gra. Zobaczymy sobie copy now. Zobaczcie ile tych par jest. No masakrycznie dużo można powiedzieć. Tutaj jeszcze mamy coś takiego jak Profit Share Ratio.

Czyli widzicie, tutaj możemy, a właśnie, tutaj musimy sobie ustawić własną, własną jakby ilość marginu WSDT i dźwignię generalnie. Dźwignię możemy pozostawić tak jak jest i WSDT możemy sobie dać wartość pozycji. Dajmy sobie wartość pozycji WSDT ustalimy. No i damy sobie margin mode, damy sobie 20. Tak jak chcieliśmy skopiować. Dobra, że na takie ileś ciepła nie chcemy grać. Teraz zagrajmy sobie na dwóch pozycjach na ETH i na Bitcoinie. Zostawmy jeszcze na przykład matika BNB. Tutaj tego odklikiwania jest. Tu już ma 13 minut. Dobra, zostawimy sobie tak. Bitcoina, parze do WSDT, ETH, matika BNB i gier T. Tutaj dajemy sobie dźwignię, ustawiamy tak jak ma trader. Dajemy sobie te nasze 20 dolarów.

W BNB tutaj to samo. Przedstawiamy sobie, dajmy sobie też 20. Tutaj to samo. ETH dajemy to samo 20. No i w matiku dajemy też całe 20 dolarów. Mamy sobie next, tu mamy podsumowanie. No i tutaj sobie zaznaczamy też automaticaly unfollow. No i tak sobie ustawiamy kilku tych traderów. No i zobaczmy sobie teraz jak wygląda tutaj copy trading futures, copy trading. Zobaczmy jak wyglądają ci co mają na przykład najwięcej followersów. Widzicie full, full, full, do nich się nie można dostać. Ale na przykład możemy sobie wybrać po total profit and loss. Dajmy sobie na przykład tego. Tutaj widzicie ma trochę wolnych miejsc. No i też gra w zasadzie w dwóch parach.

Gra w parach BTC i ETH, WSDT. No i zobaczcie order type history. No całkiem fajnie mu to wyszło, trzeba przyznać. Dźwignia razy 50, więc dosyć wysoka, więc tutaj sobie też możecie dostosować jak to wygląda. Jak widać niektórzy tutaj w historii jak sobie prześledzicie z followersów też troszeczkę zarobili. Także tutaj sobie to możecie prześledzić. Dobra skupimy sobie również tego delikwenta. Ok. Dajmy sobie next. Otwierdzamy sobie. Mamy kolejnego, że tak powiem w obserwacji tradera, więc jeżeli on otworzy pozycję to nam też otworzy. Tutaj zobaczymy sobie w jakiej kolejności to będzie podejrzewam, że jest tak, że w momencie kiedy otworzy ktoś pierwszy pozycję to wtedy my zaczynamy grać.

Zobaczymy sobie jeszcze może jakiegoś ustawmy, może kilka osób. Teraz tak, jeżeli jesteśmy w zakładce copy trading futures to tutaj u góry mamy swoje copy trading i tutaj wchodzimy w tym momencie. Tutaj są nasze wszystkie historie, tutaj możemy sobie również podejrzeć kogoś śledzimy. My na razie mamy tych czterech traderów. Myślę, że jeszcze dorzucimy tutaj kilku, bo nie wiemy kiedy dokładnie otworzą pozycję, także może tutaj klikam sobie do 10. Wszędzie będą takie same ustawienia, czyli damy tam mniej więcej stop loss na poziomie 10%, no i tam take profity damy na poziomie 20-30% i zobaczymy jak to wyjdzie. Traderów mam dodanych, tutaj skopiowane ich ruchy. Zobaczmy sobie w tym momencie ile tych traderów śledzimy.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. Czekamy sobie spokojnie aż nam odpalą jakieś pozycje i potem sprawdzimy jakie będą efekty. Siemanko, siemanko i witam was serdecznie teraz po przerwie. Minęły dwa dni odkąd żeśmy sobie tej pozycję ustawili i skopiowaliśmy te ruchy tych traderów. Było ich 10 jak pamiętacie. Zobaczymy co tutaj się wydarzyło. Zainwestowaliśmy jakby całe 20 dolarów tutaj na test. Zobaczcie, wypadło to nie najlepiej, delikatnie mówiąc –16,94 dolary. Zobaczmy jak wyglądała historia traderów. Tutaj 1 na 10 zyskowne mamy, tutaj 2 na 10 i ostatni również nie trafiony. Można powiedzieć, że na 21 traderów mamy trafionych 3 sztuki. 3 tradery były udane i zyskowne.

Jak pamiętacie ustawiłem –10% stug losa i od 20 do 30% take profit. Zobaczmy sobie tutaj jak to wygląda w statystykach. Trader Polestar nie wypadł najlepiej, ten Sin9 w ogóle nie grał. Famine też, famine na jakiś tam na plus był, jakieś groszowe sprawy. M4, M4 –3 dolary, Macha 0, Mstar –1,24 i HACSD –6,26. Ja tutaj sobie wyszukowałem jeszcze jednego tradera, dopiero co tutaj. Miał dosyć dobre statystyki. Na 519 orderów niby tylko 14 przegranych. Zobaczcie jak to wygląda, dosyć ciekawie. Ja teraz zrobię tak, że tych wszystkich odobserwuję traderów. Zostawimy sobie tego jacka i dobierzemy jeszcze jakiegoś jednego. Pomysł mam taki, żeby dopłacić kolejne 20 dolarów tutaj na testy.

Zobaczymy sobie jakie będą efekty jak wybierzemy dwóch traderów. Kryterium będzie takie, że wybiorę to na najbezpieczniejszych parach. Czyli trader gra na parze Bitcoin do USDT i na parze ETH do USDT. Lub ewentualnie jeszcze jakieś dwie pary, ale nie więcej. Zaczynamy unfollow tych traderów. Znaczy kliknąć edit jak widzicie. Unfollow, confirm. A i tak z każdym, którego chcemy tutaj generalnie usunąć. Te dwie pozycje zostawiamy otwarte i spróbujemy sobie znaleźć jeszcze jednego tradera. Tutaj możemy sobie posegregować po win rate albo po total profit and loss w dnie. Zobaczymy sobie na przykład total profit and loss, przy użytkowaniu np. jak H. I zobaczymy sobie ile miał tradów. 439 tradów i 19 tylko przegranych.

I traduje w parze Bitcoin i ETH do USDT. Zobaczymy sobie jak on tutaj wypadał. Codziennie coś tam obraca, więc można powiedzieć, że jest aktywny. Dzisiaj widzę, że też był aktywny. Tutaj jego ostatnie trady, przegrane. Jest sporo matych wygranych, także może spróbujemy go zaabsorbować. Ciekawy ma manik H, a smutno miękkie emotke jako zdjęcie. Spróbujmy sobie dać copy now. Tutaj jak widzicie to jest informacja ile chcemy dolarów zainwestować w pozycję kopiowaną od tego tradera. Ustawmy sobie całe 20 dolarów, które chcemy. I tym razem nie ustawiam żadnych stoplossów ani żadnych take profitów. Czyli podążamy już stricte za traderem. Ale może najpierw zamknę te pozycje. No i mamy tych dwóch traderów, o których wspomniałem.

Czyli ten Jack Dom i ten cały H. Zobaczymy sobie jak to nam wypadnie. Tutaj mamy środki przelane, całe 24 dolary do dyspozycji. Zobaczymy sobie jak nasi tutaj nowo wybrani traderzy będą sobie radzić. Są obserwowani. No i zobaczymy kiedy pozycja zostanie otwarta. Tutaj mamy informacje o marginach. I wrócę do was za kilka dni, znowu za jakiś dzień, dwa. I zobaczymy jak tutaj poszło tym traderom. Zrobimy sobie podsumowanie i wyciągniemy sobie oczywiście wnioski. Mam nadzieję, że tym razem pójdzie zdecydowanie lepiej. Przy okazji dajcie jeszcze koniecznie znać w komentarzu tutaj jak wam idzie generalnie jeżeli chodzi o tradowanie. No i dajcie również znaka czy kiedyś upróbowaliście tego kopii tradingu.

Ktoś z was używał i ewentualnie jakie mieliście doświadczenia z tym i jakie wyniki. Ok, witam was serdecznie po jednym dniu. Dzisiaj mamy 7 lutego. Zobaczmy sobie jak zmiana strategii tutaj poskutkowała czy nie poskutkowała. No i zobaczmy sobie jak to wygląda. No mamy minus 5 dolarów. Także można powiedzieć, że ponad 10 dolarów z naszej super puli zostało odrobione. Zobaczmy sobie zatem na wyniki traderów. Ja tutaj w międzyczasie sobie jeszcze dzisiaj na telefonie dodałem dwóch. Tych dwóch generalnie i próbowałem. Dodałem tych dwóch nowych traderów a ten jeden cały, który się nazywał HA. To wam pokażę go. To nie usunął, bo tak jak wspominałem oni mogą nas usuwać.

Pewnie jeżeli ktoś gra małym kapitałem to im jest nie na rękę. Ten oto gość usunął. Chciałem wam jeszcze pokazać jedną bardzo istotną rzecz. Jak sprawdzacie sobie tych użytkowników i sobie wejdziecie na niego. To przede wszystkim zwracajcie sobie uwagę tutaj na ilość zamówień. Wszyscy zarobki, total P&L, ROI, to wszystko i ilość przegranych. Ale jeszcze jest jedna bardzo istotna rzecz tutaj. Mianowicie, order type sobie zobaczcie. To tutaj długość otwartej pozycji, tutaj zwroty danego dnia. Ale zobaczcie sobie tutaj order type. Tu są w historii wygrane zlecenia od niego. Ale w kopii trader sobie wejdziecie, to są zlecenia, które są cały czas otwarte.

I to co zauważyłem, to niektórzy traderzy robią tak, że mają dlatego 0 przegranych, ponieważ dopłacają ciągle jakby do pozycji. Pokażę to na przykładzie tego jednego, którego obserwuję obecnie. Zobaczcie sobie ten Jack Dom, tego się tam nazywa. I zobaczcie sobie. Miał tylko 14 przegranych, a 551 trade'ów, 537 zyskowych. I zobaczcie sobie tutaj na order. Wszystko super fajnie, tak jak patrzymy sobie na widok. Nie wydaje się, że same zwycięskie, ale zobaczcie na kopii trade. Ile on ma zlecenia otwartych, tak naprawdę które są stratne. Widzicie? I on to dokłada do pozycji. To nie jest tak, że ma też oczywiście zyskowne otwarte, jak widać. Ale tutaj jest ważne, żebyście sobie to również sprawdzali.

Dobra, zobaczmy sobie jeszcze tych naszych, których obserwujemy traderów. Tutaj ten cały Jack wykręcił nam dosyć fajne trade'y. Tutaj sobie zobaczmy. I tutaj jest jakby pozmianie strategii, odtąd jesteśmy. Od tej linii tutaj zmieniłem strategię. Postanowiłem odobserwować tamtych użytkowników i zaobserwować nowych. Na początku było dwóch. Więc co istotnego, zobaczcie. Pierwszy trade 27% na plus, potem kolejne 15% na plus. Kolejne znowu 15%. Tutaj przy 25%. Ale udało się wyjść na plus. Z tego co widziałem, to ta pozycja była nawet na minus 50%. Ale udało się wyjść na plus i ją zamknąć. W dosyć niebezpiecznym momencie to było w okolicach przemówienia Powell'a. No i drugi. Kolejny trade to znowu 18% na plus.

Także finalnie, jakieś tam około 35$ w tym momencie. Jest na tym koncie z tych 24. Więc tam 11 udało się odrobić. No i zostawiam sobie tych czterech traderów teraz w tym momencie. No i zobaczymy jak to wyjdzie w kolejnym dniu. Także powrócę do was jeszcze 8 tutaj. Zrobimy sobie już takie ostateczne podsumowanko wszystkiego. Wszystkie za i przeciw. Na co jeszcze szczególnie zwracać uwagę. Na teraz to by było tyle i on w dalszy nastąpi. I witam was w kolejnym dniu. Tutaj minęła znowu kolejna doba. Zobaczmy sobie jakie wyniki mają nasi traderzy. No jak widzicie, udało się wyjść na zero. Dosłownie po tylu nieudanych trade'ach, zmienię strategii. No wyszedłem jakby na zero.

I prześledźmy sobie tam historię. To niech ta pozycja się rozgrywa. By the way to generalnie sporo takich pozycji było, że nawet dochodziło do minus 50%. Właśnie na lewarze razy 50. A potem nawet wychodziły na plus 20%, tam plus 15. Co wam pokażę. Zobaczcie sobie tutaj mamy całą historię. To pamiętacie, mieliśmy tylko zaledwie 3 trade'y trafne. Na 23 trade'y mieliśmy 3 trafne, czyli 20 nietrafionych. Także ten bilans był na początku bardzo zły. Tutaj przy tej strategii 9 traderów. No i zobaczcie jak to teraz się kształtuje. A tutaj wam to pokażę. Zaczynaliśmy tutaj. To jest pierwsza transakcja. 27, 15 i tak dalej.

Czyli mamy raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć zyskownych trade'ów na dziesięć. Czyli całkowity zwrot można powiedzieć. No i tutaj jest jedna taka uwaga. Jak gramy takim malutkim kapitałem, to ci traderzy po prostu wyrzucają mnie co chwilę. Bo to jest tego, że oni mają z tego tam prowizję. Więc tutaj żeby tak naprawdę wyjść na zero jak gracie, to mniej więcej z pozycji musicie wyjść w granicach 5% na plusie, żeby w ogóle wyjść na zero. Bo tam jest prowizja za otwarcie transakcji, no i prowizja dla tego gościa. No i jak gramy takimi małymi stawkami, tak jak tutaj dla testu zagrałem za 20 dolarów. No teraz to się zwiększyło wprawdzie do 35.

No to oni mnie po prostu wyrzucają. Jak ponownie chcecie ich zaobserwować, to nie możecie tego zrobić. Tylko musi minąć jedna godzina czasu. Że to jest taka uwaga. No ale jak są jacyś zyskowni, no to warto na nich tam polować powiedzmy i co jakiś czas sobie dołączyć. Warto sobie ich śledzić. Pamiętajcie tutaj, że link do giełdy BitGed macie tutaj w opisie pod filmem. Jako jedyny w Polsce daje wam 5%. Ten link daje wam 5% prowizji z waszych opłat transakcyjnych. Wiadomo, że ja też dostaję części. Także to jest fajne, bo giełda nie bierze wszystkie od lasiwy, tylko jakby dzieli się i ze mną. A ja się dzielę tym z wami, tak że to jest akurat fajne.

Także zachęcam do założenia konta. Potestujcie sobie. Token w ogóle ten giełdowy BitGed dzisiaj miał fajne wzrosty. Pokażę zresztą. Token BGB. Zobaczmy sobie na godzinówce. Zobaczcie, a tutaj od dnia wczorajszego miał wzrosty o ponad 28%. Także token też ciekawy. Ja go jeszcze obecnie nie kupiłem, ale zamierzam gdzieś tam ponownie powchodzić w tokeny giełdowe. Także zobaczymy. No i na koniec pamiętajcie proszę, że inwestowania w kryptowal to jest obarczone wysokim ryzykiem. Utraty kapitału. Pamiętajcie o zarządzaniu ryzykiem. Szczególnie w tym wypadku, jeżeli nie dość, że gramy na dzikni. Także jeszcze powierzamy tutaj los kapitału w nie swoje ręce. To jest tym bardziej ryzyko. Pamiętajcie, że nie jestem doradcą inwestycyjnym.

Ja sobie wymyśliłem taką strategię tutaj, że jeżeli mi coś się uda ugrać ponad wkład, czyli nie wiem dajmy na to, ugram tam do 100 dolarów by doszło, no to połowę sobie przeleję na spot i wtedy po prostu nawet jak mi zrekwiduje jedna nietrafiona pozycja, no to będę miał szansę generalnie tam ponownie sobie wpłacić te ugrane pieniądze i dalej się bawić, że tak powiem, tym kopii tradingiem. Więc tutaj taka uwaga, no nie warto grać ciągle all in, bardziej jeżeli byście grali jakimś większym kapitałem, byście chcieli grać, a to jedna pomyłka, jeden zły trade, przed ziknij razy 50 i wam mogłoby skasować cały kapitał. Z mojej strony byłoby to wszystko.

Dajcie znać w komentarzu, czy wam się podobał ten film, jak oceniacie w ogóle ten kopii trading no i koniecznie napiszcie, czy w ogóle testowaliście to kiedykolwiek i jakby wam poszło, jakie mieliście rezultaty. Pamiętajcie na koniec, żeby wbić łapkę w górę, zostawcie suba, bo bardzo mało ludzi subskrybuje kanał. Ostatni film o tej korekcie na BTC oglądało zaledwie 45% subskrybentów, także wbicie suba, zostawcie sobie dzwoneczek, żeby nie przegapić żadnego materiału i słyszymy się już pewnie niebawem, także do usłyszenia i dzięki za oglądanie. Cześć!.


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.