Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

globalista-oskar-bednarski-co-sie-naprawde-stalo-w-ohio-stany-zjednoczone-drza-ze-strachu

Globalista - Oskar Bednarski

Co się NAPRAWDĘ STAŁO w OHIO - Stany Zjednoczone drżą ze strachu

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Co stało się w Ohio? Stany Zjednoczone drżą ze strachu. No to sprawdźmy co stało się w Ohio. Czego tak boją się Amerykanie? To jest kwestia tego, że wszyscy w tym miejscu, jeśli ich wykazują, to wychodzą. Wiemy, że wiele tych chemicznych rzeczy jest niebezpieczne. Życia zginie, zwierzęta zginie, ryby zginą w rzekiach. Wschód i wschód będą płacić za czynienie tego błędu, który stworzyli Stan Ohio, miejscowość wschodnia Palestyna, dzień jak co dzień w Stanach Zjednoczonych. Ale do wtedy wydarzyło się coś, o czym specjaliści ostrzegali od kilku lat. Załoga pociągu Norfolk Southern przemieszczała się po lokalnych torach.

Jednak w pewnym momencie detektor wzdłuż torów zaalarmował zarmował maszynistę o możliwym przegrzaniu łożyska jednego z kół wagonu. Kiedy pociąg znajdował się około 30 mil na zachód od East Palestine, Wohio, czujnik na torze zmierzył temperaturę łożyska koła i wówczas pokazywał jeszcze około 10 stopni Celsjusza. Gdy pociąg zbliżał się do miasta, detektor znalazł się w pociągu zarejestrował temperaturę 122 stopni Celsjusza, która uznawana jest za poziom krytyczny. Inżynier pociągu uruchomił awaryjne hamulce, aby zwolnić i zatrzymać pociąg. Jednak wtedy pojawiły się już iskry oraz pożar, który ciągnął się za pozostającym w ruchu składem. Wówczas nastąpiła awaryjna sytuacja powstawała awaria łożyska koła, która pojawiła się w wagonie samowyładowawczym w kierunku przodu pociągu przewożącego plastikowe granulki polietylenu.

W sumie wykoleiło się 38 wagonów, w tym 11 cystern przewożących materiały niebezpieczne, które natychmiast zapaliły się pozostawiając za sobą ciemne cienie Właśnie taka jest oficjalna wersja wynikająca z raportu National Transportation Safety Board W sumie 38 wagonów wykoleiło się w wyniku pożaru, który uszkodził dodatkowo 12 wagonów 5 lutego ratownicy złagodzili pożar, ale 5 wagonów, które są oznaczone jako cysterne o specyfikacji 105. 105 znajdowało się w pobliżu numeru 23, który wykolaił się Mieliśmy więc 5 wagonów chlorku winylu Czterech z nich miała numery 26, 27, 28 i 29, a piąty to 53 Przewoziły one ponad 115 tys. galonów chlorku winylu Filmy i zdjęcia mieszkańców pokazywały oleiste piekło, płonącego chlorku winylu i innych chemikaliów górujących nad wschodnią Palestyną w Ohio.

Kłęby czarnego dymu było widać nawet przez gęstą warstwę chmur z pokładu samolotu pasażerskiego, a z ziemi sama eksplozja wyglądała niczym wybuch ładunku atomowego Władze twierdzą, że nic poważnego się nie stało. Natomiast mieszkańcy skarżą się na wysypkę, problemy z oddychaniem, martwe zwierzęta itd. Szczerze czuję, że Departament Policji Wschodniej Palestyny, Straż Pożarna, wszystkie osoby udzielające pierwszej pomocy nie mają odpowiedzi. Nie mają odpowiedzi, które mogą być uczynione które mogłyby nam udzielić. Oni sami też nie dostają prostych odpowiedzi. Szczerze mówiąc, to odpowiedzi, które otrzymujemy, to jest w kółko to samo. Zrobię wszystko, cokolwiek trzeba, żeby to naprawić.

Oni zniszczyli nasze miasto i oni to naprawią Co więcej uważają się za oszukanych przez władzę, a samemu Joe Bidenowi wytyka się fakt, że ten najpierw wybrał się do Kijowa zamiast sprawdzić co dokładnie dzieje się w Ohio, który jest częścią jego własnego kraju. Amerykanie całą sytuacją są mocno zaniepokojeni, tym bardziej, że niecałe 3 miesiące wcześniej W tym samym miasteczku kręcono film o wypolejeniu się pociągu z chemikaliami. Musicie przyznać, że niezła koincydencja. Osobiście też tak uważam.

Postanowiłem zatem sprawdzić wszystko na temat tej katastrofy oraz tego co dzieje się w związku z tym w Stanach Zjednoczonych oraz czy podobnych zagrożeń może być wytrzymało A co więcej i czy jest to jakkolwiek powiązane z ostatnimi niezidentyfikowanymi obiektami? Odpowiedzi na te pytania otrzymacie w toku tego materiału, więc Powstawce zapraszam Was na ciąg dalszy Słuchajcie, udało się! Nasza gra planszowa po raz kolejny wróciła na sklep, a nam udało się wyprodukować kolejną partię. Dzięki za wszystkie opinie i zaufanie, to bardzo cieszę, bo widać, że gracie. Wciąż na naszym sklepie internetowym globalista. pl dostępne są inne produkty, czyli np.

stare mapy, część z nich mająca ponad 100% wytrzymałości są fajnie zapakowane, żebyście czerpali przyjemność z ich odpakowywania. Do tego pieniądze z PRL, czy też ramki z miastami i wiele, wiele innych. Niedługo, jak już mówiłem, będzie też się sporo działo, ponieważ ruszamy z kilkoma nowymi projektami i wielką aktualizacją Mublorda. Myślę, że będziecie zadowoleni. Linki do sklepów znajdziecie w opisie i wszystkiego co z nami związane macie w opisie i przypiętym komentarzu. A teraz czas na film Bez cienia wątpliwości, eksplozja jak i samo wydarzenie na swój sposób są czymś spektakularnym.

Tym bardziej, że jeszcze niecałe 3 miesiące temu spora część z mieszkańców niewielkiego, czterotysięcznego miasteczka East Palestine brała udział w produkcji filmu Biały Szum, który opowiada historię niemal identyczną do tej, do tej, która wydarzyła się w mieście naprawdę. Chemikalie, jakie wydostały się z pociągu po eksplozji budzą obawy i zdania wśród ekspertów są mocno podzielone. Tak naprawdę nikt do końca nie potrafi odpowiedzieć, czy region jest bezpieczny, czy też nie. Stany Zjednoczone są pełne teorii spiskowych na temat tego, co właściwie tak się dzieje tym bardziej biorąc pod uwagę liczbę dziwnych zjawisk jakie miały tam miejsce. Samo wydarzenie spowodowało, że film zyskał ponownie rozgłos na co wskazuje liczba wyszukań w Google Trends.

Nic w tym dziwnego, ponieważ każdy widzi tutaj pewne korelacje. Załogi porządkowe w dalszym ciągu kontynuują się oczyszczanie obszaru, z którego do środowiska mogły przedostać się niebezpieczne materiały, w tym chlorek winylu, akrylan etylu i izobutylen. Chemikalia uważane za bardzo toksyczne, a nawet rakotwórcze przy wysokim narażeniu. Po wykolejeniu się pociągu, lokalne władze zarządziły niemal natychmiastową opakowaniem ewakuacje, ale już po 5 dniach stwierdzono, że mieszkańcy mogą powrócić do swoich domów. Rzecz w tym, że wiele z nich wracać nie chce i boi się o życie swoje jak i rodziny Kontrolowane uwalnianie toksycznych chemikaliów również może być śmiertelne w przypadku wdychania Mieszkańcy w czerwonym obszarze, ci w czerwonym obszarze są narażeni na poważne niebezpieczeństwo śmierci.

Jeśli nada znajdują się na tym obszarze i oni wciąż są w tym miejscu Słuchajcie, wyrażę się jasno, ponownie wzywając wszystkich Pensylwanii i Ohio, którzy są w tej okolicy Musisz wyjechać. Po prostu musicie wyjechać. Rozkazujemy wam wyjechać. To jest prawa życia i śmierci Władze twierdzą, że około 3,5 tysiąca małych ryb zginęło w potokach otaczających miejsce wykolejenia się wkrótce po katastrofie, ale nie zgłoszono dalszych znaczących zgonów Tutaj są setki martwych ryb Wszystkie pochodzą z jednego strumienia, który znajduje się niedaleko wraku . Ta ryba ma prawdopodobnie około 30 cm długości, więc nie dotyczy to tylko najmłodszych. Tutaj widzisz grupę małych dzieci rozrzuconych wokół niego.

Mała rzeka wpada do większej rzeki, która przypływa przez nasz park stanowy, a wszędzie leżą zdechłe ryby. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, jaki efekt to ma efekt będzie to miało na dziką przyrodę okoliczny i dwutlenku węgla. Urzędnicy państwowi również je testują. Na bieżąco monitorowane są anomalie i odchylenia w zakresie. Niemniej tutaj trzeba zwrócić uwagę na jeden fakt. Chlorek winylu był długo produkowany w kompleksach petrochemicznych, zwłaszcza między Baton Rouge a Nowym Orleanem, który powstał w latach 80 powszechnie nazywany jest Cancer Alley, ponieważ jeśli spojrzymy na mapę jest tam bardzo wysoki wskaźnik zachorowań na raka.

Phil Brown, wybitny profesor uniwersytecki socjologii i nauk o zdrowiu w Nord-Eastern jasno informuje, że narażenie na chlorek winylu poprzez wodę pitną jest często związane z rakiem wątroby, a po spaleniu wytwarza wysoce toksyczny fosgen. Agencja Ochrony Środowiska stwierdziła jednak, że testy miejskiego zaopatrzenia w wodę we wschodniej Palestynie nie wykryły żadnego zanieczyszczenia związanego z wykolejeniem. Powiedziano mi, że niektóre stemy wodne wzdłuż rzeki Ohio zamkną na razie swoje linie wody ze względów ostrożności i rozumiemy to w zupełności Uważamy jednak, że nie ma powodu, aby martwić się o wodę z rzeki Ohio i nigdy nie było powodu do niepokoju Nie możemy już w ogóle odczytać tego zanieczyszczenia. Można więc wstępnie stwierdzić, że ryzyko jest niewielkie.

A mimo tego podział w amerykańskim społeczeństwie jest całkiem spory i powoduje realny spór w social mediach. Jedni nazywają mieszkańców szurami, a inni znowuż uważają, że amerykańska administracja jest w stanie administracja jest opieszała, a bezpieczeństwo jest nam pojęciem względnym. To co stało się w Ohio stało się jednak idealnym gruntem do rozpoczęcia kolejnego etapu walki o władzę w Ameryce. Joe Biden aktualnie skupiony jest głównie na konflikcie Rosji oraz Ukrainy, a także niepokojach związanych z Tajwanem i Chinami Dla przeciętnego Amerykanina to nie są problemy pierwszoplanowe. Większość Amerykanów, czyli około 57% uważa, że Stany Zjednoczone powinny kontynuować wysyłanie pomocy wojskowej i finansowej narodowi Ukrainy.

Ale wśród Republikanów narasta zaniepokojenie skalą pomocy, która już według 40 lat jest niebezpieczna procent biorących udział w badaniu uważa ją za zbyt dużą. To co stało się w Ohio może przelać pewną szalę goryczy, którą z pewnością w sieci wykorzystają Rosjanie. Ale do tego też pewna grupa Republikanów do osiągnięcia własnych korzyści wyborczych. Były prezydent USA Donald Trump przyjechał do wschodniej Palestyny 23 lutego i na spotkaniu w lokalnej straży pożarnej oskarżył urzędników federalnych o obojętność wobec Ohio, które boryka się teraz z wykolejeniem toksycznego pociągu.

Trump stwierdził też, że jego obecność zachęciła administrację Bidena do poświęcenia większych środków na kandydatów Z drugiej strony Biały Dom na zarzuty odpowiedział, że to poprzednia administracja poluzowała restrykcje wobec przemysłu kolejowego, który zajmował się przewozem niebezpiecznych substancji. I faktycznie, jak najbardziej jest to prawda. Co więcej, wybuchł też spór odnośnie wolności oraz podstawowych praw, które nie pozwolą nam się z tym poradzić w jakie przysługują mieszkańcom? Posłuchajcie sami Dziś wieczorem załogi ratunkowe desperacko próbują kontrolować miejsce, gdzie miała miejsce kontrolowana detonacja. Przez trzy dni ostrzegano mieszkańców, że płonący wrak pociągu może eksplodować, wysyłając toksyczne opary w każdym kierunku nad społecznością wiejską Ohio. To trochę szalone dla takiego małego miasteczka Tysiące mieszkańców podlega obowiązkowemu nakazowi ewakuacji.

Policja idąca od drzwi do drzwi grozi rodzinom z dziećmi aresztowaniem, jeśli nie ewakuują się. Policyjny samochód pojawił się i powiedział Ewakuacja, ewakuacja, ewakuuj się teraz, wyjdź i wyjedź. Krótko mówiąc, mieszkańcy mieli nakaz o ewakuacji opuszczenia swojego miejsca zamieszkania, co dodatkowo podburzyło zwolenników większej wolności osobistej. Sami ludzie zaczęli też snuć teorie, jakoby cała ta sprawa była powiązana z przypadkami niezidentyfikowanych obiektów, jakie miały poruszać się wtedy nad Ameryką. Ale jeśli te sprawy były ze sobą jakkolwiek powiązane, to ale to raczej tylko w kontekście tego, aby to wydarzenie nieco ukryć przed opinią publiczną. W końcu UFO nieco bardziej pobudza wyobraźnię, a już zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych.

Wschodnia Palestyna jest też w przeważającej mierze biała i politycznie konserwatywna. Ponad 70% wyborców w okolicznych Hrabach i Wrocławiu W wywadze w wypadkach poparło Donalda Trumpa w ostatnich wyborach. Powoduje to, że informacja ta szerzy się aktualnie w social mediach i mimo, że wydarzenie miało miejsce 3 tygodnie temu, to prawdziwa dyskusja na ten temat przetacza się dopiero teraz. Szanowana i popularna w Stanach agencja medialna NBC News wieczorem 25 grudnia 5 lutego opublikowała artykuł, w którym opisuje, że u mieszkańców wykolejonego pociągu w pobliżu Ohio zdiagnozowano dolegliwości związane z narażeniem na chemikalia, w tym chociażby zapalenie oskrzeli.

Są tam opisane osobiste historie mieszkańców i wiele z nich wskazuje, że faktycznie obawy o zniekształcenie zdrowie oraz życie są jak najbardziej słuszne. Często dowiadujemy się o tym 5 i 10 lat po tym, jak powiedziano nam, że jest bezpiecznie. Ups, Houston, mamy problem Bądźcie czujni, trzymajcie się. Udzielimy Wam jak najwięcej informacji Zachęcam wam, abyście wykonali testy. Jeśli okaże się, że nic nie macie, świetnie, będziecie spokojni wiedząc to Jeżeli okaże się, że coś wam się stało, będziecie mieć podstawę medyczną i przewagę nad walką z rakiem Stany Zjednoczone są źle zabezpieczone pod względem procedur zapobiegawczych, a przypadek z Ohio nie jest odosobniony. Według FRI każdego roku w Stanach Zjednoczonych dochodzi do około 1000 wykolejeń pociągów.

Jednak wycieki z pociągów przewożących materiały niebezpieczne zdarzają się rzadko Według danych, FRI w 2022 roku miało miejsce tylko 9 takich incydentów. Rok z największą liczbą uwolnień materiałów niebezpiecznych 2020 przyniósł tylko 20 takich incydentów. W ciemnościach rankiem 28 września 1982 roku roku doszło do podobnego wypadku. Wówczas też pociąg wypadł z torów i wyrzucił ponad 30 system wypełnionych niebezpiecznymi chemikaliami lub paliwem, które rozbiły się w pobliżu pasa handlowego Livingstone w Luizjanie. Miasto wywalczyło później odszkodowanie na 38 milionów dolarów, a kilkudziesiąt milionów dolarów wygrało osobiste sprawy z uwagi na uszczerbek zdrowotny. Skład jaki wówczas się wykoleił, przewoził dokładnie to samo co teraz.

Natomiast już z zupełnie innej półki 20 kwietnia 2010 roku doszło do bezprecedensowej katastrofy w dziejach światowego przemysłu naftowego. Wywołane były zniszczenia przez nią zanieczyszczenia Barack Obama porównał do huraganu Katrina. Wybuch na platformie wiertniczej Deepwater Horizon zdewastował środowisko naturalne Zatoki Meksykańskiej. Kosztował BP dziesiątki miliardów dolarów i prawdopodobnie był znacznie bardziej szkodliwy niż dotychczas sądziliśmy. Tak wielka była plama rzeczy ropy jaka rozciągała się na morzu i wzdłuż południowego wybrzeża USA. Amerykanie boją się o przyszłość z uwagi na słabe regulacje prawne i w pewnym stopniu wolną amerykankę dla firm przemysłowych, które niekoniecznie przejmują się sprawami ekologicznymi.

Eksplozja w Libanie jaka miała miejsce w 2020 roku roku i zniszczyła niemal całą nabrzeżną część tego miasta, też spowodowana była niedopatrzeniami oraz luźnymi przepisami. Można więc powiedzieć, że my w Europie prawo w kwestii bezpieczeństwa mamy całkiem niezłe na tle świata. Pytanie tylko co by się stało gdyby faktycznie doszło do jakiejś większej katastrofy, ponieważ przecież Przykład z Ohio pokazuje, że władze np. w Stanach Zjednoczonych ucieka się do środków takich jak przymusowa eksmisja w przypadku zagrożenia. Czy to dobre? To już zależy od osobistych poglądów co do wolności. Sami możecie dać znać w komentarzach, co o tym sądzicie. Z mojej strony to tyle. Dziękuję wam za dziś Trzymajcie się! Cześć!.


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.