TRANSKRYPCJA VIDEO
Dla tego filmu nie wygenerowano opisu.
Cześć! W tym wideo poznasz niesamowite możliwości narzędzia seo-writing. ai. Narzędzie służy do tworzenia zoptimaizowanych pod seo wpisów na Twojego bloga, na Twoją stronę internetową. Narzędzie to możesz zintegrować ze swoim Wordpresem, dzięki czemu z poziomu tej strony internetowej seo-writing. ai możesz publikować wpisy na wielu stronach internetowych, wszystko z jednego miejsca. Narzędzie służy do tworzenia zarówno pojedynczych wpisów, ale ma też niesamowitą opcję, dzięki której możesz stworzyć i zaplanować nawet do 100 wpisów do przodu. Narzędzie wygeneruje za Ciebie tytuły wpisów, słowa kluczowe, a Ty tylko ustawisz kolejkę w jakich interwałach mają publikować się wpisy na Twoich stronach internetowych. To jest przykładowy wpis stworzony właśnie przez seo-writing z mojej strony, zakładanie stron www. pl.
Wpis ma ponad 4 tysiące słów i nie jest to nudna ściana tekstowa, mamy tutaj właśnie nagłówki od H1 do H3, mamy pogrubienia frazy kluczowej, na które właśnie mi zależy, mamy w ogóle wypunktowania. Narzędzie wstawiło do wpisu również filmy z YouTube'a, które pasują do danego kontekstu tego wpisu, tu akurat mój film. Narzędzie generuje i wstawia również grafiki właśnie stworzone przez AI, tabele. Tutaj widzisz kolejny film. Na końcu takiego filmu, takiego wpisu, przepraszam, mamy też sekcję FAKU i na samym końcu też możemy właśnie zamieścić linki do źródeł, tak? Widzisz tutaj potężną bazę i zobacz, bardzo też ciekawa funkcja. W tekście mamy przypisy, zobacz, tutaj mamy np.
do słowa rabatowe, możemy sobie kliknąć i zostajemy przekierowani na stronę internetową, która dotyczy właśnie danego fragmentu, tak, w moim wpisie. Więc jest to ta jedna z tych rzeczy, która wyróżnia właśnie narzędzie COW WRITING od konkurencji. I ja wkleiłem cały ten artykuł wygenerowany właśnie przez to narzędzie do takiej strony internetowej Hemingwayapp. com, która m. in. właśnie sprawdza czytelność danego wpisu i jak widzisz, mamy tutaj właśnie czytelność na poziomie 8, czyli bardzo, bardzo dobrze. Tak więc za chwilę pokażę Ci, jak krok po kroku korzystać właśnie z tego narzędzia, jak generować wpisy zoptimizowane pod CO i jak zintegrować to narzędzie z Twoją strony internetową na WordPress.
Zaczynajmy! Link do narzędzia, na którym będziemy dzisiaj pracować znajdziesz oczywiście w opisie tego filmu. I mamy tu zakładkę PRICING, czyli ceny i mamy do wykorzystania wersji darmowej aż 5000 słów. Możemy wygenerować do 5 artykułów zupełnie za darmo. Natomiast jeśli chciałbyś skorzystać z wersji płatnej, to również w opisie tego filmu znajdziesz kod rawatowy, dzięki czemu te ceny będą jeszcze niższe. Aby zacząć korzystać z COW WRITING, logujemy się w prawym górnym rogu. Możemy zalagować się np. korzystając z naszego konta Gmail. I tutaj masz te dwie opcje, o których właśnie mówiłem, z których będziemy dzisiaj korzystać. Zaczniemy sobie od tej opcji pierwszej, czyli jednym kliknięciem dosłownie stworzymy zoptimalizowany pod SEO wpis.
Ale na początku zintegrujemy narzędzie COW WRITING AI z moją stroną na WordPressie. Tak aby dodawanie w sposób automatyczny wpisów SEO na mojej stronie było jeszcze szybsze. Aby zintegrować to narzędzie z moją stroną na WordPress, w prawym górnym rogu rozwijam tutaj mój profil i klikam opcję INTEGRATIONS. Tutaj już są strony, które zostały przecież zintegrowane z WordPressem. Dodam następną, klikam CONNECT NEW SITE i dodaję taką krótką rozpiskę jak właśnie zintegrować to narzędzie z moją stroną na WordPressie. Przechodzę na swoją stronę i w pierwszej kolejności zainstalujemy wtyczkę, darmową wtyczkę, która właśnie zintegruje to narzędzie z moim WordPressem. Czyli wchodzę w zakładkę wtyczki, dodaj wtyczkę i tutaj wystarczy wpisać COW WRITING i mamy właśnie to narzędzie.
W tym momencie wtyczkę klikamy zainstaluj, jak widzisz ostatnia aktualizacja pięźni temu narzędzie jest często aktualizowane, bardzo dobre noty i aktywujemy wtyczkę. Następnie wchodzimy sobie w zakładkę ustawienia i tutaj już widzimy na samym końcu pod zakładkę COW WRITING klikamy tę opcję i klikamy opcją CONNECT, czyli połącz. Automatycznie przerzuciło mnie na stronę COW WRITING i jak właśnie widzisz w zakładce INTEGRATIONS, moja strona, zakładanie stron www. pl tutaj automatycznie wskoczyło. Gdybyście chcieli w przyszłości rozłączyć to narzędzie z waszą stroną wystarczy kliknąć tutaj właśnie w ustawienia COW WRITING i wybrać opcję DISCONNECT. Nas to oczywiście w tym momencie nie interesuje, ponieważ chcemy właśnie tworzyć dużo i szybko zoptomek zwanych pod COW wpisów na naszej stronie na WordPressie.
I przejdziemy sobie jeszcze na chwilę do ustawień tej wtyczki, czyli w zakładce wtyczki zainstalowane wtyczki wchodzimy w ustawienia wtyczki, tu mamy zakładkę SETTINGS i na przykład jeśli macie na waszej stronie EDITOR ELEMENTOR, to tutaj warto zaznaczyć opcję TAK i oczywiście zapisać zmianę. Dobrze, zacznijmy sobie w końcu tworzyć te wpisy pod COW WRITING, przechodzimy do zakładki DASHBOARD, czyli COCKPIT i wybierzemy najpierw tę opcję 1. Na początku należy wybrać język właśnie w tym miejscu, tak aby to narzędzie już na samym początku wygenerowało nam pomysły na wpisy właśnie w języku polskim. I tu niżej wybieramy opcję TARGET COUNTRY, czyli do kogo jest przekazany, że tak powiem tworzony ten wpis, tu również wybieramy język polski.
I mój blog jest oczywiście o WordPressie, więc tutaj wpiszę frazę WORDPRESS i klikamy opcję GENERATE A TITLE, wygeneruj tytuły. Oczywiście jest to luźna propozycja tytułu, jeśli masz swoją propozycję na tytuł, oczywiście możesz tutaj ją wkleić. A ja już teraz zapraszam Cię na mój kurs AI DLA BIZNESU, którego premiera będzie miała miejsce w niedzielę 21 kwietnia. W tym roku, w kwietniu, link do tego kursu, jeśli oglądasz ten film po 21 kwietnia, znajdziesz też w opisie tego filmu. Mi ten tytuł średnio pasuje, więc tutaj wkleję po prostu jeszcze raz GENERATE A TITLE i mam kolejny tytuł, tworzenie stron na org, to jest PROSTE PORADY. I niech taki tytuł właśnie zostanie, zobaczymy co nam wygeneruje sztuczna inteligencja.
W pierwszym kroku wybraliśmy język polski, wybraliśmy tytuł, następnie wybieramy wielkość tego artykułu, ja wybiorę, aby był to długi piz. Tutaj możemy wybrać model językowy, domyślnie jest ustawiony jako GPT 3,5 i tak tutaj zostawimy. Następnie mam bardzo ważną opcję, czyli HUMANIZE TEXT, tutaj zaznaczę opcję tą właśnie rekomendowaną, tak aby ten tekst był zrozumiały. I co bardzo ważne, tak stworzony tekst przez AI nie będzie kwalifikowany jako tekst właśnie stworzony przez AI, tak? Jest to tekst, który bardzo ciężko odróżnić, czy był napisany przez właśnie model językowy, czy też przez człowieka, więc przechodzi wszelkie tutaj właśnie detekcje AI. Następnie możemy wybrać w jakim tonie ma być napisany ten piz, ja zostawię tak jak jest w tonie przyjacielskim.
Następnie jest bardzo ważna opcja POINT OF VIEW, możemy wybrać w jakiej liczbie, w jakiej osobie ma być wpisany ten wpis, więc ja wybiorę jako ja, czyli FIRST PERSON SINGULAR. Jeśli to jest wpis na przykład na waszej stronie filmowej, możecie właśnie zaznaczyć tę opcję, ja natomiast tego nie będę zaznaczał. I tutaj bardzo ważna sekcja MEDIA HUB. Tutaj możemy ustawić czy w naszym wpisie mają być dodawane zdjęcia, mają być dodawane filmy na YouTube i ustawimy tak, zdjęcia, chcemy aby w tym pisie pojawiło się powiedzmy 5 zdjęć, żeby wyglądały realistycznie właśnie jako zdjęcia, czyli kwoto. I tutaj wybierzemy wielkość, myślę że 1024 piksele tam w zupełności wystarczą, tutaj tylko zmienimy na proporcje 4 do 3.
Chcemy aby w tym pisie pojawiły się wideo tutoriale właśnie z YouTube'a, wciśniemy tutaj jest i wybierzemy tak aby pojawiły się powiedzmy 3. To jest taki zapis, jeśli chcesz aby te właśnie zdjęcia i filmy pojawiły się pod nagłówkami, to warto zaznaczyć tę opcję, w przeciwnym wypadku sztuczna inteligencja sama podejmie decyzję w którym miejscu wstawić zdjęcia i te filmy. Następnie mamy zakładkę SEO i jeśli chcemy aby w tym wpisie pojawiły się jakieś słowa kluczowe na których nam zależy możemy tutaj oczywiście powpisywać, ale też możemy poprosić sztuczną inteligencję o wygenerowanie słów zbliżonych z naszą frazą. W moim przypadku właśnie mamy te frazy typu WordPress, pozycjonowanie, motywy WordPress, ja by tutaj może jeszcze dodał np.
frazę WooCommerce, wystarczy kliknąć Enter i tutaj powiedzmy słowo blogowanie usuniemy. Dalej mamy strukturę naszego wpisu, ciśnijmy powiedzmy personal or emotional i możemy podejrzeć właśnie co my tutaj mamy, napisz emocjonalnie rezygnujący wstęp, który osobiście nawiązuje kontakt z czytelnikiem, może to być refleksja o osobiste doświadczenie lub emocjonalny urok pasujący do tematu artykułu, ja to mogę zostawić, zobaczymy cóż to będzie za wstęp.
Dalej mamy strukturę, czyli te wszystkie rzeczy, które chcemy aby w naszym wpisie się znalazły, takie właśnie jak tabele, nagłówki, hatchy, wylistowania, sekcja FAK-u, to jest właśnie przykładowy wpis stworzony przez CEO Writing, czyli mamy tutaj właśnie wyboldowania, mamy wideo, mamy też tutaj cytaty, zdjęcia, tabele, pogrubienia najważniejszych rzeczy, znowu wypunktowania, więc nie jest to taka właśnie ściana tekstu tylko atrakcyjna. Taki atrakcyjny, że tak powiem w konsumpcji tekst, więc ja tutaj oczywiście domyślnie zostawiam wszystkie te opcje jako jest, czyli jako tak.
Przechodzimy do kolejnej opcji, czyli externa linking, linkowanie zewnętrzne, chcemy do naszych wpisów dodawać właśnie linki zewnętrzne, na przykład w takiej formie jak tutaj właśnie widzisz, gdzie na samym dole wpisu sztuczna inteligencja zrobiła sekcję linki do źródeł i taką właśnie sekcję chcemy stworzyć. Tak więc tutaj dodamy opcje automatyczne dodawanie linków, jeśli chcemy na przykład mieć na tym kontrole i chcemy dodać linki do stron przez nas określonych, wystarczy kliknąć custom i tutaj właśnie podać linki. Ja wybiorę opcję automatyczną i chcę, aby tutaj było mniej więcej 5-7 linków. Następnie umiejscowienie, ja wybiorę opcję tutaj na końcu, na dole, wtedy te właśnie linki dodadzą się na samym końcu wpisu.
Następnie mamy połączenie z internetem, ja tutaj wybiorę tą opcję deepweb plus citation i wybierzemy opcję tutaj yes i tutaj również potwierdzamy słowo tak i wtedy właśnie pojawią się linki pod danym cytowany na przykład źródłem. Jeśli chcemy mieć większą kontrolę nad naszym wpisem, możemy tutaj właśnie utworzyć tak zwany konspekt i kliknijmy sobie tutaj powiedzmy opcję magic bag i widzimy właśnie taki powiedzmy wstępny konspekt stworzony z nagłówków. Możemy dany nagłówek usunąć, możemy też złapać i na przykład zmienić w górę w dół jego kolejność. Jeśli chcemy dodać jakieś nagłówki do tego wpisu, to możemy też tutaj właśnie kliknąć add heading i dodać nagłówek typu H2, H3, H1 nie używamy, ponieważ jest on zarezerwowany dla tytułu wpisu.
I to ta struktura mi się podoba, przechodzimy dalej do sekcji i mamy tutaj publish to WordPress. Mamy integrację z naszym WordPressem, więc tutaj właśnie wybieramy nazwę strony internetowej, na której chcemy opublikować ten wpis. Możemy wybrać od razu kategorie, te kategorie jak widzisz tutaj zasało z mojej strony internetowej. Dalej mamy post status, ja chcę aby to było w szkicu, czyli wybieram opcję draft, tak żebym jeszcze mógł wstępnie wcześniej przeczytać ten wpis. Tutaj mogę dodać właśnie tagi do mojego wpisu. Dalej mam opcję URL, chcę właśnie aby URL tego wpisu został pobrany niejako z tytułu, więc tutaj zostawiam tę opcję.
I gdy wszystko jest ok, przechodzimy tutaj na samą górę i tu mamy właśnie opcję run, która właśnie uruchomi już tworzenie tego wpisu. Zatem klikamy i mamy tutaj właśnie status, należy chwilę poczekać. Tu są poprzednie moje posty, które zostały właśnie wygenerowane przez AI na moich blogach i blogach moich klientów. Także CEO Writing właśnie polecam osobom, które zawodowo zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych lub też właśnie świadczą usługę tworzenia wpisów. Na przykład w abonamencie, tak jak ja to robię w abonamencie powiedzmy 4 wpisy miesięcznie, 1 tygodniowo. Nie muszę się do tych stron logować, wszystko mam w jednym miejscu, mogę na wielu WordPressach, na wielu blogach, na wielu stronach publikować wszystko z jednego miejsca właśnie ze strony cowriting.
ai. A Ciebie w międzyczasie zapraszam na mój kurs, opozycjonowanie stron internetowych, do którego link znajdziesz oczywiście w opisie tego filmu. I wpis został wygenerowany, mamy subokuczowe, mamy tytuł wpisu, jego status, czyli w szkicu, w draftcie i nazwa strony. Możemy sobie kliknąć na ten wpis i go tutaj sobie przejrzeć. Za pośrednictwem właśnie strony cowriting. ai. PIS pojawił się również, umie w WordPressie, w zakładce wpisy, wszystkie wpisy, jak widzisz jest ten właśnie wpis w formie szkicu i wejdźmy teraz właśnie w jego edycję. PIS możemy edytować właśnie z tego poziomu. Mamy tutaj jak widzisz już wstawiony również obrazek wyróżniający, wygenerowany przez AI.
PIS został również dodany do kategorii, ale mogę też wpis edytować tutaj właśnie ze strony cowriting, co jest bardzo fajne, ponieważ wchodząc tutaj w opcję edit, mamy tutaj właśnie taki proces, który prowadzi można powiedzieć krok po kroku przez całą właśnie optymalizację tego wpisu. Mamy taki właśnie scoring, jak widzisz mój wpis został oceniony na 83%. Mamy właśnie frazę kluczową tutaj pogrubioną, mnóstwo właśnie opcji i ten jak widzisz wpis tutaj jest stworzony tak jak właśnie chciałem. Są dodane zdjęcia, są też dodane właśnie filmiki z YouTube, a m. in. właśnie z mojego YouTube. I jeśli wpis jest gotowy, wystarczy właśnie kliknąć opublikuj i podejrzymy ten wpis już na mojej stronie.
Jak widzisz jest to długi merytoryczny wpis, atrakcyjnie sformatowany. Mamy tutaj wypunktowania, mamy pogrubienia najważniejszych fraz, nagłówki H2, H3, ale są też np. zrobione przypisy. Zobacz w tym miejscu mogę np. właśnie kliknąć w dany przypis i zostaje odwołany właśnie w to miejsce, do którego nawiązuje dany fragment mojego wpisu. Są dodane właśnie filmy z YouTube, są tabele i grafiki właśnie wygenerowane przez AI. Przyznam, że są to grafiki naprawdę bardzo dobre. Nawiązują oczywiście do Wordpressa, do mojego wpisu. Wpis jest bardzo długi, mamy tutaj właśnie ponad 4 tysiące słów, mamy także cytaty. Na samym dole mamy podsumowanie w formie właśnie wniosku, mamy sekcję FAK-u oraz to o czym mówiłem, czyli tzw.
linki do źródeł, które możemy też oczywiście tutaj przeedytować. Zobacz, mamy wstawionych ponad 20, mamy dokładnie 27 właśnie odesłań na różne strony internetowe. A teraz pokażę Ci jak utworzyć i zaplanować nawet do 100 wpisów do przodu. Jest to świetna opcja, zwłaszcza dla osób, które tworzą dużo wpisów np. właśnie w modelu abonamentowym dla swoich klientów. Raz możecie to zrobić w ciągu właśnie 5 minut i macie robotę z głowy. Wpisy będą publikowane w ustalonych przez Was interwałach czasowych. Tak więc klikamy właśnie tę opcję i tu również wpiszemy Wordpress, wpiszemy Generate. I tutaj w pierwszym kroku wybieramy język. Wybierzemy oczywiście język polski, tak aby strona generowała nam pomysły na wpisy właśnie w języku polskim.
I tutaj Target Country również wybieramy nasz rodziny kraj, Poland. I przechodzimy tutaj na górę, tutaj wpisyjemy właśnie frazę Wordpress. Klikamy Generate, no i mamy tutaj właśnie słowa kluczowe. Następnie wchodzimy w zakładkę Title, tutaj również klikamy Generate. Tutaj wygenerujemy również frazy podobne, które mają pojawić się w naszych wpisach. I mamy 11 tutaj właśnie tytułów na wpisy. Ja tutaj dodam jeszcze powiedzmy z frazy CEO Generate. I mam pomysły na dwa kolejne wpisy. Jeśli macie na przykład pomysły na wpisy na przykład w formacie CSV w Excelu, możecie tutaj również zaimportować. I dalej proces wygląda tak samo jak pokazywałem wcześniej, czyli wybieramy długość artykułu, wybierzemy Large. Tutaj zostawimy model GPT 3,5.
Wybierzemy opcję tak aby ten wpis był jak najbardziej podobny, że tak powiem stworzony przez człowieka. Pointowo wybieramy właśnie opcję liczby pojedynczej. Pierwszej osoby liczby pojedynczej, przepraszam. Chcemy aby w naszym wpisie pojawiły się grafiki. Powiedzmy ustawimy na 5. Image Style Photo. Nie będę ustawiał tym razem filmów na YouTube, ponieważ nie chcę aby były na przykład pobierane filmy z kanałów mojej konkurencji. Może tak się zdarzyć. Struktura tutaj oczywiście wszystko jest tak i tak zostawiam. Linkowanie zewnętrzne mogę ustawić na powiedzmy Automatic. Dalej mamy Connect to Web. Tutaj ustawimy oczywiście Deep Web and Citation. I mam informację, że muszę zmienić tutaj model językowy, więc na, że tak powiem, mocniejszy, więc wybierzemy sobie tutaj opcję Premium.
I ostatnia opcja Publish to WordPress. Tutaj wybieramy oczywiście nazwę mojej strony i tutaj z tej opcji wybieram opcję Schedule, czyli planowanie postów. Chcę aby te publikacje postów zaczęła się od dzisiaj i tutaj mogę wybrać częstotliwość. Ja tutaj wybiorę powiedzmy jeden post dziennie. Pierwszy opis, który został, przepraszam, pierwsze zdjęcie, które zostanie wygenerowane przez AI staniczny, to jest moim obrazem wyróżniającym. Wszystko jest ok i mogę właśnie wygenerować już te wpisy, których mam tutaj 13. Klikam Run, potwierdzam i jak widzisz wpisy są właśnie tworzone. Mają status właśnie Schedule, tak? Mamy właśnie datę zaplanowanej publikacji. I tak jak pokazywałem na początku, narzędzie SEO Writing ma swoją wersję darmową.
Natomiast jeśli chciałbyś skorzystać z wersji płatnej, mamy tutaj właśnie dwa plany. Czym one się różnią, którymi funkcjami widzisz właśnie na ekranie swojego monitora. Ja większość z tych funkcji właśnie pokazałem. I mam dla Ciebie oczywiście kod rabatowy na 25% zniżki od tych właśnie cen właśnie dla Ciebie. Także w opisie tego filmu znajdziesz właśnie link SEO Writing z moim kodem rabatowym. Przetestuj narzędzie i daj znać koniecznie w komentarzu co o nim myślisz. Do następnego wideo, trzymaj się, hej!.