Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

crypto-spekulacja-tao-t-t-sztuczna-inteligencja-oparta-o-blockchain-tokenomia-jak-bitcoin-i-szansa-na-starcie

Crypto Spekulacja

TAO [τ, τ] Sztuczna inteligencja oparta o blockchain. Tokenomia jak Bitcoin i szansa na starcie?

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Daj Gracias Znowu To spekulacja, dzisiaj będzie temat dość długoterminowy, dłuższej inwestycji. Projekt TAO, czyli Sztuczna Inteligencja, działka do zagospodarowania na przestrzeni kilku lat. Temat ten, TAO, był już omawiany w polskiej społeczności, w social media głównym źródłem tegoż projektu, gdzie będę przedstawiał zarys w szybkim skrócie, że tak powiem, to właśnie medium. popek1990. eth. A polecam do śledzenia tego użytkownika, a także m. in. jego Twitter. Wspólnie z ŻywiecKrypto te dwie postacie już też wspominały na polskim Twitterze, może kogoś się pominą za to serdecznie, przepraszam, jeżeli ten TAO był przedstawiony, a także tu bylec na Twitterze, to jest właśnie ten rzeszznaczek tego TAO. No ale jak tutaj zawrzec w głównej mierze na początku giełda pittenzor.

com, Sztuczna Inteligencja, działka szeroko pojęta. No i właśnie przejdźmy tutaj, oddajemy chwałę, że 30 sierpnia, czyli dwa tygodnie temu, kto śledzi POPKA, to już mógł zobaczyć, jesteśmy na wczesnym etapie, to warto zaznaczyć do wejścia w ten projekt. Linki będą zawarte pod materiałem. No i jakie są tutaj właśnie najważniejszą informacje, jakie nam POPEK przedstawia, czyli stworzenie tej Sztucznej Inteligencji opartej o blockchain. Uważam, że to jest ten cel na kolejną hostę, gdzie może mieć miejsce. Zdecentralizowana sieć, no i jest oparta właśnie na parachainie Polkadot, gdzie są te plany w kwartale, jak widzimy, 4 2022, a sam listing planowany w pierwszym kwartale 2023. No i właśnie ta Sztuczna Inteligencja, innowacyjne rozwiązania, to szerokie pojęcie, jak POPEK opisuje.

I na samym bręku, jak zarzucił, istnieje już kilka rozwiązań, jednak nie działają jeszcze w pełni, i tutaj między innymi odnosi się do Dell. I tu polecam też dołączyć do waitlisty, dlaczego nie traktuje sobie tej szansy ewentualnej na wejście w ten temat Sztucznej Inteligencji, a jak wiemy, na czym się ta Sztuczna Inteligencja opiera, czyli na prostym przykładzie wpisujemy frazę tekstową, a Sztuczna Inteligencja może nam namalować, odzwierciedlić, co autor miał na myśli, między innymi tu właśnie w ostatnim filmiku też, jak ta Sztuczna Inteligencja pracuje. Kto widział, mógł zobaczyć, że ten robot potrzebował tutaj bodajże chyba kilkudziesięciu minut, aby sam nauczył się właśnie chodzić. Tak też ma wyglądać z tego, co podejrzewam właśnie.

To, czyli rozwój tej Sztucznej Inteligencji. Są też dwa inne projekty, MidJourney i StableDiffusion, natomiast podaję, że ta druga strona tutaj jest page not found, a stable diffusion to też linki będą zawarte do prześledzenia szeroki temat, jak tutaj wspominam. No i co mamy dalej? Przejdźmy do dalszego artykułu. Tutaj jest tweet, gdzie przedstawię efekty tych rozwiązań, jak tutaj ten projekt może działać i realizować. No i tak też wpisujemy ewentualną frazę, czy też podajemy naszą perspektywę wizji. No i proszę, są przedstawione w trzech różnych wizjach te osoby, osoby nawet już nie żyjące. To są dalsze rozwiązania. Sztuczna inteligencja naprawdę jest to działka do zagospodarowania i w szczególności chyba w tej najbliższej hoszie.

Creative Builds odnosił się do Dell właśnie na Twitterze, ale też odniósł się do BitCensor, że budują coś lepszego od Dell, choć ten właśnie projekt jeszcze nie wystartował Dell. No i dlaczego warto dołączyć do tego budowania? To szeroki film na YouTube, tutaj jest w języku angielskim, opisujący white paper, bo ten white paper jest dostępny dla każdego na stronie głównej. I tu mamy white paper do zapustania się sporo artykułów, sporo przedstawienia. No i dobra kawa i można się zagłębić w ten temat. No i właśnie sam token supply podobny do Bitcoin na 21 mln, Halloweeni czteroletnie, brak ICO, wczesnych inwestorów czy też tokenów teamu.

No i tutaj mamy rok 25, najbliższy Halloween, inflacja, te podłoże jest identyczne jak BTC. Polkadot Ecosystem, tutaj jest potrzebny wallet Polkidot. Jest też tutaj poniżytny materiał, jak założyć, jak kupić ten token na BitCensor, no i obecny market cap to jakieś właśnie 55 mln dolarów. A w samym obiegu mamy około 2,7 mln tokenów. Tokeny są głównie obstawione u walidatorów. Inflacja 7200 dolarów TAO każdego dnia. No i też są właśnie górnicy walidatorzy. Czy można stajkować? Można, ale nie 100% rozwiązanie sejfu. To jest właśnie ta statystyka, kalkulator ETAO, jak on wygląda w dividendach i tak dalej. No i właśnie obecnie fundacja wspierana przez trzech.

Tutaj policzeń Capital, Digital Currency Group i FirstMark Capital. Nie będę oczywiście czytał, bo każdy może sobie przeżyć sam w te informacje. No i ta ciekawostka właśnie, Elon Musk, ten tweet lutego tego roku. On już tweetowało, dało, zobaczcie. Sporo osób, nie większość, czy też większość. Może widziała ten tweet, ale może go nie zrozumiała. Zobaczmy, cena była wtedy 9 dolarów za TAO. Obecna cena TAO tutaj jest 22 dolary. To jest właśnie takie, udało sobie tutaj założyć trzeba konto w połączeniu z Polkadot, ale jest o tym materiał w wideo. Nie będę go tłumaczył. No i ta najniższa cena obecnie 22 dolary.

To jest taki zapach Bitcoin na początku, tak? Kupowanie na wczesnym etapie. Czy kupimy za 20, czy za 50, czy za 100, czy za 5. Kto potem wiąże temat, jeżeli wartość będzie jak obecnie BTC, tak? I to jest nasze wiązanie ciekawostek właśnie, co do inwestycji w TAO, Alphabet. Powiązany też z między innymi Digital Currency Group. Tutaj jest połączenie gropek. No i też osoby mocno powiązane z TAO. Barry Silbert, founder CEO. Sam bodaję, że też jest górnikiem TAO. No proszę, taka ciekawostka. Połączenie gropek i możemy sobie tą szansę dać na wczesnym etapie. Kto by nie chciał sobie dać tej szansy na wczesnym etapie? Oczywiście to jest czyste ryzyko.

Bierzemy na was odpowiedzialność. Zainwestowane środki, środki stracone. Też czy inne projekty tutaj? Zobaczcie, A0, Q&A, i TAO. Wszystkie linki, odnośniki, oficjalna strona, Twitter, Discord. Nie ma oficjalnego telegramu. Jest też polska grupowa się na Discordzie założona, bodajże, jednego z wspomnianych wcześniej naszych Polaków. Jaki temat jeszcze tutaj warto wspomnieć co do TAO? No też można ten temat rozbudować, poszukać, zrobić własny research na Twitterze. Natomiast BitTensor to jest jeden z tych projektów, który wydaje się mieć wszystko, co i metal chce zobaczyć, uzyskać. Zespół wykwalifikowany. Genialny pomysł uważany na zakonsporowanie właśnie tej działki sztucznej inteligencji. No i co ważne, uczciwa chyba premiera, start. Użyteczność tokenów.

I nie ma tak naprawdę wielkiego marketingu na obecną chwilę. A jak jest użyteczność tych tokenów? No właśnie, ta sztuczna inteligencja, czyli rozwój danego projektu, potrzebuje na zgromadzenie jeszcze więcej tokenów, aby ta sztuczna inteligencja mogła się wzajemnie rozwijać w tym konsensusie. Tutaj jest sieć neuronowa, największa na świecie. No i to będzie projekt zdecentralizowany, czyli tutaj właśnie te różne firmy mogą wskakiwać w ten projekt i szukać własnych rozwiązań. Choćby takie firmy jak właśnie Google i Microsoft będą musiały zapłacić TAO za wykorzystywanie różnych modeli w tej sieci BitTensor do własnych projektów.

Też jest pytanie, dlaczego Google miałby korzystać z takiego rozwiązania, ponieważ zdecentralizowana branża sztucznej inteligencji jest w wysoko nieefektywna i sam Google tutaj wydaje znalezione informacje o 75% swoich kosztów energii elektrycznej na tylko uczenie maszynowe, właśnie korzystanie z tego maszynu, uczenia maszynowego. Same też te badania nad sztuczną inteligencją co roku są nowe i nowsze, iż one muszą się sami nauczyć tego co robiły wcześniejsze modele od siebie. I ta sieć numeralna może być tym rozwiązaniem dla tegoż projektu.

Tak właśnie, ta gwostką może być właśnie ten najbliższy czas, czyli czwarty kwartał i listing w roku 2023, więc cena obecna 20$, własne ryzyko, no i też własna szansa, tutaj mamy odnośniki właśnie how to buy TAO i też ostatni, bodajże był artykuł właśnie co do TAO. To jest tutaj tak, jak te rozwiązania i zastosowanie TAO może być miejsce w świecie dzisiejszym. Cóż, zapraszam do własnych myśli i analizy, czy będziemy na pokładzie razem czy też nie, są różne połączenia, różne kropki, why not, dlaczego nie dać sobie tej szansy. Tym tematem dzięki i do usłyszenia, do następnego, adios. Napisy stworzone przez społeczność Amara. org.


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.