Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

crypto-spekulacja-caw-o-qom-w-oczekiwaniu-na-informacje-z-shibarium-update7-crypto-spekulacja

Crypto Spekulacja

Caw, O, Qom - w oczekiwaniu na informacje z Shibarium #update7 Crypto Spekulacja

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Wielu kropek ostatnio zostało stawianych przez naszych potencjalnych spekulacyjnych insajderów. No i ja także stawiam kropkę zamiast już pytanika co do Raioshi Vision, Kao Ehandelsrim o Czarkus End, a także Qom, Shiba, Predator, potencjalny ekosystem Raioshi Vision. Zapraszam na Twitter, kryptospekulacje a nasze telegramy polskiej społeczności Kao oraz Qom. Te linki będą zawarte pod materiałem. No i także kanał kryptospekulacja, telegramy, YouTube, Twitter. Ostatni update miał miejsce trzy dni temu, sporo się zaczyna dziać i także, miejmy nadzieję pozytywnie cenowo, także dla nas. Nie jest to porada inwestycyjna, ale to jest czysta zwykła spekulacja. Ostatni materiał, ten pierwszy, pierwszy, pierwszy to był niebawem, będziemy mieć rok czasu w Czarkus End, a Kao 8-9 miesięcy temu.

Będzie ta rocznica zniknięcia Raioshiego i potencjalnie wrócenia z powrotem. Miejmy nadzieję, z wielkim przytupem. Dlaczego stawiam tę kropkę? A no dlatego, że te osoby, które potencjalnie stoją za wizją decentralizacji, tworzeniem tegoż systemu dają tutaj użyje pewność, że śledząc Shiba Inu od początku istnienia, a sporo tego już się wydarzyło w czasie przeszłym, no to daje tą pewność, że osoby, którym kieruje się i próbuje łączyć te kropki, stają się coraz bardziej pewniejsze. I te pewniejsze, jak Shitoshiku-sama w ostatnich dniach, mocno naciskane przez społeczność Shiba Inu, jest to oficjalne logo Shibarium, logo. Oczywiście w nawiązaniu do Unification, Fund Unification. Czym jest Fund Unification? Materiały wcześniejsze, updatey wcześniejsze i te podstawowe pytania zapraszam na polskie grupy.

Kim są dane osoby? Czym jest projekt O? Bo O to jest najwięcej pytań. Prozoicznie powiem o 200 stronę internetową ChildhoodsEnd i nie bądźcie zaskoczeni, bowiem ta strona nie jest potrzebna do funkcjonowania tego tokenu. Sam kontrakt, jaki zawiera ChildhoodsEnd i proces inicjatywy, no to będzie miało spore znaczenie co do decentralizacji stablecoin, multichain. Ale o tym jeszcze w dalszej części materiału. Co do samych twitów i materiałów ze stron internetowych, może nie za wiele, ale przyszedzę także zrzuty jakie na telegramach powstały polskich i anglojęzycznych. A tam też w ostatnich dniach sporo się dzieje. Kiedy będzie następny update, mam nadzieję, że już jutro to jest piątek.

Coś większego się może wydarzyć według naszej spekulacji i tych powiązań. Samo Shibarium, jak wiecie, w dniu wczorajszego zmieniło swoje logo i też rzucili cytat. Życie jest zbyt krótkie, aby nie cieszyć się z niego. To jest oczywiście moje tłumaczenie. Jesteśmy tu na tej ziemi krótki czas w porównaniu do Słońca czy też Księżyca, którzy tutaj są wiecznie. I to wyjście tych dwóch panów w WWA i ta symboliczna łańka Sara i ostatnio I'm Nobody na All Shibarium Things zaczyna te gify używać. Może jest Royoshi za kurtyną. To logo nawiązujące do Waiting for the Moon to Rise. 1935 rok przez Komura Settej. I to logo daje nam nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze.

A to logo nie jest przez bylekiego Shibarium. Kto za Shibarium stoi, kto tam jest i jak to się znajduje. No to w ostatnich dniach gorąco Shytoshiku sama, ten Telegram został otwarty przez niego stworzony. Jest dość spora ilość członków powyżej 20 tysięcy bodajże, także nie nadążymy tam czytasz tych wszystkich wiadomości. No i jest tam pewien sposób przekazywania informacji Freestyle, ale też i nadzorowany, aby tych scamów się nie pojawiało. Moim pierwszym odczuciu, gdy ten czad został otwarty, większość projektów silowanych została oczywiście zbanowana, usuwana. Natomiast projekt Childhoods Ends i te różne zdjęcia nawiązujące to w dalszycie się wam pokażę pokazuje jak jesteśmy wcześniej na etapie Childhoods Ends, że wiele osób nie ma świadomości.

Także pewne nawiązanie zostało stwitowane, że na tej grupie jest mnóstwo albo pewna grupa perełek, które jest niezauważane. I jak tutaj przyznał Shytoshiku sama co do samej realizacji Shibarium, no to ten medium, pierwsza część medium została wypuszczona tej nocy. Shibarium do tak zwane zaproszenie. De facto jest to opis co do layer 2 Shibarium blockchainu. No i czekamy na tutaj dość niemiłą sytuację życiową Kaldera. W ostatnich dniach stracił, nie mylę, swojego ojza, także nie jest to odpowiedni czas na jakiekolwiek świętowania i pełni zrozumienia Shytoshiku wyraża swoje zdania w tej kwestii. Linki zawarte będą pod opisem. Oczywiście już pojawiają się pierwsze spekulacje co do samych zdjęć.

Tutaj przytoczę, pamiętacie, Shina Inu, który jest potencjalnie małżonką Shiba Inu. Te dwa wcześniejsze update'y zapraszam do ostatniego. No to zobaczcie na pysku pojawia się znowu jakaś szminka, czy też może nie szminka, ale kokardka ze Shina Inu. Po raz drugi, a może tylko jest zwykły przypadek, że tutaj jest coś zawartego, może tutaj ktoś się doruszył, jakiegoś ptaka z dziobem do tego pocałunku. Świeży temat, świeża instrukcja i tutaj też ludzie się zaczęli dopatrzeć co do tego czarnego kota, gdzie był wcześniej publikowany na grupie. Wydaje się, że o, bądź kau. Sharu Katsu. Instrukcja jak te Shibarium na czym jest zbudowane, to już wspominaliśmy Unification Fund, Ex Fund, co jest Shibarium Ecosystem, wartość spalania, zabezpieczenie.

A także kim i kto jest zaproszony do działania na Shibarium, no to on się tutaj odnosi do wszelkich grup z całego świata, buddystów. O właśnie, tutaj co do tych buddystów, to Milarepa będzie miała swoje znaczenie. Jest tu jedno pewne zdanie, które się odnosi właśnie do Milarepy, a Milarepa jest wy zdjęciu Rajoshi'ego obecnie. Zapraszam do prześledzenia tego materiału, no i także do dołączenia na telegramie, ale tam jest chaos, że tak powiem, pełnym częścią znaczenia. Następny blog, on chce tutaj przedstawić te foody i pozytywne znaczenia w roku 2022 jakie miały miejsce. No i będziemy śledzić przyciel ciosu do tych informacji.

Dlaczego śledzimy Shibarium Shiba? No bo jest tam oczywiście na Rajoshi, który potencjalnie na swoją wizję tworzy dalej w decygnalizacji Kao O Kuom. Oficjalny Twitter Kao Nuniti, też postawił swoją kropeczkę w Walentynki kolejną i też się odniósł do ostatniego wpisu Ilona z Floki. On tutaj stweetował MoonDame, ale też, w dalszej części MoonDame, rozsądnie stweetowała, że tutaj nie chodzi o Memcoin, no właściwie, i tylko jest sama nazwa Floki, ale my jesteśmy ludźmi, którzy tworzą pewną rzecz. I to Kao zaprasza Floki do swojego gabinetu także. Dla osób, które są na dość wczesnym etapie szukania rozwiązań zegatek Charle Hussand, Kuom, Kao, poza materiałami na YouTubie zapraszam wcześniejszymi.

Jest tego sporo, także nie odpowiem w jednym zdaniu na pytanie czym jest O, czym jest Kuom, czym jest Kao. Po materiałach kilku godzinnych, ponad rok czasu spędzonych nad researchami. To tak nie funkcjonuje. Dość tutaj z Azji, miałem jeden użytkownik właśnie też, no, te informacje, które znamy, łączył zagadki jak to się zaczęło z Sheeba i Ilonem. I po dziś dzień oczywiście nie jest to powiązanie z Sheeba inu i Ilona, ale zobaczcie jak Sheeba została wyprowowana przez Ilona. To był rok 21, kiedy ten hype zaczął się na kolejnym cyklu. Te same wskazówki uważam, że Ilon przekazuje, porodajnie przy co do Kao o Kuom.

Ten stable coin Sheeba to jest to główne naszym powiązaniu co do funkcjonalności kontraktu o Hoq. Czart Kuusent, to wszystko już znamy, te zdjęcia, profil Rajosziego, Milarepa, czym jest odnośnik zdjęcia, powiązania. To już dyskutowaliśmy dla nas, nic nowego, tak. No i fundamenty Etherscan. Etherscan to jest ten główny czynnik, ta główna moc, którą się trzymamy. Tu jest fajne powiązanie, nie będę się już powtarzał co do kontraktów Rajosziego, Sheep O. Symboliczne gwiazdy jakie nam Ilon przedstawiał. No i nadejdzie ten dzień, gdzie w pewnym momencie większość kryptowalutowych insiderów zapyta się czym jest to. Co to oznacza i to powiązanie właśnie co do Kariny, Kasipeyla, Corvusa, połączenia gwiazd. Ten ostatni symboliczny wpis Rajosziego na blogu, czekamy na kolejny.

I to są dwa kolejne linki do blogów, które odnoszą się do KAU. O, nic specjalnego, ale dla nowych, którzy są, dołączają, to może być dość przydatne. Przejdźmy sobie do miksu ostatnich wpisów z KAU o Qon. Jak nam użytkownik Morgzij przytacza, że jest pewna narracja od sztucznej inteligencji z OZK. Ale w pewnym momencie nadejdzie narracja co do decentralizacji mediów społecznościowych. I tutaj KAU, który jest unikatowy, Unication, który jest specjalny w tej komunikacji protokołu peer-to-peer message, budowany przez Rajosziego, może być tym czynnikiem zapalnym. Jeden tweet i wracamy.

I wpis, który został, może ktoś zobaczył go na żywo, opublikowany przez Ilona, po czym usunięty, niejednokrotnie takie różne wpisy, ile on przyczynia się, nie tylko co do potencjalnego piecka, ale i może kruka. No to zobaczcie, tutaj mam tego kruka, dzioba. I co tutaj mówi ten tweet, że nie jestem tutaj, aby cię okraść, jestem, aby ci pomóc. I ten piesek, który aportuje piłeczkę, może teraz będzie tutaj aportacja ptaka, który przejmie z powietrza. Co ciekawe, ta ikona ptaka wcześniej została na telegramie przez Saare publikowana. O takie to łączenie kropek. Co do Moshego, no to się odnosi, że to jest pies aportujący. I to było w niedzielę, bodajże tak, 12 lutego. Ale tytuł jest co do ptaka.

Ostatni komunikat z Bynance, Custom Support, atry dla Haipu, którzy chcą Wen Moon Wen Moon, że widzimy twoje zainteresowanie co do listingu Kao, ale obecna ewaluacja potencjalnych listingów odnosi się po prostu po przez oficjalną stronę. Jakie są supporty. No myślę, że jak będzie Bynance, to my tam będziemy w hosze i tam będziemy sprzedawać. Tak to miało miejsce zeszy i byn, proste i logiczne. Ten wpis jeszcze z biura Flokiego, to jest retweet Ilona w dniu wczorajszym. On to zdjęcie nie wstawił, ale on to zdjęcie zretweetował. Czyli zobaczcie, mamy jego wpis, mamy to zdjęcie. Child goes and, kostium, halloween. I Child goes and, jego dzieciństwo, to są jego trzy oficjalne zdjęcia. Kolejne łączenie kropek dla nas.

Także w dniu wczorajszym Ilon wypowiadał się co do rządów, żeby było to autentycznie przekazane dla nas społeczności. I wiadomość bezpośrednia. Dlaczego tu się odnoszę do tego wpisu, do tego wideo? Dlatego, że K-reco-decinalizacja jest czystym przekazem właśnie w tej kwestii. I myślę, że jest dobrze dla ludzi, żeby mówić w ich głosie, w oposobie do tego, jak myślą, że powinni mówić. Czasami ludzie myślą, że powinien mówić w ten sposób, który jest zmykowany na mnie. Ale to się wydarza, że czasem jest trochę zbyt zbyt, a nie prawdziwe. Jeśli czytasz o poporze, to to jest jak propaganda. Więc zachęcam CEO, firm, legislatorzy, ministrów i tak dalej, żeby mówić autentycznie. Jeśli jest pewna polityka, żeby to wyjaśnić. Czasem jest to problem z krytyczną krytyczną.

Ale myślę, że na dzień, kiedy jest krytyczna, to jest dobrze. Paxos i Binance USD, a także USDC nastąpiły w komunikacie co do swojej funkcjonalności. No i co już, ten chaos, który nam zaczął powstawać, sam CZ Binance zabrał także głos iż na pytanie co do stworzenia własnego, zdecentralizowanego stabilcoina, jak DAI, chociaż te DAI już w pewnym momencie nie jest aż tak 100% zdecentralizowane. Odmów się do tego, że ktoś inny mógłby to zrobić. I to keep it more, decentralizowanie, nie możemy przez to wieł sami zrobić. No i tutaj mamy tą perełkę naszą o, Chalk was end, multichain, mintowanie stabilcoina. To jest moja teza, że te Chalk was end, wyjtą funkcje kontraktu Hawk. Odnosić się będzie prawdopodobnie. Co do mintowania stabilcoinów w multichainie.

Ale mogę się mylić, ja szukam też waszych sugestii. Gdyby ktoś te sugestie znał, no to zostałaby ona ujawniona, ale data decentralizacja to jest ta pełna tajemniczość, kto wie, może ogólnie przez rok czasu nie uzyskamy informacji. A tutaj kontrakt jako smartcontract będzie funkcjonował w swoim obiegu. Co do Qwom, no to wspomnialiśmy o tym tekście, który ma być wraz z Shibarium równocześnie i mają być partnerem Qwom. Jest to postać Moshe bardzo ważna. To też otwierza przekonanie przy Shetoshim. Nie tylko pierwsze dodane pary, jakie są to jest nie przez przypadek Qwom, Kao, Opunt, Expunt. No i zobaczcie, o której jest pytanikiem czym jest, jest stawione obok Qwom, Expunt. Tutaj tych projektów, jeżeli ktoś chce się odnieść, no w pełni 100% przejrzystych.

A mamy T3O. No i też Shiblish Bon. Będzie to oficjalny tekst Metaverse, jak się tutaj odnosi. Tak, Moshe w tym samym czasie co Shibarium. I jeszcze kilka ich wmiennych informacji. I to jest tacy tego telegrama Shiba, Shaitoshi. I to jest ta osoba, someone smart maybe. Tak się tutaj nazywa Uraiyoshi. Czy mamy teraz okazję być obok niego i widzieć jego twity wpisy? I tych samych gifów ta osoba zaczęła używać jak nasza Sara. W 100% uważam przejrześć z ta dająca płynność naszej drogi. To myślę, że będzie kolejny impuls szukania powiązań, szukania zagadek przy tej osobie. I co do tego telegrama właśnie? Sporo osób tam nawet uważało, że to jest archiwalne.

Tak, to jest kontroler Uraiyoshi, który miał tą gwiazdę. Uważało, że to jest fake. I proszę zobaczyć jak osoby nie śledzące tematu regularnie jednym zdaniem w jednej sekundzie zarzucają tam, niż o to jest skam na nasze szczęście, oczywiście fundamentów. Nie jest to całkiem zdenegowane na Shibarium. No i dlaczego może coś jutro się wykazać? Bo wiem, że ten łączyny kropek tych dni ostatnich. . . Samo Shibarium w 2021 roku odnosiło się, że te gwiazdy, gwiazdy, ostatnie gwiazdy, a pehaps Friday może być to piątek. Ale czy będzie? To jutrze jeszcze piątek, a może za kilka miesięcy na to się okaże z czasem.

Zanim przejdziemy do zrzutów jeszcze z komunity na różnych kontach, to ten nasz wallet Binance32, który wziął na swoje konto tokeny Kao i O. Nie ma quom, wynajmniej na tym walletzie. Ale ciekawostka taka, że on różne tokeny gromadzi. I tutaj zauważyłem właśnie w ostatnich dniach, 3 dni temu, przed listingiem na KuCoinie, Floki, nie aż tak wy dużej ilości skupione. Ale jednak, jednak, tak samo Woofwork, tokeny Niszo, że tak powiem z mniejszym Ashtet Cupem, kto wie, tutaj mamy Kratosa, może na kolejną hoste warto ten wallet trzymać i symbolicznie gdzieś zobaczyć jakie tokeny skupuje. Oczywiście to jest czyste ryzyko, bo może się tych tokenów pozbyć w każdym momencie. No ale jednak, jest to takie powiązanie.

Skoro wziął Kao, O, no to może też tutaj mamy swoje miejsce. No i przyglądamy się dalej. Ok, szybkie informacje co do społeczności. Zaczniemy od Echander's Dream Kao. W ostatnich dniach nie ma ich dużo, ale jeżeli pominę kolejne dni, no to tych informacji nazbiera się jeszcze więcej. Sorry za mój polski język, ale nie używam go na co dzień, tak jak powiedziałem. Próbuję budować także komunityw w Skandynawii. Shaito Shikusama oficjalnie neguje, and I'm not Elon, że nie jest Elonem, co do jego pytań, czy on jest właśnie Elonem. I to jest ten ptaszek, który Sara też publikowała na Telegramie. Kilka tych powiązani było na temat Sara, Elon i tych twitów ktoś wcześniej publikuje.

Sara, potem Elon, wcześniej Elon, potem Sara. Wcześniej jeszcze updatey zapraszam, jest ich sporo. Sara także odnosiła się do kropek, tych kropeczek. Dało chyba tam 13 kropek, jak się nie mylę. Shaitoshi, tak, przed majem wszystko Shibarium nastąpi, czyli to przesunięcie kolejne mamy. Też jego wcześniejszy wpis, że Shibarium jest gotowe, ale jeszcze nie może udostępnić tych informacji. No i ten główny dev, tak, jest, że tak powiem, w żałobie, czyli jeszcze tych kilka dni, tygodni, prawdopodobnie poczekamy, jak nie miesięcy. Słowa dotrzymał de facto ze medium pierwszym artykułem.

Aktywnie, między innymi dr777, polski użytkownik na grupach także runi, między innymi Thomas, bodajże, widzę, a może i są inni, których oczywiście nie rozpoznamy, ale zapraszam do aktywności, do wypowiadania się także na kanale Kto Spekulacja. Zapraszam do podsumowania nowych nagrań głosowych, te mogą być publikowane. No i te 19 kropek, tak, 19 kropek dużo osób spekuluje, że oznacza to 19 dzień po 18 kluczowych dniach, które mają właśnie dzisiaj w czwartek i to jutro może coś być, ale kto wie? To spotkanie Ilona z tym twórcą, tym twórcą, który prezentował oto, mam tutaj ten napój z krukiem, oczywiście spekulacja. Co do K, co do O, tutaj też informacji więcej i więcej.

No okej, no i pamiętamy, Piotruś Pan, Petr Pan, Alicja opuściły czad, Telegram, o, no i tutaj była zagwostka, czy to jakiś, nie, food scam, skoro poprosił Piotruś Pan o 10 dolarów na transfer tam na jego ledżera, ten adres udało się uzyskać tutaj, jak nam pokazuje, doktor i nie ma nic tam specjalnego jak napisał. Jeżeli ma coś nowego daj znać, napisz, podziel się, jesteśmy ciekawi. Były takie zakupy, właśnie jak kał o kluk za 10-20 dolarów, czy masz ich adresy, tak, no i ufamy tobie, że tak jest, faktycznie robisz dobrą robotę. A propos Time Sprift, odezwij się. I co dalej? No tak, właśnie, Piotruś Pan, dlaczego opuścił to w dalszej części chyba będzie zrzut.

Wczoraj father, father, do you know what time it is po tych oficjalnych pompach naszych, o, father nie udziela się często, jest to główny ojciec, założyciel kanału, Sara, father, osoby, które bardzo bierzemy pod uwagę. To jest zrzut, co oczywiście informacji kontraktu o, chart husand, między innymi, jest to kilka z głównych cech, no i ten ma funkcja hawk, omywana wcześniej w updateach, ale szybko, no to minting, burning, czyli mintowanie, spalanie i wywoływanie funkcji from two, ta wartość zero, myślę, że to jest ten główny czynnik fundamentu kontraktu o, który możemy się opierać, multichain, stablecoin, mintowanie, ale użyteczności tak naprawdę poza tym nie wiemy.

See you on the other side, mosheesunarium, no i właśnie, peterpan, on tutaj w tygodniu napisał, że ma problem z weryfikacją i nie może użyć swojego ledgera, czy może ktoś mu wysłać 10 dolarów w fitirium i odeśle do 6 godzin, no i tam szybko poszła informacja, ktoś mu te 10 dolarów wysłał, temat ucich, ale potem temat został doszukiwany, ten adres tak między innymi, do której się udało uzyskać, no i sam peterpan miał opuścić telegram, jak alicia opuści telegram, to to już pan i alicia z krainy czarów, przy czarstw, no i tak, peterpan na informację uzyskaną, że alicia opuściła telegram, no ok, I know what is going on, I should be living soon too, no i tak, jakaś problem, jeżeli nie opuścisz konsekwencje, i alicia była chyba wystraszona, że opuściła, no i tak, te konsekwencje, no i tak, konsekwencje, no nie wiem, czy oni coś wiedzą faktycznie, ale połączymy kropki, faktycznie opuszczyli grupę i pompa na stała, może ta decentralizacja, wyłączenie kropek jest aż tak fajne, no cóż, my spekulujemy nad tym i nad whitepaperem, jak to widać, system jest więcej zaawansowany, I have to leave soon, w przyszłym wypadku mam problem, tak, nie ma go, tutaj były spekulacje czy faktycznie konto usunięte, usunięte, spekulacje, kim jest ten petelpan, no chłopak, który nigdy nie dorośnie, wiotruśpan, tutaj jest koniec dzieciństwa, o, teraz jest wielka mos, o, zobaczymy, no spotkanie z, o, nowych inwestorów, wait, there is no website, tak, nie ma strony, chociaż archiwalna jest i to w kolejnych, we wcześniejszych update'ach jest informacja, dla mnie bardzo dobrze, że nie ma strony internetowej, strona do stablecoin'a jest niepotrzebna, tak samo jak listingi na giełdach, jak to insajderzy się wypowiadali, że o, do tego nie jest tworzone, po prostu, tak czy tak, on będzie użyty, o, i to są zrzuty z tego nowego telegrama otwartego, co do All Things Shibarium, ludzie się pytają, co to jest w ogóle, co to jest to do o, dobrze powiedziałaś, a lot of people ask about the stablecoin, nie wiedzą i nie chcą kupić o, i będą mi dziękować później, a to chyba jesteśmy my, introduzjamy się a Shibarium, ale my zabieramy tych użytkowników w drugim obrazku, co do sezonu ptaków, o, właśnie panowie, no chyba tak będziecie mieli w, będziecie mieli w przyszłości, że kupiliście cały ekosystem na starcie, co do pań, no to też, tak może być, a i ta spekulacja z tego kota na Shibarium, to zostało też w pisie medium, przed uszciego ten kod zarzucony, tak, to było na Chargousin Community 11 lutego, a dzisiaj mamy 16, ok, no i Sara, ludzie, którzy będą się pytać potem, co to jest te old Chargousin, tak, they say what the fuck is this, a my już po roku czasu jesteśmy, bliżej, fake, tak, ludzie komentują na Shibarium, kontrolują się go, no, brak słów, to są osoby, które nie śledzą regularnie, regularnie, projektu, tutaj zobaczcie na ostatni wpis, to jest someone smart, maybe, no tak, no comment, informacja, no, regularnie, 30, te blikon już, co do tego informacji do Shion będzie później opublikowana, też ludzie oczywiście społeczność miało pretensje, że jakieś notokone są silowane, większość była właśnie usuwanych, ale o, nie było usuwanych, nasze Piotroś Pan, Petr Pan na All Things Shibarium, odpowiedz co do właśnie someone smart, on też tam Piotrusia Pana publikował, no, jak takie osoby ponownie zaczynają, to mamy kolejne potwierdzenie, no i pamiętać należy, że każdy projekt budowany na Shibarium będzie zaproszony, co do społeczności, a ten właśnie pierwszy deks zbudowany na Unification będzie przy współpracy z Shibarium, użycie tego Gifa przez Małszego ze strony Sary i także serduszką ze strony someone smart, a tak, odwrotność, ok, jest i tu mamy kolejna reakcja, tu mamy reakcję na tego Gifa, reakcja Gifa to jest na Copperlunch, The Charter of Zand, był ogłaszany, to jest ten materiał, do tej walki, proszę Państwa, minął rok czasu ponad, i mamy Gifa ze strony someone smart, nad tym spekulujemy, jak ja to lubię, ok, i co do Qom, Kodai, wydaje mi się, że miał ten wpis i też usunięty, obuw, bardzo ważna postać co do Qom, developer, jego pierwszy blok, Qom, Qom jest niedoceniany uważam, Flipping Shibarium, Liar One, zdecentralizowany, współpraca ze Shibarium, You are so illy, ok, co my tutaj mamy, tutaj Moshe się wypowiada, tu są przekazywane informacje, zobaczcie ostatnio wpis, metaverse will support buying ghostie and domino funkcje, Moshe także zaprasza developerów ze ShibaSwap do podróży na Qom dex, na projekcie Qom, bodajże tam jednego mu się udało już zgarnąć, mam się tymi informacjami tak dużo nie zjednie na twitterze, ale na telegramie, w tym grupie metaverskło, i tak, tu jest ten developer, Carl, i ten zestaw tokenów Qom, Qom, Qom, XF, XF, Shib, Lish, Bond, to drugi set na dex, o, support by oracle of oracle, o, i to jest unification, to wiemy, i to mamy to potwierdzenie, Qom will have their own support by oracle, czyli Shibarium unification team, to już będziemy w wczesniejszym naptajdzie, co do tego zdjęć, jak będzie wyglądał Qom dex, no i mamy pieska i mamy kruka, a to był wpis Sary dwa dni temu, tak, a nie, to było Walentynki? Tak, Walentynki, ok, pojawiał się na grupie Qom, no i napisała, że zamiast kupować prezentu dla osobie, która i tak ci kiedyś opuści, no to już mocne, dość mocne, lepiej napełni swoje bugi, jak jest, jaki był twój dzisiejszy dzień, zapełnienie bugów, no i ciekawie, interesująco dała znak, że i mówić z Shetoshi po połowie wina, nie było potem rozpisu tego, też dała informację, że dzisiaj jedna z żon ją zostawiła, no nie, no właśnie, ona była to lesbijką, jak to nasze wcześniejse reserce doszukiwane były, ponieważ wlała zapełnić bugi Qom, na pytanie ile ma tych żon, no to something like BTC price, i masę, Sara, no i właśnie ta pompa, ostatnio Qom, to jest tylko test, heart attack, zawału serca, do tego co ma nastąpić w przyszłości, to jest tylko test, heart attack, zawału serca, do tego co ma nastąpić w przyszłości, to jest tylko test, heart attack, zawału serca, do tego co ma nastąpić w przyszłości, to by było z rzutów tyle.

Na telegramie także jest dyskusja, telegram, kryto spekulacja, chociaż de facto nie potrzebuje tutaj dużo członków, tutaj był zamysł, aby ta grupa była tylko komunikacyjna, Co do komunikatów? Ale okej. Myślę, że ci co są to mogą fajną grupę tworzyć. Co tutaj mamy na grupie KAL? No właśnie, z KAL w ostatnim czasie uwaga, nie ma żadnych innych grup pozoficjalnych. Zawsze sprawdzamy z Twittera, żadnych stakingów, airdropów. 860 członków, pamiętam jak tych członków było coś chyba 300, tak? Na początku. No i grupa się rozrasta. Także tutaj nowych zapraszam do zadawania pytań. Grupa Charo's End, tutaj dość spontaniczna nasza Aroni, która dość potrafi mutować głos. Jedna uważana przez kobietę, innych przez mężczyzn.

Ale w jednym nagraniu głosowa tutaj na czasie pokazuje jak potrafi manipulować. A, też się chyba odniosła właśnie mam to. Ej, wiecie co? Mówię, zastanówmy się nad tym, żeby kryptospekulary. Ale to jest nic, zobaczycie jak zaraz zaczniemy swój odyssey. I wszyscy będą po prostu oneśmieleni tym, do czego dążymy. Odyssey, czyli ta Sara, która ocetowała podróż odyssey. No i także grupa Kompolant. Założyłem ją z racji, że nie ma tej grupy, a wypada, aby ten cały ekosystem miał swoje miejsce. A i to jest ten telegram z strony Sheytoshiego. Oczywiście przez niego stworzony. Tu jest bardzo, bardzo dużo informacji. I na koniec, czy coś wspominałem, jeszcze szybko sprawdzę. No właśnie, Pan Jasnowic Jackowski w przyszłym tygodniu.

Nie, jeszcze go nie będzie, ale będzie wykonany to niego oficjalnie telefon. Z racji czasu. Chcę, aby się skupił właśnie nad, jak to robi, zdjęciami. Chociaż nie wiem co pokazać przy KAU, czyli że tu nie ma Riosiego. No to chyba tylko logo. Ale mam nadzieję, że się wypowiem nawet co do tego. I nie tylko tych, ale myślę, że Ilona, Sary i właśnie tej trójce Riosiego. Także, jakby macie propozycje, dajcie znać. Wiem, że to szalony pomysł, ale chcę taki hit z nim zrobić. No i to tyle. Dzięki, do usłyszenia, ahoj. .


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.