Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

crypto-sapien-dlaczego-uspione-wieloryby-bitcoina-budza-sie-po-5-latachczy-to-oznacz-potwierdzenie-hossy

CRYPTO SAPIEN$

DLACZEGO UŚPIONE WIELORYBY BITCOINA. BUDZĄ SIĘ PO 5 LATACH??CZY TO OZNACZ POTWIERDZENIE HOSSY!!!!

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Wszystko co usłyszycie na tym kanale jest tylko i wyłącznie moją subiektywną opinią. Także zaczynamy. Jak to się mówi, let's go champ. Let's go champ. I teraz, w tym odcinku, zapraszam na ten kanał, który jest na ten kanał, który jest na ten kanał, który jest na ten kanał, który jest na ten kanał, który jest na ten kanał, który jest na ten kanał, let's go champ. Słuchajcie, dzisiaj kilka takich fajnych, ciekawych spostrzeżeń tutaj z mojej strony, którymi chciałem się podzielić. Pierwsze, co. . . Na co tutaj zwróciłem uwagę po tym artykule, który został zamieszczony na profilu na profilu bitcoina Fenix, u Fenia. Feniu tutaj wrzucił. . . Też Feniu to zauważył.

Ja sobie też przeglądam, zawsze na początku tygodnia, Glass No Die, sobie tam też zacząłem go przeglądać i wpadłem po tym artykule, zacząłem sobie dogłębnie rozkminiać tą sytuację. Tutaj w Feniu wrzucił Twittera z linkiem do tego artykułu. Oczywiście, zaraz do niego przejdziemy. Zaraz się do tego odniosę, ale tutaj ja Feniowi odpisałem. Feniowi. No Feniu, ja mówię na bitcoin Fenix Feniu, żeby było prościej. I tutaj wrzuciłem z GlassNode'a dzisiejsze dane tego tutaj screena, bo tutaj mamy, w tym artykule mamy tutaj screena z GlassNode Alerts tutaj ze stronki, także tutaj też to wyłapał i zobaczył i GlassNode zwraca na takie coś uwagę. I tutaj się odniosłem, że coś zauważalne właśnie w tym ruchu, tak, to to, że od 2015 roku do 2016 ten ruch był bardzo podobny, czyli zobaczmy, jaki tutaj mamy wzrost. Ja sobie wezmę tutaj mojego mazaczka, żebym wam tutaj pokazał to.

Zobaczmy sobie kolor, weźmiemy niebieski. Tutaj zobaczcie od tego momentu, jaki był wzrost, tak, czyli przesył tych bitcoinów też na giełdy. Był ruch tych bitcoinów ze starszych portfeli, to co ma miejsce teraz. No i to trwało, słuchajcie, nie krótko, bo od połowy, no, od końcówki 2014 roku do, tutaj mieliśmy szczyt na 2016, no to zobaczcie, jaki tutaj mamy okres tego tutaj ruchu. I co jest ważne, że od tego momentu grubasy zaczynały, słuchajcie, no, sprzedaż, ubieranie, także cały czas, aż do tego momentu, tutaj mamy bańkę, słuchajcie, tutaj mamy szczyt bańki w 2017, 2018 roku, to zobaczcie, ile im to zajęło, ile czasu.

Od 2016 gdzie zaczęła się hossa, wspinaczka, tak, cena rosła, wszystko się zmieniało, pompka, fomo, słuchajcie, no i tu szczyt, a jak długo im to zajęło, nie, to jest bardzo ciekawe, że od tego momentu, tutaj, no, do bańki, tutaj do tego, to jest 2018, 2016, słuchajcie, dwa lata, tak, dwa lata, dwa lata okres, przez grube ryby, ubierania. No tak, no tak to można nazwać, no, ubierania mniejszych portfeli.

Tutaj, tutaj, tutaj, to jest screen z Glassnode'a z dzisiaj, to jest od 2015 roku, tutaj jest też od 2015, tutaj wrzuciłem od 2011, no, to to jest od 2014 roku, no to wiadomo, że te ruchy, to były inne czasy, mnie w ogóle też na rynku nie było, ale co jest zauważalne, że jest, wiecie, no, w Bitcoinie jest ta idealność, nie, są te cykle, czy one będą, czy one zostaną, do tego też nikt nie wie, może to się jakoś będzie zacierało, ale tutaj ten okres, tak, ten okres, zobaczcie, to potem jest ubieranie, ubieranie, tak, zrzut, zrzut, Hossa rośnie, FOMO leci, tak, cena pompuje.

I to, ten okres, tutaj, od 2022 połowy jest też ubieranie, teraz pytanie, że teraz był duży przesył właśnie tych Bitcoinów, bo to 1,6 miliona Bitcoinów, z tych portfeli, które były uśpione 5-7 lat, zaczęły bardzo mocno się ruszać, to pytanie jest od tego momentu, ile to jeszcze będzie trwało, tak, czy będzie jeszcze większy przesył, czy to już jest końcówka i będzie od tego momentu powolne, powolne ubieranie, a jesteśmy w tym momencie, tak, czyli cena rosnąć, wręcz powinna rosnąć, no bo tak, tak się budują bańki, tak się buduje całe FOMO, tutaj mamy tu, to jest przy, tutaj na przybliżonym screenie, zwróćcie uwagę, że właśnie tu mamy od tego 15, to co mówiłem, tutaj ten szczyt, tutaj mieliśmy wypłaszczenie po bańce, tak, wypłaszczenie po bańce i znowu widzimy, że jest ogromny przesył, tak, od momentu tutaj, od momentu tych, tutaj był chyba Celsiusz, tutaj jest chyba FTX, lecimy, lecimy do góry, jaki jest cel, jakie jest założenie tego, czy to już jest koniec, czy to jest dopiero początek, że taka ilość, słuchajcie, bitcoinów, taka ilość bitcoinów, 1,6 miliona bitcoinów, tutaj przejdziemy sobie do artykułu, tak, 1,6 miliona bitcoinów nie zostało przeniesionych na adresy, które były nieaktywne przez to najmniej 5 lat, ten nagły wzrost aktywności ze starszych portfeli doprowadził niektórych do spekulacji, że posiadacze długoterminowi czerpią zyski, ponieważ scena bitcoina nadal rośnie, no i to jest, to jest takie daje do myślenia, bym powiem, daje do myślenia, tylko teraz znowu wracając tutaj do mojej odpowiedzi do tego posto, który zamieścił feniu, to tak, czy to będzie to samo, czy to będzie powolne ubieranie, tak, i teraz przez 2023 i 2024 będą etapy bitcoina, które będą wzrastać i będą grubasy zarabiać, aż do aż do bańki w 2024, 5, może też tak być, bo to by się zgadzało i czy to będzie takie takie wydarzenie w takim samym kierunku, tak, czy to będzie powielane i to co się dzieje na bitcoinie, ta jego powtarzalność będzie miała tutaj miejsce.

Kolejnym taką moją rozkminką do tego czasu to może być właśnie coś na zasadzie flippa, może grubasy przesiadają się, słuchajcie, na Ethereum, no bo Ethereum wiadomo jest już nakryte czapką, to będzie no regulowane, to już są przecież wiadome informacje, że Ethereum będzie takim instrumentem bardziej finansowym, regulacyjnym, że dużo instytucji będzie też w ETR, co też widzimy, że dużo dużo instytucji się ładuje w ETR i tu może być też taka moja rozkminka, że to właśnie ten ruch może być powolnym przechodzeniem z BTC do Ethereum, no bo to zrobimy na giełdzie, tak, no nie możemy sobie tego zrobić, no na portfelach można też zrobić sobie, oczywiście gdzieś tam można kombinować, ale przy takich ilościach to wiadomo, żeby zrobić flippa, no to wchodzimy, wymieniamy, wchodzimy do pary bitcoin, Ethereum, czy wychodzimy do stable'a i kupujemy wtedy ETR, ale to też będziemy widzieć, będziemy to widzieć na glass node'ie, ja będę musiał to monitorować, będę musiał monitorować to i tutaj, no, może być właśnie też szybkie, szybki taki strzał, tak, że taka ilość, takie portfele się ruszyły, bo to może też oznaczać, że może być mega szybka, właśnie, energiczna hosta, nie, no, bo wiele ludzi, wiele ludzi nie wierzy w to, że bitcoin zrobi wyniki, on może, słuchajcie, urosnąć w ciągu dnia, zresztą ostatnie wzrosty nam pokazały, że może o kilka tysięcy znowu urosnąć, a na przestrzeni kilku tygodnic, czy nawet miesiąca, dwóch, może bitcoin urosnąć, wiecie, no, w kosmos i wtedy wszyscy zrobią wielkie oczy, tu był ruch, tu będzie sprzedaż, będzie FOMO, będzie strzał i wiele osób zostanie, o ja, to już się wydarzyło, ale jak, no kiedy, no bitcoin tu był po tyle, ja myślałem, że będzie 10, 5 tysięcy, chciałem się załadować, a tu jest 50, 80, 100 albo 200, no wiecie, media mogą wykreować tutaj potężny, jak one wejdą i zaczną pompować i nagłaśniać i to, że bitcoin fajny, ja już tu też wiele razy mówiłem, nie chcę się powtarzać, może tak być, nie musi, ja nie twierdzę, że tak będzie.

I tutaj, i tutaj właśnie, to jest bardzo ciekawe i tutaj widzimy też na tym wykresie, od 2000, od 2011, no tu mamy 2014, to wiadomo, bo początek bitcoin'a, na mnie w ogóle tu też na rynku nie było, ale no widzimy, ten ruch i strzał. Tutaj, i lecimy, tu akumulacja, hosta, zobaczcie, oni już są wysprzedani, zajmują tu dwa lata, zanim ubierali, powoli sprzedawali na różnych poziomach, bo pamiętajmy, że wychodzenie z pozycji też wiąże się z poziomami, nie wyskakujemy, jak jest, powiedzmy, jest okres hosty, to nie wyskakujemy od razu, bo wzrósł bitcoin z 20 na 25, 30, to kupiliśmy go za 20, to sprzedajemy od razu wszystko, tak, bo mamy 5000 dolarów.

To też jest etap, nie, to jest etap, to jest proces i tu widzimy, że właśnie grubasy tak robią, nie, oni zanim zaczynają się te wzrosty, to tu już są na, praktycznie na samej końcówce, tutaj, gdzie tu są największe wzrosty, nie, ale oni już się cashowali tutaj, no i teraz podobna sytuacja, tylko teraz ten, ten tutaj ruch, czy on będzie dalej rósł, czy grubasy dalej będą wrzucać i dalej będzie to widoczne, że oni dalej tutaj wrzucają bitcoiny, tak, i potem będzie lekka zawrotka i będzie ubieranie, a pomalutku hosta będzie się budować, albo będzie hosta, będzie pierdychnięcie i będzie, będzie szok, tak, dla, dla wielu oczywiście, może też tak być.

Co tutaj jeszcze chciałem w tym artykule zaznaczyć, co mi tu zwróciło uwagę, czekajcie, gdzie to było, ostatnie wyniki, o, ostatnie wyniki cenowe bitcoina były imponujące, kryptowlota zyskała ponad 40% swojej wartości od początku roku i widzimy, że ta narracja też się zmienia, tak, że bitcoin ostatnio trafił na pierwsze strony gazet dzięki imponującym wynikom cenowym, tak, że wzrost 40%, że od stycznia, że tutaj wiecie, idzie recesja, idzie to, idzie tamto, jest taka narracja, ale bitcoin się obronił, tak, dwie świeczki się budują zielone, styczeń fajnie, luty, jak, jeśli będziemy tak w takiej mocy i będziemy tak to utrzymywać, no to będzie jeszcze lepiej, nie, będą dwie świece w tym roku mega wzrastowe i to może napędzić, słychać, to może napędzić, no media, nas media będą będą tutaj ćwiergolić, wszędzie będą pitolić, tu bitcoin, to, tu bitcoin, tamto i to może się rozpędzić, nie, a ten, ten ruch właśnie tutaj, ten ruch, który tutaj oni zaznaczyli, glasną zaznaczył, no to jest takim ruchem i takim tematem do przemyślenia i dlatego uważam, że to jest ważne i chciałem się tutaj tym podzielić razem z wami i drugą taką, taką moją rozkminką, to jest słuchajcie temat akcji firmy MicroStrategy i na co zwróciłem uwagę, nie, zwróciłem uwagę na to, że zobaczcie, od 2000 od 2000 roku praktycznie, że tutaj jest taki horyzont czasowy, od 1999 roku do, do, do dzisiaj MicroStrategy tutaj, tutaj była bańka datkomowa, no to widzimy jakie tutaj były wzrosty i zobaczcie i potem od roku 2000 cały czas decham, bo jak to sobie przybliżymy ten wykres, to tu były wiadomo jakieś wzrosty, tak, ale jak sobie weźmiemy ten horyzont czasowy taki długi, no to widzimy, że to jest wypłaszczone, że tu poziom z 2002 roku jest tam powiedzmy, nie wiem, 60-100 dolarów, dolar miał wtedy inną też wartość, musimy pamiętać, a jesteśmy teraz na poziomie tam powiedzmy tam 300 dolarów, tak, ale to jest ten sam poziom podobny mniej więcej, tak, z okresu 5 lat procentowo to jest niewiele i chodzi mi o to, że MicroStrategy jest taką firmą, która ma dużą ekspozycję na te Bitcoiny i właśnie dużo grubasów się ładuje w tego firmę MicroStrategy i kupują akcje, nie? I to jest też fajny taki fajny pomysł, jeśli ktoś gdzieś tam się interesuje akcjami, takimi rzeczami i rozkminia sobie jakieś takie tematy warto zwrócić na to uwagę, żeby sobie może zainwestować, może pomyśleć o tym, bo wyobraźmy sobie jak będzie mega bańka na Bitcoinie co się stanie z ceną akcji i MicroStrategy, no tutaj widzicie tu sobie jak przybliżymy ten ten okres tutaj, to zobaczcie to jest okres z 30 sierpnia 2020 roku tak, przed, no jak praktycznie start HOS-y, to zobaczcie co się stało z ceną, ja już to też podkreślałem nieraz, tutaj był pik na 1300 dolarów, potem było to samo praktycznie jak sobie nałożymy wykres Bitcoina na wykres MicroStrategy, to jest słuchajcie, jeden do jednego, nie? Tak jak się teraz porusza i tutaj w tym roku, w 19.

MicroStrategy zaczął kupować akcje, znaczy akcje zaczął kupować Bitcoiny mają dużą ekspozycję, cały czas ją powiększają, do tego dochodzą właśnie firmy, fundusze, tutaj mówiłem BlackRock, inne kupują MicroStrategy no to sobie wyobraźmy, co będzie jak będzie start i Bitcoin będzie rósł, to akcje MicroStrategy mogą rosnąć i czy się Michael Saylor nie odrodzi, jak Fenix właśnie z Popiołów, tak że czekał tyle lat, słuchajcie, no 20 lat czekał, bo tu się nie cashował, bo gdzieś wchodził tutaj, uśredniał wiadomo, to jest na jakieś minusie i to dużej, no bo to jest w miliardach dolarów, ale on się tym nie przejmuje, dalej jest bykiem, ale może czekał te 20 lat na to, żeby w końcu słuchajcie, przyszła do niego jego hostsa wymarzona i może zbudować tutaj potężną ekspozycję tym bardziej z ludźmi, którzy wrzucają pieniądze w MicroStrategy bo to jest ekspozycja na Bitcoiny, na nic innego to jest taki może ETF taki nieoficjalny ETF można powiedzieć, ale to tak działa podobnie do tego, bo oni mają dużą ekspozycję i firma MicroStrategy bazuje głównie teraz na Bitcoinach, które posiada, to jest jej zabezpieczenie w firmie no i może tu być grubo, tu może być grubo, tutaj może być naprawdę przy tej cenie, gdzie cena uważam jest atrakcyjna bo jesteśmy tutaj na tych poziomach sami sobie zobaczycie, że jesteśmy tutaj na tych poziomach takich odpowiednich tutaj też stocastic RSI na tygodniówce zbliża się do nie stocastic, przepraszam, tylko MACD się zbliża do przecięcia z reguły, tu było przecięcie, te przecięcia na tygodniówce nam też pokazują fajną moc patrzmy, tutaj stocastic a tutaj mam no i tutaj widzimy też na miesięczniówce, że jest duże przycięcie i może być też z tego niezły deal tutaj to takie moje spostrzeżenie, odnieście się w komentarzach słuchajcie, co o tym myślicie jeszcze na sam koniec tutaj chciałem się odnieść do komentarzy kilku komentarzy tutaj tak do Mateusza, tutaj był temat odnośnie Bitcoina, czy tyle razy wzrośnie ja to też inaczej inaczej to jakby wyliczałem ale tutaj Mateusz ma rację, oczywiście przy takiej cenie i przy tym nożniku że Bitcoin rok do roku robi 100% wynik, no to w 8 lat tak, wychodzi ponad 15 baniek matematyka, tutaj odpisałem matematyka, mówi że to jest nie inaczej że tak może być, ale czy tak będzie 15 baniek za jednego Bitcoina w ciągu 8 czy 10 lat kto wie ja tego nie wiem liczę na to wierzę, że oczywiście Bitcoin ma potencjał i to jest rynek, w którym trzeba być, trzeba się dointeresować ale czy tak będzie zobaczymy tutaj jeszcze chciałem się do komentarza jednego odnieść Pawi i Max witam, miałem XRP na Exodusie połączyłem go z Metamaskiem, dodałem sieć i dostałem jakąś małą część tokenów Flare czy aby otrzymać reszny tokenów trzeba po prostu czekać czy wykonać jakieś dodatkowe działania ja tutaj w filmie mówiłem co tam trzeba zrobić Pawi co do tokenów Flare? to tokeny Flare będą dystrybuowane w danych proporcjach zajrzyj do mnie sobie na mojego Twittera, tam nam zamieszczałem chyba w tym ostatnim odcinku nawet mówiłem, czy przedostatnim odcinku jak to wygląda, jaka będzie dystrybucja miesięcznie, po ile procent jakiego miesiąca, jakiego dnia, w którym dniu, w którym roku to będzie trwało do 2026 roku to po prostu trzeba wrapować te tokeny Flary, żeby otrzymywać tokeny z dystrybucji no i trzeba czekać, nic więcej tutaj nam nie pozostaje zawsze można tą partię tych tokenów, które się otrzyma, można ją wymienić można ją sprzedać, ja już mówiłem, ja zostawiam to jest token sieciowy LayerOne, Flare jest za darmo, niech należy jak będzie już pełna dystrybucja i otrzymam wszystkie tokeny, które mi się należą za posiadanie XRP, to wtedy będę myślał wtedy będę myślał i wtedy będę działo na razie nic nie robię i tutaj nie musisz się martwić o to, że każdy dostał, pierwsza dystrybucja była 15% i to było dla wszystkich tych, którzy mieli, no to musieli otrzymać mniejszą pólę, żeby nie było wielkiego zrzutu, ale o tym też mówiłem i też ci napisałem w komentarzu, że odpowiem w dzisiejszym odcinku, także z fartem słuchajcie, w komentarzach odnieście się co myślicie o tym, jakie mogą być konsekwencje tego ruchu tutaj, tego wydarzenia, co ma co ma miejsce no bo to się dzieje, jakie będą tego konsekwencje, ja uważam, że to może być podobnie właśnie jak w 2015 i potem Bańka w 2018 że możemy polecieć z ceną do góry i będzie powolne ubieranie, bądź szybkie ubieranie, bo to może też być słuchać i host samo mentalna, nie, że wielu zaskoczy tak jak mówiłem, nie chce się powtarzać szybciutko jeszcze na sam koniec nasz bitcoin i nasze monety tutaj widzimy, że sobie hex petarda już 7 centów podchodzi pod 7 cały czas rośnie, hedron tutaj coś robi no i kosa tutaj miała lekkie, lekką korektę no też musimy pamiętać, że Icosa wypłaca i wielu którzy ma, mają jakieś ekspozycje tu na Icosę, mają hedrony dostają, no to gdzieś tam się cashują, ale też widzę, że Wiczeń słuchajcie się odpalił ja wspominałem też o Wiczejnie także tutaj na dniówce widzimy, że Wiczeń tutaj też robi robotę no ksen dno złoto srebro tutaj na tym samym poziomie taki szybki przegląd na sam koniec dziękuję Wam za wszystkie komentarze, za wszystkie subskrypcje polecajcie kanał, subskrybujcie lajkujcie, komentujcie z fartem, gdziekolwiek jesteście trzymajcie się, cześć.


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.