Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

centrum-medyczne-polmed-opiekunka-odc-7-polmed-leczymy-kompleksy

Centrum Medyczne POLMED

"Opiekunka" - odc. 7 | POLMED Leczymy Kompleksy

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

To z czym państwo do mnie przychodzą? No mój myśl pysił się wczoraj troszkę źle poczuł. Prosiłem cię, żebyś tak do mnie nie mówiła przy ludziach. Mówię. A co panu mysiowi pysiowi dolega? Wczoraj wrócił z pracy i nagle jakiś taki niewyraźny się zrobił. To ja mówię, od razu się rozbieraj i wskakuj do wany z ciepłą wodą na gola sakana. Kaśka, przestań. Przecież ty znakasz, wiesz, że to się. . . Mi naprawdę nic nie jest. No, nic mi nie jest. Nic mi nie jest, tak? On tak ciągle gada, a potem się okazuje, że ja muszę biegać po witamin. On, jak jest chory, to jest nieznośny. Kaśka! Widzi pan? No widzę. Muszę pana osłuchać. O, jabłusia.

Słyszy pan coś? Na razie głównie panią. Maciuś, ty nawet nie potrafisz świszczeć płucami, dobrze? Co ja sobie za chupa wybrałam, to jest. . . Czy ty myślisz, że ja nie widzę, że przewracasz oczami? Proszę otworzyć buzię, powiedzieć głośno A. No nic, nie wjdę. Maciuś, ty nawet nie potrafisz gardła porządnie pokazać? Niech pan do mnie spojrzy, ja pokażę. Dbaj o siebie. Nikt inny nie zrobi tego za ciebie. Więc tak, pan jest zupełnie zdrowy, a u pani znalazłem początki anginy. Wypisze recepty. .


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.