Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

black-emperor-budowa-sauny-na-poddaszu-czesc-4-lawki-i-wykonczenie

Black Emperor

Budowa sauny na poddaszu - część 4 - ławki i wykończenie

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Muzyka Moja sauna jest już prawie gotowa, można dnie korzystać, bardzo fajnie tutaj temperatury są zadowalające, goście zachwyceni, ale jeszcze nie do końca mamy nad czym siedzieć, więc będziemy teraz pracowali nad ławkami. Musimy się naprawdę zastanowić jak połączyć te wszystkie elementy, żeby schować naszą konstrukcję, schować wszystkie wkręty, wszystkie kątowniki, żeby to wszystko zostało w środku i żebyśmy mogli cieszyć oko ładną deską, ładnymi prześwitami i żeby to światło też się ładnie rozchodziło w naszej saunie, więc nad tym się teraz skupimy i pokażę wam jak to zrobić. Moja sauna jest już prawie gotowa, można dnie korzystać, bardzo fajnie tutaj temperatury są zadowalające, ale jeszcze nie do końca mamy nad ławkami.

Moja sauna jest już prawie gotowa, można dnie korzystać, bardzo fajnie tutaj temperatury są zadowalające, bardzo ładnie tutaj kochamy i pokażę wam jak to zrobić. Zostaw komentarz i subskrybuj mój kanał. Zobacz, jak to się robi. Zobacz, jak to się robi. Zobacz, jak to się robi. Zobacz, jak to się robi. .


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.