Skrybot transkrypcje nagrań

Promowane transkrypcje

TRANSKRYPCJA VIDEO

andromeda-bialoruski-propagandysta-opowiada-o-polsce-i-jej-zamiarach-rosyjskiemu-propagandyscie-solowjowowi

Andromeda

Białoruski propagandysta opowiada o Polsce i jej zamiarach rosyjskiemu propagandyście Sołowjowowi

Opis wygenerowany przez Skrybot

Dla tego filmu nie została wybrana usługa automatycznego generowania opisu. Wciąż można to zrobić wybierając odpowiednie opcje sekcji Premium.

Transkrypcja wygenerowana przez Skrybot

Nic nie trzeba wymyślić. Ale Polacy teraz rozwija, jak mówiliśmy wczoraj, do aktywnych walki i oczywiście, że pojedą oni na Belorusię. Polacy nie chcą walczyć. Zrozumiecie, że mają zmieszane czucia. Oni Rosję i Belorusię z jednej strony nienawidzą. To dość rozsądzone takie postanie w społeczeństwie polsko-wielkowicowym. To jest kompleks historyczny przed Rosją z jednej strony i chcę zniszczyć swoją wolę w Belorusi, którą oni do tej pory sądzą jak Rosja Wschodnia, a z drugiej strony straszna boja z wojny. Ach, Sołowiów i temat Polski. Co może pójść nie tak? W dzisiejszym materiale znowu zawitamy do Sołowiowa, który nadal jest w grze. Choć coraz mniej ludzi w Rosji chce go oglądać, a większość nawet jego własnych rosyjskich kolegów po fachu udgardzi nim.

Do czego jeszcze wrócę? O ile kiedyś robiłam pełne szaleństwa expose od Władimira Ludolfowicza, ponieważ było to niejakie nowum i rzadko się coś takiego widywało, teraz maniakalne monologie są na tyle powszechne i stały się na tyle wurdarne, że z jednej strony jest to już nudne i powtarzalne, a z drugiej strony bardzo prymitywne i bezwartościowe w sensie merytorycznym. Jest to jego sposób na walkę ze spadającym na łeb na szyję ratingiem. No cóż, na szczęście nadal od czasu do czasu potrafi wyprodukować coś w miarę sensownego. Choć dziękować musimy za to jego gościom. Na Walentynki wyprodukował materiał, który przykuł moją uwagę, ponieważ nazwa odcinka brzmi retoryka Polski i dlaczego Amerykanie tworzą hajp.

O ile rudolfowiczowe gadanie o Amerykanach jest bezwartościowe i pełne bólu, bo chyba zamrozili mu jakąś kasę, o tyle temat po prostu nie ma. O tyle temat Polski w rosyjskiej propagandzie jest zawsze interesujący. Tym razem o Polsce nie będzie opowiadać Sołowiow, a jego gość, który pochodzi z Białorusi. Vadim Francewicz Gigiń, bo tak się ten osobnik nazywa, to zwyczajny rasowy propagandysta z kraju wschodzącego ziemniaka, który od ponad 10 lat aktywnie wypluwa z siebie treści ku pokrzepieniu kartoflanego reżimu potężnego sowchoźnika. Facet z jednej strony niby jest prezesem jakiejś organizacji społecznej o nazwie Wiedza, która promuje szeroko rozumianą wiedzę, ma stopień naukowy kandydata nauk historycznych, napisał sporo artykułów i ogólnie na papierze wydaje się być człowiekiem uczonym.

Ale tutaj właśnie wychodzi druga strona, czyli praca ku chwale propagandy, co oznacza, że nauka jest w przypadku tego człowieka jedynie narzędziem, które jest wykorzystywane dla wzmocnienia lub utrzymania reżimu. Ze swoją aktywną działalność pan Gigiń oberwał sankcjami od Unii Europejskiej, które były w sile od 2012 do 2016 roku. Od 2022 roku jest pod ukraińskimi sankcjami, ale ani Unia, ani USA jak na razie nie uznały go za postać zasługującą na kolejny zakaz wjazdu. Może na koniec jeszcze raz zwrócę uwagę, że mówimy o białoruskim propagandyście. Oznacza to, że to co będzie mówić może się różnić retoryką od tego co mówią rosyjskie propagandony. Wynika to ze specyfiki samych mechanizmów funkcjonowania propagandy. Rosjanie w gruncie rzeczy chcą wzbudzić w swoich widzach poczucie krzywdy.

Amerykanie zniszczyli nam z sr. Ukraińcy podłe marionetki śmiało śmieć się bronić i strzelać do naszych chłopców. NATO jest z nami w stanie wojny, chociaż my im takowej nie wypowiedzieliśmy i tak dalej i tak dalej. Z drugiej strony mamy Białoruś. Państwo, które funkcjonuje od dobrych 15 lat na zasadzie tylko baćka u władzy może utrzymać niepodległość naszego państwa, a jego koniec to koniec Białorusi. Dlatego też propaganda jest o wiele bardziej agresywna i nie owija w bawełnę i produkuje znacznie bardziej alarmistyczne i bezpośrednie treści.

W czasie kiedy w Rosji propaganda przedstawia opozycje jako jakichś agentów Departamentu Stanu, którzy są finansowani przez zachód i próbują siać ferment, na Białorusi opozycja jest przedstawiana jako krwiożercze monstrualne siły, które zawiązały pakt z samym Lucyferem, aby zniszczyć prezydenta Bożego Słońca Narodu, baćkę Łukaszenkę. Tym samym niszcząc całe państwo. Nieotwarcie nawołują do stosowania przemocy fizycznej wobec opozycji do linczowania włącznie. Tutaj nienawistnych nawoływań nie będzie, bo tematem rozmowy nie jest Białoruska opozycja, a Polska, ale pewne informacje będą przekazywane w bardziej bezpośredni sposób. No to lecimy. O obecnej sile propagandy rosyjskiego Juliusa Streichera świadczy chociażby fakt, że on sam już za bardzo nie kwapi się zaczynać o czasie. Wadim Froncz Giegen. Tutaj będzie trochę nie w temacie, ale nie ucinałam, ponieważ jest to swoiste preludium.

Zwróćcie uwagę jak przejdzie do tematu. Prawidnik. Tam właśnie wydarzenia się w terytorium Białorusi. Mówią o spoceniu Żydów. Ale ja takich filmów w ogóle nie mogę oglądać. Mój serce rozrwa się. Film błyszczący, aktorowe prace fantastyczne. No po prostu, wiesz, ja, ale ja się znaję, dla mnie jak dla Żydów, Białorusia to taka część historii mojego narodu. Bardzo ważne i z powodu nazistowskiej słupki, oczywiście jest bardzo tragiczna strona, ale nikt Żydów nigdy nie powinien zapomnienia tego, co zrobił dla nas białoruski naród i ile z nas spowodowało Białorusia. Tak, na pewno tak, ale wiecie, my naprawdę pamiętamy o Wielko-Otecznej wojnie, ale nie zapomnijmy o innych epizodach.

A te niktowcy, które teraz zostały najemnikami rżdżu Kijewskiego, ich nazywają kolanowcy, jeszcze jakieś pojawiają się, na prawdę nie tak dużo, ale oni objawiają o swoich herojach, kogo oni widzą swoimi herojami i przedwczesnymi. I jednym z nich, i bardziej to nazywają planami po ich imienach, kiedyś oni tak robili, my chcieliśmy powtarzać, był taki Bulak Balachowicz na służbie u Polaków, rzadki nigadzaj. Ja wam chcę powiedzieć, że te nigadzia jeszcze w 1920 roku ustrajawali po prostu żydziące pogromy. Teraz tak, sprawdziłam na różne sposoby, tak w polskich, jak i angielskich i rosyjskich źródłach. W absolutnej większości nie znalazłam informacji o żydowskim pogromie, dokonanym przez tego dowódcę. Ba, w kilku źródłach na odwrót. Jasno mówi się, że położył w wielu miejscach kres zbrodniom dokonywanym przez krasnoarmiejców w 1920.

A czy jedno źródło wspominało, że Bulak Balachowicz stworzył w swoim wojsku pułk żydowski, który zajmował się głównie ochroną ludności żydowskiej przez pogromami urządzanymi przez inne oddziały jego armii. A samych pogromów dokonywali wszyscy, od białych przez czerwonych na Petlurowcach kończąc. Jeśli ktoś zna się na temacie, zachęcam napisać jak to było naprawdę. Koszmar, powiedział potężny atyfundysta, po czym wrócił do skrojowania telegrama na iPadzie. Zabawić i te strany, tragiczne, krewowe strany historii, kiedy w wyniku wojny, i tego totalnego rozgółu nacjonalizmu, który aktywnie poświęcił się z obu krajów, w części tym samym polskim reżimem Pilsudskiego, były przyniesione kolosalne żarty. Ale u nas w ogóle nie było przyjemnie mówić o tej epoki. O Pilsudskim znają mało.

My wszystko próbowaliśmy przyjrzeć w czasach sowieckich, dlatego historię tak trochę retuszyrowali, żeby nie obiecać narodu. No, bo o Pilsudskim mówili, bo to raczej w modernnej Polsce próbują się zaniknąć, ale chcę powiedzieć, że Polska to. . . Nie dawali oceny w czasach sowieckich. My nie mówiliśmy, że to nazist. De facto, ale faszyst, przynajmniej. No, mówili nie tak dużo, ale nazywali taki polufaszystki reżim. Powinniśmy po prostu powtarzać i naszym słuchaczom, widzienom, że to był absolutnie dyktatorzki reżim. Tym samym Pilsudski przyjechał do władzy w wynikach krewowej przeworotu i Bulak Balachowicz go aktywnie, bym powiedziała, poddialił. W Polsce przy Pilsudskim był faktycznie oficjalny antisemitizm, w części wyższe uświetlone zawodniki ograniczono dopuścali tych samych Ewrejów, Białorusków, Ukraińców, Litovców, albo w ogóle nie dopuścali. Dla nich tam była wiedziana segregacja.

Przy Pilsudskim podверgala się totalnym przeszkadzieniem prawosławna księży, były zakryte siedmiusze prawosławne księży. Przy Pilsudskim prowadzili się karatowe operacje, tak, to po prostu, żeby zrozumieć, zgrzegali sioły. To tak nazywana pacyfikacja. Przy Pilsudskim były zbudowane konflagery. Pilsudski i Hitler, oni czuli wzajemne sympatie, podpisowali zgodnie i Hitler uczestnował w traurowych мерopreatiach, kiedy umarł Pilsudski. Poczemu? Ponieważ to były bardzo rodzinne rzemy. Informacja o tym, że Hitler był na pogrzebie Pilsudskiego, jest niezwykle często udostępniana w Ukrynecie i Runecie. Oczywiście na żadnym pogrzebie nie był. Brał udział we mszy za duszę Pilsudskiego, która się odbyła w Berlinie. Ale rzeczywiście akwarelista darzył Pilsudskiego szacunkiem, ponieważ Pilsudski jako pierwszy odczytał go jako poważnego gracza. Runet bardzo chętnie korzysta z tego faktu, żeby udowodnić swoim, jacy to jesteśmy faszystowscy. Ja napomnę, że Pilsudski jest nacjonalnym herojem i jednym z symulów совремiennego polskiego państwa.

Tego państwa, z którym reżim Zelenskiego wstupuje w bardzo specyficznie odnaczenie, faktycznie powstrzymając swoją kraję w protektorat. Między innymi to też pewne ideologiczne nabijanie ich duchowych przedwczesnika, tj. Petlura, który rwał na siebie muzyczkę, krzyczał, jak nacjonalizm, jak nienawidzi Rosją, jak chce stworzyć niezależną Ukrainę. On podpisował Warszawskie Zagadanie, które stawił, jeśli by on był realizowany, Ukrainę w totalną zależność od Polskiej. Po prostu, chodźmy zróbmy dwa projekty. Białorusia i Ukraina przy władzy socjalnej, to republiki, to uniwersytety, to polityka, korenizacja. Chodziło o bolszewicką ideę narodowościową. Zamiast jednego wielkiego narodu, chcieli stworzyć mozaikę pomniejszych narodów, które przyjacielsko zamieszkiwałyby największe na świecie więzienie narodów. I też Białorusia, Ukraina zapadna pod władztwem Polski. Totalne unikniwanie wszystkiego nacjonalnego, kolonialna eksploatacja, pacyfikacja, represji żuczajszej, które prowadzili w ten period. Po prostu, dwie modely, niczego nie trzeba sobie wyobrazić. To jest to, co się dzieje z aktywnym wojskowym działaniem. I oczywiście, że pojedą oni na Białorusię. Tutaj trzeba patrzeć w retorii polskich polityków. My внимательно ją odzyskujemy.

Co tutaj z przedwybornych wypowiedzi. Nie trzeba zapomnieć, to będzie udzielać logicę polskiej politycznej życie. W nich przystają parlamentowe wybory. Trzeba wciąż racjonalnie oczekować przeciwnika i rozumieć, co za jego problemem. I socjalizmowe pytania, i dyskusja, która jest w polskim społeczeństwie. Polacy nie chcą walczyć. Zrozumiecie, oni mają zmieszane czucia. Oni Rosję i Białorusię, z jednej strony, nienawidzą. To jest dość rozsądne, między innymi, takie postacie w polskim społeczeństwie. To jest kompleks historyczny przed Rosją, z jednej strony. I chęć nałożyć swoją wolę w Białorusi, w wojnie. W średnim pośrodku jest dość dobrze. I nikt nie chce wszystko pocierać. Zobaczcie, jak teraz polskie polityki oprawdowują się za trupy, które zaczęły przychodzić. I, jak my w programie, u Was niejednokrotnie oprawdowali, o tym mówimy. W tym razie w w poprzednim odcinku opracowali na tematy w złożonym obiektie. I w tym razie opracowali na tematy w tym obiektie. I w tym razie opracowali na tematy w tym razie opracowali na tematy w tematy. No w tym już opracowali na tematy. I w tym razie opracowali na tematy. Ale w realności, jeszcze raz powtarzamy, Polacy boją się Rosji, boją się wojewić. I oni świetnie zdają sobie, że polskie miasto w przypadku powstania mogą stać miśnieniem. Zobaczcie, jaka panika zaczęła się w Polsce, kiedy ukraińską rakietę S-300 wyjechała i umarli dwóch mieszkańców Rzeczypospolitej.

Był pierwszy wymiar, że Rosja nie mówi o tym, bo nie chciała dawać patrioty. Jest dwa powody, po których Amerykanie nie chcą dawać swojego ruchu. Pierwsze, że niekwalna używanie ukraińskich, niewielkotnych, wojewódczych, może dodać do dyskredytacji tego ruchu, jak w części z Javelynem, Switchblade'ami, i innymi innymi. Z drugiej strony nie boją się, że te rodziny ruchu wchodzą w ręce Rosji, jak w przypadku Gaubica, z narzędzami z Hummersa. Dlatego nie chcieli postawić patrioty, ale chcieli je zamienić na terytorium Polski, jak blisko granicy, żeby przykryła ważną, dla wszystkich oboje terytorium Zespoła Ukrainy. HUB, Poligony, główną składniki, niektóre komandowe centry, wszystko znajduje się na terytorium Zespoła Ukrainy, które nie tak intensywnie poddaje się atakom z strony Rosji.

To inna tema. Chcieli postawić na terytorium Polski, żeby przykryć niebo na Zespoł Ukrainy. Polaków zaprotestowali, bo oddają sobie odczet, że to realna cel. Duda Julil wrócił, kiedy mu powiedzieli, że ma F-16, dlaczego nie można je postawić na Ukrainę. 50 sztuk, nie ma ich. My rozumiemy, że na tym etapie wzlitać mogą tylko z aerodromów Polski i Rumyń, ale nie zapomnijmy jeszcze o Słowakii. My o Polsce teraz mówimy, ale mnie bardzo interesuje sytuacja w Słowakii. Tak, w Polsce jest w porządku jej ambicje, ale teraz w obszarze Ukrainy na 2 miejsce po logistikie, czyli w ramach zbudowania baz i poligonów. Inwestycją, które wkładają się w powstanie wojskowej infrastruktury, to Słowakia.

Aerozoromów w tym przypadku będą tam zamieszczać. I pojawia się realny zadań, co dalej będzie. Chciałbym podkreślić, że obecna pozycja polskich władzy niebezpiecznie wskazuje do wciągu Polski w armię z możliwym, bardzo możliwym przejściem wojskowych na terytorium Polski. W swoim niedawnym interwencji w Figaro. . . No to już jedyne bronie można będzie i używać. Tak, Słowiak, przeciwko twoim byłym Willem, Andrzejem Komo. No, a ja chciałem powiedzieć, że w Białorusi ugroszyło, to też jedyna tema, ale wojenne analityki polskie, tam jest takie, że w nich jest wiele wszystkich w Polsce. W Rosji trzeba bardziej patrzeć na to, co się dzieje w społeczeństwie polskim. To dość duża kraj i nasz wspólny przeciwnik na wkrótce.

Ukraina dla Zbierania to realny front z najwyższym wejściem. W tym miejscu są różne widzy. Polacy bardzo się boją, bo są zdrowymi politykami, w tym, że są odstawni generali, boją się tego, że na przykład uderzenie w Polsce nie będzie oznaczać automatycznego wstupienia 5. Znaczy, to jest chyba ustawa NATO. To chyba nie jest jedyny dokument, który się tak często oznacza w Polsce, jak 5. ustawa NATO. Oni bardzo rozumieją sprawę swoich amerykańskich właścicielów i tego, że nie wyciekają, by nie odpocząć, by pokrywać Polskę swoim jazernym ząbkiem. Ale teraz chcą maksymalnie wciąć większe количество amerykańskich żołnierzy na terytorium Polski. Duda potwierdził, że ich już około 10 tysięcy.

Wpominam, że do niedawnego czasu w Europie amerykański okupacyjny korpus wydarzył około 65 tysięcy. A teraz będzie to wzrosło. Na terytorium Polski z tych 65 tysięcy znajdują się 10 tysięcy amerykańskich żołnierzy. Oni chcą to wyróżniać tylko z jednej z moich celów. Myślą, że maksymalne przywództwo amerykańskich żołnierzy to pewna garantia ochrony. Ale zobaczcie, jakie teraz gra widać. Duda 13 february, nie, nie 13, jakiegoś, było w interwie w 10-11, uderzył Bucy, że oni się umieją sprowadzić jakieś wnętrze polityczne konflikty. I to jest zbyt nadzieję. Po drugie, to wizytom ministra obu krajów w Węgry, Petra, Siarta, w Minsk.

Ale na tym samym koncie Francja i prawie synchronny Kanada, zaprosili swoich obu ludzi, by odpocząć terytorium Białorusi, ukazując im konkretne punkty przechodzenia. I to jest ciekawy temat, bo działa obecnie tylko w jednej strony. W Węgry Rosjanie kupują w Polsce, ponieważ sporo towarów zniknęło z płeg w ich sklepach, a to co zostało kosztuje dwu, trzykrotnie więcej. Ze wszystkich stron Polska mimo wszystko ma najmniejszy zysk z takiego mrówszego handlu, więc zamykanie przejść to w pierwszej kolejności pstryczek w nos Białorusinom, a nie Polakom. Jeszcze jeden niuans polskiej polityki, w nich Polska dzielicie się tradycyjnie na typ A i typ B. Tam jest wersja w środku, między Wschodniej i Polską.

Wschodnia jest bardziej rozwita, bardziej przemoczona, a wschodnia jest bardziej zielska. W Wschodniej jest bardzo różna sprawa, ale teraz, kiedy mówimy o logiki polskich polityków, to jest to, że chcemy używać sytuację, żeby realizować swoich kompleksów imperialistycznych. To jest niezwykłe żalowanie, żeby władze rządowe zostali w władzku, bo jeśli nie zostaną, to im też niech się zniszczy są procesy w sądzie. Niech się bardzo lubią w Brukseli, włączyjąc ich w ich pro-amerykańską pozycję, którą prowadzą, a ich bardzo nie lubią w Berlinie i Parisie. To jest rejonalna walizka, walizka w środku rządowej partii za zemstę Kaczyńskiego, którego próbują się z pierwszych rol rzucać. To jest komanda Dudy i Morawieckiego, oni chce się stać realnymi obrońcami w swojej kraju.

To znaczy, że Polska na takim marze, jak to często było w polskiej polityce, to jest podobne do tego krewetego gusaru, który poświęcił się o Alurem i nie może się z tym szalonym rzutem sprawić. W XVIII wieku to przydało krak Polskie, jak polityka Wielsuska, o którym mówiliśmy przydało do rozdziela. No, to jest w porządku. Myślę, że coś dobrego będzie. I całej gadańine, niewątpliwie trzeba przyznać, że co nie co o nazwie. Choć komentarz co do jego wniosków pozostawiam wam. Wadim Frans, boję, że nie uciekamy, a chcę zapytać. Wizyt ministeri obu krajów w Węgry, w Belorusie.

Kiedy jego wkrótce skupią, objawią wrogę całego Europejskiego, a Węgry wyłączy z EU? Nie wyłączy się z EU, ale wiecie, że restrykcje, sankcje w odnaczeniu do Węgry, już niejednokrotnie się rozsądzili. Nie ustawia się w ogóle w ogóle cała polityka Orbana, która się prowadzi. Ale m. in. wizyt w Minsk wyzwłł prawdziwą otorę. W Brukseli oni jeszcze nie udały się odkomentować. Wydaje mi się, że wyrabiają jakąś wspólną pozycję. Ciekawie, że uciekają na niektóre ukraińskie miasto, ale oni to zobaczyli i coś zbyt dobrego dla siebie. To, że Sierty przyjechał po zadaniu Zapadu, nie zgodnie z tym, żeby ułatwić, że w Minsk nie wstąpić w wojnowe działania. To taka ukraińska konspirologia. Oni próbują wyrównać każdą sytuację w swoim korzystaniu.

Właściwie to nie tak. To część tej linii, którą prowadzi Orbana. Chciałem zwracać uwagę, bo przed wejściem Sierty napisał, że wyzwłą kretykę. Ale oni w zaznaczone, za parę dni, poszli na obostrzenie swoich związków z Brukseli. Ten minister o. a. obwodniczył Europę w korumpiowaniu, nazywając ją jedną z najkorumpiowanych struktur, której autorityzacja jest blisko 0. To znaczy, oni wznaczają tę krytykę. Tutaj również trzeba zrozumieć polityczną sytuację w Węgry. Ona bardzo zdenerwuje Brukseli i Waszyngton, bo przede wszystkim Fides Partia jest bardzo zboczna. To nie tylko Orbana, nie tylko Sierty. Tam jest całe pliado takich polityków, które rozdzielają ich zauważycie. I najważniejsze, że oni opierają się na pomoc wyborców. Oni niedawno błyskawie wygrali parlamentowe wyborcy.

Wszystkie pytania pokazują, że polityka Orbana podjąć ogromne liczbę Węgry. Tam jest małe problemy u nich tylko w Budapeszcie. I co z tym zrobić w Europie nie znają. Proszę zauważyć, jak zmieniła się retoryka w porównaniu do tego, co mówiło o Polsce. Jaką zrobił Węgrom piękną, pełną pasji laurkę. No słodycz po prostu. Węgry wyłączyć to skandal, chociaż i takie idee były. Były idee nawet wyłączyć Węgry z NATO. Ale wśród tego, że tam teraz jest wojskowa grupa NATO, to po prostu podrwać całą strategię NATO. I tak, chyba Orbana gdzieś chce, jeśli porównywamy, prowadzić politykę bliską, którą prowadzi Erdogan. Orbana i Erdogan to zazdrażające fakty, ale nie Amerykanie chcą się z nimi zrobić na tym etapie.

No i tym bardziej, tam, Europy nic w tym nie mogą. No z Erdoganem oni teraz się zazdrażają, szczególnie po strasznej tragedii. Wyboraj, wyboraj. No oni mogą być zmienieni teraz, to się teraz znowu podda. Ale tragedia oczywiście straszna. I głównie to wiesz, na ile wszystko jest zgodne. Bo za jeden dzień, to znaczy, wspólne strach Turcji, no już, no po prostu to zauważaj, jak wojna. Po prostu jeden dzień, a potery, i człowiekowe, i materialne, jak wojna. Jak widać, Zapad podtłaka opozycję, żeby krytykować Erdogana, i używać tego tragedii swoich interesów. I zauważajcie, bo opozycjonerzy nie od razu zaczęli to zrobić. Nie, nie, oni czekali na odmarski. A potem, po prostu, widać, że w spinę tołkają.

Jeśli patrzeć na to, że na angielski język przeczytają, czy na rosyjski z tureckiego, i czytać ich presję, tam po prostu widać, jak zmieniła się retoria. Takie bardzo ostrożne, aż agresywne, oczywiste, jak pewna skoordynowana kompania. Tak, tak i jest. Tak i jest. Ale kiedy Amerykanie jako pomoc odprawiają tam, awerowalnią, myślisz, że, no tak, kolosalna pomoc przy terenie. Przez słowa nie wystarczy. Tak, no co. To w stylu amerykańskim, powiedzmy tak, tak. 100%. Dzięki bardzo, drogo władysław. Słyszeliście władzie Gigi, prezesa rządów białoruskiego społeczeństwa znań. A u nas teraz. . . Tak właśnie obecnie wygląda retoryka rosyjskiej i białoruskiej propagandy w kwestii Polski. Jesteśmy wrednym państwem z ogromnymi imperialnymi kompleksami, ale jednocześnie boimy się wstępować na poważnie do wojny.

A tak poza tym, to nasza historia jest pełna faszyzmu i powinno być nam wstyd i w ogóle. Jeszcze wracając do Sołowiowa, pytaliście się, jaka była jego reakcja na rewelacje związane z synem. Cóż, powiedział, że jest to sajops zachodnich spędsłużb i w gruncie rzeczy w ogóle nie dziwi go, że jakieś zachodnie media piszą o jego synie jakieś fejki. Ale co bardzo, ale to bardzo go zabolało, to fakt, że temat podchwyciły również rosyjskie media, zaczynając od tych największych. Oj, to go strasznie rozsierdziło, ponieważ swojej również podłożyli mu taką potężną świnie. Więc zaczął przyzywać nazwiska tych, kto coś skrobnął na ten temat. To tak w temacie sołowiowych kolegów po fachu.

Co do syna? Sołowiów powiedział, że studiuje w Moskwie i wszystko, co napisano o nim jest bzdurą. To by było na tyle. Mam nadzieję, że odcinek był ciekawy i dowiedzieliście się czegoś nowego. Mam też nadzieję, że weźmiecie sobie do serca to, co powiedział pan Giwin, przestaniecie mieć imperialne kompleksy i skończycie z marzeniami o podboju państwa gorzałką i zimniokiem płynącego. Dziękuję bardzo za dotrwanie do końca i pozdrawiam serdecznie. .


S K R Y B O T

Transkrypcje

Skrybot. 2023, Transkrypcje video z YouTube

Informujemy, że odwiedzając lub korzystając z naszego serwisu, wyrażasz zgodę aby nasz serwis lub serwisy naszych partnerów używały plików cookies do przechowywania informacji w celu dostarczenie lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług oraz w celach marketingowych.