SkryBot
przewijanie
przewijanie

Nasze rozpoznawanie mowy: SkryBot.pl.

 • Jesteśmy otwartym zespołem polskich naukowców – programistów, którzy śmiało i konsekwentnie realizują założone cele.Punktem wyjścia było dla nas zagadnienie rozpoznawanie mowy ciągłej i wykorzystanie posiadanej wiedzy w praktycznych zastosowaniach.

  Interesują nas również inne obszary nowoczesnych technologii informatycznych opartych o sztuczną inteligencję takie jak: analiza semantyczna, rozpoznawanie obrazu, identyfikacja biometryczna i inne.

  Zbudowaliśmy SkryBota, który jest kompletnym systemem rozpoznawania i dekodowania mowy do tekstu. Na SkryBota składa się dekoder oraz modele akustyczne i językowe oraz zestaw narzędzi, którymi oprogramowanie jest stale udoskonalane. Stworzyliśmy SkryBota finansując jego powstawanie ze środków własnych, kapitał polski = 100%, dzięki temu możemy śmiało konkurować z drogimi rozwiązaniami innych firm na innych niż Polska rynkach i w różnych wersjach językowych. Centra badawczo rozwojowe SkryBot.pl mieszczą się w Polsce (Warszawa) oraz Anglii (Cambridge).

Rozpoznawanie mowy SkryBot w mediach:

 • Skrybot, Humanway, Joobili i MyPolitIQ zwycięzcami warszawskiego Seedcampu.

  Polskie Skrybot.pl i Humanway.pl, węgierski Joobili.com i litewski MyPolitIQ.eu to najlepiej zapowiadające się pomysły na internetowy biznes w Europie Środkowej i Wschodniej. Właśnie zwyciężyły one w konkursie Mini Seedcamp w Warszawie.

  Więcej: www.seedcamp.com/pages/mini_seedcamps09#Warsaw

  Program Kapitalny Pomysł – pierwsza próba pozyskania kapitału na szybszy rozwój oprogramowania SkryBot.

 • Gazeta Wyborcza pierwszy test, wersja demonstracyjna rozpoznawania mowy SkryBot:

  Rozpoznawanie mowy jest o tyle trudne, że każdy inaczej mówi, rozkłada akcenty, intonuje. Inaczej mówi kobieta, inaczej mężczyzna. Ktoś się jąka, mamrocze pod nosem, połyka głoski albo je rozwleka. W tym kontekście prezydent z jego „Borubarem” byłby dla SkryBota trudnym przeciwnikiem. Liczy się też jakość nagrania czy ustawienie czułości mikrofonu.

  – Sprawdzaliśmy ostatnio, jak program poradzi sobie z przemówieniami polskich polityków: Kaczyńskiego, Tuska, Wałęsy czy Gierka. Zdecydowanie najlepiej wypadł ten ostatni – mówi Bosky.

  iPhone, seks, Einstein i kuchenny zlew…

  link do pełnego artykułu kliknij

 • Euro Radio – demonstracja rozpoznawania mowy SkryBot:

Interesuje Cię rozpoznawanie mowy? Zaprenumeruj informator SkryBot wpisując swój adres mailowy:
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.